Virgin Atlantic Virgin Atlantic Авиабилеты

Главное управление

Crawley

Год основания

1984

Количество очков полета

33

Количество летающих стран

18

Общее количество самолетов

37

Статус продаж

Aktif

Virgin Atlantic Hakkında

Virgin Atlantic билетов
Virgin Atlantic firmasının 1984 yılında kurulduğu biliniyor. Firma 1984 yılında İngiliz iş adamı Richard Brunson tarafından kuruluyor. Kurulduğu tarihten bu yana devamlı kendisini geliştiren firmanın 38 tane uçağı bulunuyor. Virgin Atlantic firmasının %51’lik kısmı Birleşik Krallık Virgin Group’a %49’unun Delta Airlines hava yoluna ait olduğu biliniyor. Virgin Atlantic firmasının genel merkezi Manchester’da bulunuyor. Virgin Atlantic firmasında birçok çalışan bulunuyor.


Virgin Atlantic Rota ve Seferleri

Virgin Atlantic uçak filosu her geçen gün artırılıyor. Çünkü firma, uçuş yaptığı rota sayısını çoğaltıyor. Yeni rotalar için yeni uçak siparişleri veriliyor. Virgin Atlantic uçak bileti satın alanlar seferlerin detaylarını kolay bir şekilde öğrenebiliyor. Virgin Atlantic firması yalnızca yurt içine seferler düzenlemiyor. Firmanın yurt dışına yaptığı birçok uçuş bulunuyor. Virgin Atlantic firmasının uçuş gerçekleştirdiği şehirlerden bazıları:
  • New York
  • Washington
  • Londra
Virgin Atlantic uçak bileti satın alanlar seferlerin detaylarını firmanın resmi internet sitesinden görebiliyor.


Check-in İşlemleri

Virgin Atlantic firmasından bilet alanların sayısı her geçen gün artıyor. Bu firmadan bilet alanlar uçuşlardan çok memnun kaldığını dile getiriyor. . Ancak bazı kişiler check in işlemleri için havaalanına gidip yetkililerden yardım almayı seçiyor. Check in işlemleri uçuştan önce de yapılabiliyor. Ancak check in işlemlerinin uçuştan önce tamamen bitirilmesi gerekiyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Virgin Atlantic firması, yolcularına 1 çantayı ücretsiz taşıma imkanı veriyor. 8 kilograma kadar olan bir çanta ücretsiz olarak taşınıyor. Yolcular bu çanta için ücret ödemiyor. Ancak ücretsiz taşınacak çantanın çok fazla yer kaplamaması ve 8 kilogramı geçmemesi gerekiyor. Virgin Atlantic firması yolcularının el bagajını yanına almasına imkan tanıyor. Cüzdan, bilgisayar çantası, kol çantası gibi ürünler el bagajı olarak kabul ediliyor. Bagaj kurallarının detaylarını öğrenebilmek için firma ile iletişime geçmek gerekiyor.


Virgin Atlantic İkramlıklar

Virgin Atlantic firması yolcularına farklı içerikte ikramlar sunuyor. Firmada alkollü ve alkolsüz içecekler bulunuyor. Bunun yanında firmada yiyecek ve içecek hizmeti de bulunuyor. Yiyecek ve içecek için ekstra ücret ödemek gerekebiliyor. Yolcuların bunu göz önünde bulundurması gerekiyor. Virgin Atlantic, diyet programlarına özel yiyecek çıkartabiliyor. Bunun için firma yetkilileri ile önceden görüşmek gerekiyor.


Koltuk Seçimi

Virgin Atlantic yolcuları, check in işlemleri sırasında koltuk seçimini gerçekleştirebiliyor. Koltuk seçiminde aileler bir arada oturabiliyor. Ancak acil çıkış kısmında bulunan koltukları herkes seçemiyor Acil çıkış kısmında bulunan koltukları seçenlerin acil durum anında mürettebata yardım etmesi gerekiyor. Virgin Atlantic uçaklarında farklı tarzda koltuklar bulunabiliyor. Premium plus adı verilen koltuklar pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.

Virgin Atlantic Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Virgin Atlantic из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Virgin Atlantic авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Virgin Atlantic вы можете отправиться в крупные зарубежные города Almaty.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Virgin Atlantic, указаны как Kazakistan.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Virgin Atlantic имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Virgin Atlantic по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Virgin Atlantic авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Virgin Atlantic рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Virgin Atlantic О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok