Singapore Airlines Singapore Airlines Авиабилеты

Главное управление

Singapore

Год основания

1947

Количество очков полета

60

Количество летающих стран

32

Общее количество самолетов

108

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы Singapore Airlines

SQ Singapore Airlines 08 июль 2024
Ankara Hong Kong 24 199 TL
Купить
SQ Singapore Airlines 02 июнь 2024
İstanbul Phuket 16 105 TL
Купить
SQ Singapore Airlines 14 август 2024
Amsterdam Sidney 30 183 TL
Купить
SQ Singapore Airlines 08 июнь 2024
Busan İstanbul 18 840 TL
Купить
SQ Singapore Airlines 18 июль 2024
Hanói İstanbul 19 576 TL
Купить
SQ Singapore Airlines 13 июль 2024
Manila Ankara 24 966 TL
Купить
SQ Singapore Airlines 01 октябрь 2024
Seul Ankara 22 458 TL
Купить
SQ Singapore Airlines 18 июль 2024
Sidney İstanbul 27 782 TL
Купить
SQ Singapore Airlines 01 август 2024
Tokyo İstanbul 37 791 TL
Купить

Singapore Airlines Hakkında

Singapore Airlines билетов

72 seneden beri hizmet vermekte olan Singapore Airlines, Star Alliance üyesidir. Merkezi, Singapore Changi Havaalanı’dı. Skytrax tarafından 20’yi aşkın sefer en iyi havayolu olarak seçilmiştir. 137 uçaklık filosu ile Airbus A330, Airbus A350, Airbus A380, Boeing 777 ve Boeing 787 modellere sahiptir. Singapore Airlines, Türk Hava Yolları, Eurowings ve United Airlines gibi dünya genelinde yaygın olarak kullanılan şirketlerle iş ortağına sahiptir. Firmada Ekonomi, Premium Ekonomi ve Business olmak üzere üç uçuş statüsü bulunur.

Singapore Airlines Rota ve Seferler

Singapore Airlines, Asya, Afrika, Amerika ve Orta Doğu’ya olan seferlerini Singapore Changi Havaalanı üzerinden gerçekleştirir. Firma, Türkiye’de İstanbul Havalimanı’na uçar. Uluslararası Singapore Airlines uçuşlarının düzenlendiği 32 ülke şunlardır: Avustralya, Avusturya, Bahreyn, Bangladeş, Belçika, Brezilya, Brunei, Kanada, Çin, Danimarka, Mısır, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong SAR, Hindistan, Endonezya, İran, İtalya, Japonya, Kuveyt, Macau, Malezya, Maldivler, Malta, Myanmar, Nepal, Hollanda, Yeni Zelanda, Pakistan, Filipinler, Rusya, Suudi Arabistan, Güney Afrika, Güney Kore, İspanya, Sri Lanka, İsveç, İsviçre, Tayvan, Tayland, Vietnam, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri.


Check-in İşlemleri

Online check in işlemleri uçuştan 48 saat önce başlar ve 1.5 saat sonra sona erer. Bagajı bulunmayan yolcular kontuara uğramadan uçağa gidebilir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Suit ve First Class yolcuları 50 kg, Business class yolcuları 40 kg, Premium Ekonomi yolcuları 35 kg ve Ekonomi sınıfı yolcuları için de 35 kg’dır. Kabin bagaj hakkı Ekonomi ve Premium ekonomi sınıfı için 1 parça 7 kg, Suit, First class ve Business class yolcular için 2 parça her biri en fazla 7 kilogramdır. Bagaj limiti aşıldığında ödenecek ücret uçuş destinasyonu ve yolcu statüsüne göre değişiklik gösterir. Çoğu uçuş rotası için kilogram başına 3.5 Amerikan dolarıdır.


Singapore Airlines İkramlıkları

Suit, First, Business veya Premium Economy Class'ta yolculuk edenler uçuş öncesinde ana yemekleri için seçim yapabilirler. Dini ya da sağlık sebeplerinden dolayı farklı yemek sipariş etmek isteyenler, diyet yapanlar ya da diş çıkaran bebekler için yolcular, uçuş saatinden en geç 24 saat öncesine kadar özel yemek rezerve ettirebilir. Yemeklerin hepsi şefler tarafından özel olarak yapılmaktadır.


Koltuk Seçimi

Koltuk seçimi kalkıştan 48 saat önce online check in sırasında yapılabilir. Seyahat sınıfına ve ücret türüne bağlı olarak misafirler, ücretsiz olarak koltuk seçimini gerçekleştirebilir. Suit, First Class ve Business class için tüm uçuşlarda her koltuk ücretsizdir. Premium Ekonomi sınıfı için bazı koltuklar ücretsiz ve ekstra diz mesafeli koltuklar ise ücretlidir. Ekonomi sınıfı yolcuları koltuk seçimi yapmazlarsa kendilerine ücretsiz otomatik atama yapılır.

Singapore Airlines Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Singapore Airlines из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Singapore Airlines авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Singapore Airlines вы можете отправиться в крупные зарубежные города Brisbane, Denpasar Bali, Chicago, Istanbul, Hong Kong.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Singapore Airlines, указаны как Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye, Tayland.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Singapore Airlines имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Singapore Airlines по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Singapore Airlines авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Singapore Airlines рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Singapore Airlines О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok