Eva Air Eva Air Авиабилеты

Главное управление

Taipei

Год основания

1991

Количество очков полета

80

Количество летающих стран

36

Общее количество самолетов

76

Статус продаж

Aktif

Eva Air Hakkında

Eva Air билетов

Tayvan havayolu firması olan Eva Air, 1989’da kurulmuştur. Merkezi, Taipei – Taoyuan havalimanıdır. Star Alliance üyesi olan firma, dünya genelinde 40’ı aşkın ülkeye seferler gerçekleştirir ve Skytrax tarafından 5 yıldızlı havayolu olarak seçilmiştir. Tayvan’ın en büyük ikinci havayolu Eva Air, 82 uçaklık filoya sahiptir. Filosunda Airbus A321-200, Airbus A330-200, Airbus A330-300, Boeing 777-300ER, Boeing 787-9 ve Boeing 787-10 model uçaklar yer alır. Özel firmanın 11.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır ve sloganı ‘’Geleceğe Uçuş’’tur. Eva Air, Türk Hava Yolları, United Airlines ve Air Canada gibi firmalar ile iş ortaklığına sahiptir.

Eva Air Rota ve Seferler

Eva Air, Asya, Avustralya, Avrupa ve Kuzey Afrika olmak üzere 62 noktaya seferler düzenler. Türkiye uçuşları İstanbul Havalimanı’na yapılmaktadır. Eva Air iç hat rotaları arasında Tayvan Taoyuan Uluslararası Havaalanı, Taipei Songshan Havaalanı, Taichung Uluslararası Havaalanı ve Kaohsiung Uluslararası Havaalanı yer alır.
Eva Air dünya genelinde şu ülkelere uçuşlar gerçekleştirir: Hollanda, ABD, Japonya, Yeni Zelanda, Tayland, Çin, Avustralya, Belçika, Filipinler, Vietnam, Hindistan, Endonezya, Birleşik Arap Emirlikleri, Almanya, Japonya, Guam, Hong Kong, Türkiye, Tayvan, Malezya, İngiltere, Makao, Maldivler, İtalya, Rusya, Panama, Fransa, Kamboçya, Kore, Singapur, Kanada, Avusturya, Laos ve Myanmar.


Check-in İşlemleri

Mobil cihaz, bilgisayar veya kiosk ile kolayca check-in yapmayı seçebilir ve zaman kazanmak için self servis bagajı bırakmayı kullanabilirsiniz. Online check in kalkıştan 48 saat önce aktif hale gelir ve  1,5 saat önce kapanır. Biniş kartınızı kalkıştan en geç 1 saat önce alabilirsiniz. Kalkıştan 30 dakika önce tüm işlemler tamamlanmalı ve kapıda hazır olarak beklenmeli.


Bagaj Hakkı Kuralları

Kabin bagaj boyutları en fazla 56 x 36 x 23 cm ve ağırlık 7 kg olabilir. 40 x 30 x 10 cm büyüklüğündeki kişisel eşyalar, ücretsiz olarak taşınabilir. Bebekli yolcular 1 tane bebek puseti ya da arabasını yanlarında taşıyabilirler. Bebekler için bagaj hakkı 5 kilogramdır. Business, Premium Laurel ve Royal Laurel statüsündeki yolcular 2 parça 32’şer kilogramlık bagaj hakkına sahiptirler. Premium Economy sınıfı için bagaj hakkı 2 parça – 28’er kilogramdır. Standart ekonomi yolcuları 2 parça 23 kg bagaj limitine sahiptirler.


Eva Air İkramlıkları

Eva Air, Economy Class'ta kahvaltı, Elite premium ekonomi ve Premium Laurel / Royal Laurel iş kabinlerinde yolcular için yerel temalı Çin yemekleri sunar. Premium Economy sınıfında Eva Air ile seyahat eden yolcular, genellikle Çin tarzı ve Batı tarzı olmak üzere iki ana yemek seçeneği arasından tercih yapabilirler. Koşer yemekler en az 72 saat önceden bildirilmelidir ve vejetaryen, Müslüman, diyabet ve çocuk yemekleri ise 24 saat öncesine kadar bildirilebilir.


Koltuk Seçimi

Tüm EVA Air koltukları, konforlu seyahat imkanı sunar. Uçak kalkışından 12 saat önce koltuk seçimi yapılabilir. Özel koltuk seçimleri için ek ücretler ödenmektedir. Grup için koltuk seçimi kontuarlardaki personeller tarafından yapılır. Önceden koltuk seçimi yapan yolcuların, uçuşlarının kalkış saatinden en az bir saat önce check-in işlemlerini tamamlamaları tavsiye edilir.

Eva Air Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Eva Air из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Eva Air авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Eva Air вы можете отправиться в крупные зарубежные города Istanbul, Istanbul, Taipei, Ankara, Istanbul.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Eva Air, указаны как Türkiye, Türkiye, Tayvan, Türkiye, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Eva Air имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Eva Air по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Eva Air авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Eva Air рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Eva Air О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok