Garuda Indonesia Garuda Indonesia Авиабилеты

Главное управление

Jakarta

Год основания

1947

Количество очков полета

80

Количество летающих стран

40

Общее количество самолетов

144

Статус продаж

Aktif

Самые дешевые билеты и экспедиции Garuda Indonesia

Самые популярные рейсы Garuda Indonesia

GA Garuda Indonesia 25 июнь 2024
İstanbul Sidney 25 641 TL
Купить

Garuda Indonesia Hakkında

Garuda Indonesia билетов

Garuda Indonesia, 72 seneden beri sektörde sağladığı başarı ile tanınan Endonezya ulusal havayolu firmasıdır. Merkezi, Cakarta yakınlarındaki Soekarno Hatta Uluslararası Havaalanı’dır. 2014 senesinde Garuda Indonesia, Skytrax tarafından uluslararası 5 yıldızlı havayolu unvanını almıştır. Havayolunun Garuda Indonesia ‘dan önceki ismi Garuda Indonesian Airway’tir. SkyTeam üyesi olan firma, 144 uçaklık filoya sahiptir. Filosundaki uçak modelleri Airbus A330-200, Airbus A330-300, Airbus A330-900neo, ATR 72-600, Boeing 737-800, Boeing 737 MAX 8 ve Bombardier CRJ1000’dir. Firma sloganları arasında ‘’Garuda Indonesia, Tecrübe’’ ile ‘’Garuda Indonesia, Endonezya’nın Havayolu’’ bulunur ve Lion Air’den sonra Endonezya’nın en büyük ikinci havayoludur.

Garuda Indonesia Rota ve Seferler

Garuda Indonesia Güney Asya, Doğu Asya, Orta Doğu, Avustralya ve Avrupa ülkelerine uçuşlar düzenler. Firma ayrıca Türkiye’de İstanbul Havaalanı’na uçuşlar gerçekleştirir. Yurt içi uçuşlarında Garuda Indonesia; Pattimura Havaalanı, Sultan Aji Muhammad Sulaiman Havaalanı, Radin Inten II Havaalanı, Husein Sastranegara Uluslararası Havaalanı, Syamsudin Noor Havaalanı, Betoambari Havaalanı, Fatmawati Soekarno Havaalanı, Sultan Thaha Havaalanı, Sentani Havaalanı, Notohadinegoro Havaalanı, Utarom Havaalanı, Haluoleo Havaalanı ve Sangia Nibandera Havaalanı’na seferler düzenler.
Garuda Indonesia uluslararası rotaları arasında Avusturya, Avustralya, Belçika, Kamboçya, Çin, Mısır, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Hong Kong, İtalya, Japonya, Bahreyn, Brunei, Çek Cumhuriyeti, Endonezya, Ürdün, Pakistan, Suudi Arabistan, Sri Lanka, Türkiye, Kuveyt, Lübnan, Malezya, Hollanda, Yeni Zelanda, Filipinler, Singapur, Güney Afrika, Güney Kore, İsviçre, İspanya, Tayvan, Tayland, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere, Vietnam ve Amerika Birleşik Devletleri bulunur.


Check-in İşlemleri

Yolcular yurt içi kalkış saatinden en az 1 saat ve uluslararası uçuşlarda kalkış saatinden iki saat önce check-in işlemlerini tamamlamış olmalıdırlar. Online check in işlemleri iç hatlarda sefer vaktinden 48 saat önce aktif hale gelir ve 2 saat önce kapanır. Dış hat uçuşlarında ise 48 saat önce açılır ve 4 saat önce kapanır. Bilete sahip olan yolcular Garuda Endonezya Çağrı Merkezi'nden telefonla check-in yapabilirler. Bu hizmet, kalkıştan 24 saat önce başlar ve 4 saat önce sona erer.


Bagaj Hakkı Kuralları

Garuda Indonesia, tüm kabin sınıflarında son derece esnek bagaj sınırları uygular. First class için sınır 50 kilogramdır. Çoğu uçuş rotası için bagaj sayısının sınırı yoktur yalnızca ağırlıklar dikkate alınır. Ekstra bagaj hakkına sahip olmayı isteyen yolcular online rezervasyon yaparak veya çağrı merkezi aracılığıyla satın alım yaparak %15 indirimli fiyatlardan yararlanabilir.


Garuda Indonesia İkramlıkları

İkramlıklar, yüksek hijyen standartları ile helal olarak hazırlanır. Dini ve sağlık gerekçeleri ile uçuş sırasında özel yemekleri tercih edenler ya da bebek ve çocuk menüleri isteyenler uçuştan en az  24 saat önce Garuda Indonesia müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek taleplerini bildirebilir.


Koltuk Seçimi

Yolcular online check-in ile  koltuk seçimini gerçekleştirebilir. Koltuk seçimi yurt içi uçuşlarda sefer saatinden 48 saat önce başlar ve 2 saat önce sona erer. Yurt dışı uçuşlarda ise 48 saat önce başlayıp 4 saat sonra kapanır.


 

Garuda Indonesia Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Garuda Indonesia из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Garuda Indonesia авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Garuda Indonesia вы можете отправиться в крупные зарубежные города Istanbul, Istanbul, Istanbul, Melbourne, Istanbul.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Garuda Indonesia, указаны как Türkiye, Çin, Endonezya, Türkiye, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Garuda Indonesia имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Garuda Indonesia по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Garuda Indonesia авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Garuda Indonesia рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Garuda Indonesia О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok