Oman Air Oman Air Авиабилеты

Главное управление

Muskat

Год основания

1993

Количество очков полета

57

Количество летающих стран

31

Общее количество самолетов

47

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы Oman Air

WY Oman Air 10 июнь 2024
İstanbul Manila 17 358 TL
Купить
WY Oman Air 18 июнь 2024
Cidde İstanbul 8 649 TL
Купить
WY Oman Air 28 июнь 2024
Doha İstanbul 11 073 TL
Купить

Oman Air Hakkında

Oman Air билетов

Umman ulusal havayolu şirketi olan Oman Air 1993 yılında kurulmuştur. Merkezi, Muscat uluslararası havalimanında bulunuyor. Oman Air uçak bileti satışları 23 farklı ülkedeki 40 farklı nokta için yapılıyor. Herhangi bir ortaklık anlaşması olmadan, beş farklı havayolu şirketi ile ortak uçuşlar yapıyor. Filosunda bulunan uçaklarda, çift kabin ve üç kabin seçenekleri sunuyor. Çift kabinlerde ekonomik ve ticari sınıf, üç kabin uçaklarda ise birinci sınıf, ekonomik sınıf ve ticari sınıf bölümleri yer alıyor.

Oman Air havayolu şirketi, Muscat şehrindeki uluslararası havalimanından yurtiçi ve yurtdışı uçuşlar gerçekleştiriyor. 1993 yılında kurulmuş ve IATA kodu (WY), ICAO kodu ise (OMA) kullanılıyor. 50’den fazla uçak filosu ile 50’den fazla noktaya uçuşlar yapıyor. Arap Hava Taşıyıcıları Örgütü üyesi olan havayolu şirketi, yurtdışında da birçok noktaya yolcu ve ticari uçuşlar yapıyor.


Oman Air Rota Ve Seferleri

Oman Air firması, Umman bayraklı uçuşları ile dünya havayolu taşımacılığı sektöründe önemli bir yere sahiptir. 50’den fazla noktaya düzenli seferler düzenliyor. Rotasında yer alan ülkeler şunlardır:
Türkiye, Almanya, İngiltere, Mısır, Katar, Hindistan, Maldivler, Pakistan, Tayland, Suudi Arabistan ülkelerine seyahatler için uçak bileti satışları yapılıyor. Ulusal havayolu şirketi olduğu için Avrupa, Asya, Afrika ve Orta Doğu’da 23 ülkeye uçuş seferleri düzenliyor. Firma, resmi web sitesi üzerinden tüm misafirlerini, seferleri ve diğer hizmetleri hakkında bilgilendirme yapıyor.


Check-in İşlemleri

 Bilet satın aldıktan ve uçuş saatine 24 saat kaldıktan sonra check-in işlemlerini yapmaya başlayabiliyorsunuz Online check-in yapanlar, e-biniş kartını oluşturabiliyor ve havalimanlarında sıra bekleme sorunu yaşamıyorlar. Bu zaman kazanmalarını ve havalimanında daha rahat işlem yapmalarını sağlıyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Oman air uçak bileti sınıfı, yurt içi ya da yurtdışı uçuşlara göre ücretsiz bagaj hakları farklı belirleniyor. Yurtiçi uçuşlarda, bagaj boyutu 159 cm’ye ve 32 kg’a kadar ücretsiz bagaj hizmetinden faydalanılabiliyor. 32 kg fazla olan bagajlar için kg başına 15 $ ek ücret talep ediliyor. Uluslararası uçuşlarda da ücretsiz bagaj hakkı maksimum 32 kg’dır. Fazla bagaj işlemlerinde kg başı ücretler, uçuş rotalarına göre değişiyor. Fiyat bilgilerini web sitesinde güncel olarak yayınlıyor.


Oman Air İkramlıklar

Oman air havayolu şirketi, son yıllarda, covid-19 tedbirleri kapsamında bazı ikram hizmetlerinde değişiklik yapmıştır. Tüm ikram hizmetlerini, sağlık ve hijyen kurallarına göre uyguluyor. Yiyecek ve içecek servislerinde, Arap ve uluslararası mutfak lezzetlerine yer veriyor.


Koltuk Seçimi

Oman air uçuşlarında, online check-in yapılırken özel koltuk rezervasyonları ücretli olarak yapılabiliyor. Standart koltuk seçimi yapanlar uçuştan 48 saat önce check-in yaptıklarında ücretsiz koltuk seçimi yapabiliyor. Diz mesafesi daha geniş koltukları tercih edenler, 3$’dan başlayan fiyatlarla ek ücret ödeyebiliyor. Uçağa hızlı bir şekilde binmek ve inmek isteyen yolcular, Choice koltuklarını yani ilk koltuk sonrası 8 – 15. Sıralar arasındaki koltukları seçebiliyor.

Oman Air Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Oman Air из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Oman Air авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Oman Air вы можете отправиться в крупные зарубежные города Istanbul, Salalah, Muscat, Madinah, Auckland.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Oman Air, указаны как Kenya, Türkiye, Umman, Türkiye, Tanzanya.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Oman Air имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Oman Air по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Oman Air авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Oman Air рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Oman Air О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok