Asiana Airlines Asiana Airlines Авиабилеты

Главное управление

Seul

Год основания

1988

Количество очков полета

78

Количество летающих стран

24

Общее количество самолетов

83

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы Asiana Airlines

OZ Asiana Airlines 28 июнь 2024
Ankara Jeju 79 183 TL
Купить
OZ Asiana Airlines 15 июнь 2024
İstanbul Ba 36 186 TL
Купить
OZ Asiana Airlines 08 июнь 2024
İzmir Seul 28 140 TL
Купить
OZ Asiana Airlines 17 январь 2025
Osaka İstanbul 19 383 TL
Купить
OZ Asiana Airlines 18 июль 2024
Sidney İstanbul 21 419 TL
Купить
OZ Asiana Airlines 01 август 2024
Tokyo Gaziantep 54 762 TL
Купить

Asiana Airlines Hakkında

Asiana Airlines билетов

Güney Kore’nin en büyük ikinci havayolu Asiana Airlines, 30’u aşkın senedir hizmet vermektedir. Merkezi Seul’daki Gimpo Uluslararası Havayolu, Incheon Uluslararası Havayolu ve Gimhae Uluslararası Havayolu’dur. Star Alliance üyesi olan firma, 86 uçağa sahiptir. Filosunda Airbus A320-200, Airbus A321-100, Airbus A321-200, Airbus A321neo, Airbus A380-800, Boeing 747-400, Boeing 767-300 ve Boeing 777-200ER model uçaklar yer alır. Türk Hava Yolları, United Airlines, Air Canada ve Air China gibi dünya genelindeki havayolları ile iş ortaklığı bulunmaktadır.

Asiana Airlines Rota ve Seferler

Asiana Airlines, yurt içinde 14 ve uluslararası uçuşlarında 90 noktaya seferler düzenler. Türkiye uçuşları İstanbul Havalimanı’na gerçekleşir. Yurt içinde Asiana Airlines: Yeosu Havaalanı, Yecheon Havaalanı, Ulsan Havaalanı, Incheon Uluslararası Havaalanı, Gimpo Uluslararası Havaalanı, Pohang Havaalanı, Muan Uluslararası Havaalanı, Mokpo Havaalanı, Sacheon Havaalanı, Jeju Uluslararası Havaalanı, Gwangju Havaalanı, Daegu Uluslararası Havaalanı, Cheongju Uluslararası Havaalanı ve Gimhae Uluslararası Havaalanı’na gitmektedir.
Uluslararası  Asiana Airlines rotaları şunlardır: Avustralya, Avusturya, Bangladeş, Belçika, Brunei, Kamboçya, Kanada, Çin, Mısır, Fransa, Almanya, Guam, Hong Kong, Macaristan, Hindistan, Endonezya, İtalya, Japonya, Kazakistan, Makao, Malezya, Moğolistan, Myanmar, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Palau, Filipinler, Portekiz, Rusya, Singapur, İspanya, Güney Kore, İsveç, Tayvan, Tayland, Türkiye, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Özbekistan, Vietnam.


Check-in İşlemleri

Yurt içi uçuşlarda online check in 24 saat önce başlar ve 30 dakika önce sona erer. Uluslararası uçuşlarda ise 48 saat önce aktif olur ve 1 saat önce kapanır. Amerika uçuşları için online check in 24 saat önce açılır.


Bagaj Hakkı Kuralları

Kabin bagaj hakkı Ekonomi sınıfı için 1 parça 10kg, First ve Business class için 2 parça 10 kilogramdır. Kargo bagajı, yurt içi uçuşlarda 20 kilogram, uluslararası uçuşlarda Ekonomi sınıfı için 1 parça 23 kg, Business class için 2 parça her biri maksimum 32 kilogramdır. Amerika için bagaj hakkı Ekonom sınıfında 2 parça 23’er kg, Business class’ta 2 parça 32’şer kilogramdır. Yurt içi uçuşlarda bagaj limiti aşımı kilo başına 1.7 Dolar, yurt dışı uçuşlarda ise rotaya göre belirlenmektedir.


Asiana Airlines İkramlıkları

Asiana Airlines uçak içi ikramlıklar uçuş saate ve seyahat sınıfına bağlı olarak değişir. Havayolu, geleneksel Kore yemeklerinin geniş bir yelpazesini sunar. First class yolcuları çok çeşitli ana yemek yemeklerinden ön sipariş verme hakkına sahiptirler. Seul ve Busan'dan gelen yolcular da özel bir kutlama pastası sipariş edebilir.


Koltuk Seçimi

Özel olarak koltuk seçimi Asiana Airlines uçuşları için ücretlidir. Yolcular, standart koltuklardan en az 16 cm daha fazla diz mesafesine sahip koltukların ayrıcalığından faydalanabilir. Ayrıca, acil çıkış sırasını önceden rezerve edebilir. Yardıma ihtiyaç duyan misafirler, özel koltuklar için gerekli bilgilendirmeyi yapmalıdır.

 
Asiana Airlines Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Asiana Airlines из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Asiana Airlines авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Asiana Airlines вы можете отправиться в крупные зарубежные города Aksu, Tashkent, Hefei, Istanbul, Ulanhot.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Asiana Airlines, указаны как Çin, Japonya, Türkiye, İsviçre, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Asiana Airlines имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Asiana Airlines по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Asiana Airlines авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Asiana Airlines рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Asiana Airlines О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok