Vietnam Авиабилеты

Информация о Vietnam

Код страны

VN

Временной период

Asia/Ho_Chi_Minh

Язык

Vietnamca

Валюта

Vietnam Dongu

Телефонный код

84

Столица

Hanoi

Самые дешевые авиабилеты Vietnam, цены и расписание

Самые популярные рейсы Vietnam

TG Thai Airways Intl 15 август 2024
İstanbul Hanoi 16 873 TL
Купить

Vietnam Стоимость авиабилетов

İstanbul Рейсы Hanoi занимают в среднем 10 часов40 минут.

История Компания Отправление Прибытие Цена
15.08.2024 Thai Airways Intl İstanbul Hanoi 16 873 TL
05.01.2025 Korean Air İstanbul Nha Trang 31 936 TL
Vietnam Авиабилеты

Vietnam Hakkında

Şaşılacak derecede egzotik ve tümüyle çok ilginç olan Vietnam, seyahatin hızlıca bağımlılık yarattığı eşsiz bir mirasla nefes kesici doğal bir güzelliğe sahip olan bir ülkedir.

Duyusal Yüklenme

Unutulmaz deneyimler Vietnam’da her yerdedir. İşte yücelik: Halong Koyu’nda geleneksel hurda güverteden kireç taşı adaların sürreal deniz manzaralarına gözünü dikmek. Hanoi’de motosiklet dalgasına doğru caddeyi geçmek için 10 dakikanı harcamak tuhaftır. Phong Nha-Ke Bang Ulusal Parkı’nda dünyanın en görkemli mağara sistemlerini keşfetmek ilham vericidir. Ülke yolları boyunca istikrarsız bir rota çizen ses çıkaran domuzlarla dolu bir mopedi izlemek gülünçtür. Ve binlerce savaş kurbanının bulunduğu mezarlıkta yalnız bir mezara şahit olmak düşündürücüdür.

Aşçılık Süper Gücü

Taylandlılar şikayet edebilir ancak Güneydoğu Asya'da hiçbir şey gerçekten Vietnam mutfağı kadar iyi olamaz. Kendi tatlarındaki inanılmaz hoşluk ve sıra dışı çeşitliliği ile Vietnam mutfağı gezginler için büyüleyici bir cazibedir - çok sayıdaki sokak yemek turları ve yemek pişirme okulları bunun kanıtıdır. Coğrafyanın önemli bir rol oynadığı, kuzeyin çorbalarını etkileyen Çin lezzetleri, güney mutfağını ateşleyen baharatlar, doğal bitkiler ve merkezi kıyı şeridini betimleyen karmaşık teknikler ile Vietnam'ın yemek ve içki üzerine zevk sahibi merkez üssü olarak tanınmaktadır. Ülke boyunca köylüler ile zaman geçirebilir, örnek yerel yemekleri tadabilir ve Vietnam'ın birçok bölgesel pazarında pirinç şarabı yudumlayabilirsiniz.

Heyecanlar & Dinlenmeler

Paranız varsa, Vietnam’ın heyecan ve dinlenmeleri vardır. Bazıları Vietnam’ın merkezinde dudak uçuklatan Hai Van Pass’a çıkan viraj sonrası tekrar viraj dönen motosikleti sürmek gibi biraz fiziksel efor gerektirmektedir. Diğerleri daha fazla terletir: Mui Ne’ye doğru tropikal okyanus denizlerinde uçurtma sörfü yapmak ya da Bac Ha ya da Sapa çevresinde çam yeşili tepelerde yürümek. Ve bütün bu adrenalin olaylarıyla işiniz bittiğinde tadını çıkaracağınız pek çok ‘ben’ zamanı olacak. Mermer tedavi tapınaklarından sırt çantalı gezgin dostu fiyatlarıyla aileler tarafından işletilen masaj salonlarına kadar Vietnam göze çarpan kaplıcalara sahiptir.

Savaş, Barış & Gelişme


Katliam ve dönemi tanımlayan ihtilaftan kırk yıl sonra, Vietnam dünyanın gözünde bir savaş değil kararlı bir ulustur. Kendinden emin ve hızlı ilerleyen, gelişimi ülkedeki hızla büyüyen metropollerde tamamıyle belirgindir. Vietnam'ın cazibesini takdir etmek kolaydır (ve bir tarih dersi gibi) tarihi, labirent benzeri ticaret mahallelerinde el sanatları endüstrileri, Fransız döneminden kalma büyük sömürge konakları ile yanyanadır ve hepsi 21. yüzyıl cam ve çelikten yapılmış çok katlı binaların teras barlarından izlenmektedir.

Авиакомпании, летающие в Vietnam

Vietnam Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
При поиске авиабилета между пунктом вылета и Vietnam можно выбрать наиболее подходящий из списка вылетов.
В настоящее время самая доступная цена авиабилета Vietnam составляет 16 872,68 TL.