Royal Air Maroc Royal Air Maroc Авиабилеты

Главное управление

Kazablanka

Год основания

1953

Количество очков полета

94

Количество летающих стран

43

Общее количество самолетов

55

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы Royal Air Maroc

AT Royal Air Maroc 02 сентябрь 2024
Adana Hannover 44 230 TL
Купить
AT Royal Air Maroc 02 июль 2024
İstanbul Miami 18 004 TL
Купить
AT Royal Air Maroc 19 июль 2024
İzmir Frankfurt 30 031 TL
Купить
AT Royal Air Maroc 04 август 2024
Accra Adana 24 391 TL
Купить
AT Royal Air Maroc 01 октябрь 2024
Kazablanka Antalya 11 328 TL
Купить
AT Royal Air Maroc 10 октябрь 2024
Lagos İstanbul 15 069 TL
Купить
AT Royal Air Maroc 01 сентябрь 2024
Miami İstanbul 20 273 TL
Купить
AT Royal Air Maroc 03 июль 2024
New York İstanbul 17 578 TL
Купить
AT Royal Air Maroc 05 октябрь 2024
Rabat İstanbul 12 022 TL
Купить

Royal Air Maroc Hakkında

Royal Air Maroc havayolu Fas ulusal havayolu şirketi olarak 1957 yılında kurulmuştur. Fas’ın en büyük havayolu şirketidir ve dünya genelinde 100’e yakın noktaya uçuş seferleri düzenliyor. Royal Air Maroc uçak bileti ile Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Asya ve Afrika geneline uçuşlar yapılabiliyor. Sunduğu kaliteli hizmetlerden dolayı Skytrax derecelendirme şirketi tarafından 4 yıldız ödülü verilmiştir.

Royal Air Maroc havayolu firmasının merkezi, Kazablanka Mohammed V uluslararası havalimanında bulunuyor. 1957 yılında kurulmuş ve 56 adet uçağı ile 94 destinasyona uçuşlar yapıyor. Filosunda bulunan Boeing modeli modern uçaklar ve profesyonel pilotları ile yolculara güvenli hizmetler sunuyor. İç hat ve dış hat uçuşlarını tarifeli seferleri ile düzenliyor. Firmanın web sitesinde sunduğu tüm hizmetler ve avantajlı seyahat seçenekleri hakkında bilgi veriliyor.


Royal Air Maroc Rota Ve Seferleri

Royal Air Maroc havayolu Kazablanka merkezli hizmetleri ile dünya genelinde 94 farklı noktaya sefer düzenliyor. Tarifeli uçuş rota seçenekleri arasında, Avrupa ülkelerinin başkentleri ve önemli şehirleri, Amerika kıtasındaki tüm ülkeler, Asya ve Afrika ülkeleri yer alıyor. Bilet satın almak isteyenler, seyahat edecekleri ülkeye göre rota belirleyebiliyor ve sefer seçimi yapabiliyor.


Check-in İşlemleri

Royal Air Maroc uçak bileti için check-in işlemlerini yapmak çok kolaydır. Yolcular, kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında olmalı ve kontrol noktalarından geçmelidir. Bunu yapabilmek için bilet check-in işlemlerinin yapılmış ve biniş kartının alınmış olması gerekiyor. Online check-in işlemleri kalkışa 48 saat kala başlar ve kalkışa 2 saat kalana kadar devam eder. Bu süre içerisinde, online ya da havalimanında kontuarlar üzerinden check-in işlemlerinin tamamlanmış olması gerekiyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Royal Air Maroc uçak bileti her yolcu için bagaj hakkı kurallarını belirliyor. Ücretsiz bagaj hakkı her yolcu için 23 kg’dır. Uzun mesafeli tüm uçuşlarda her yolcu 23 kg’a kadar tek parça bagaj bulundurabiliyor.
Business ya da Premium sınıf yolcuları ise 2 adet bagaj bulundurabiliyor. Kabin için bagaj hakkı yolcu başına 10 kg’dır. Her bagaj hakkı için belirli ebat ölçüleri belirleniyor. Belirtilen ebatlardan büyük olan her eşya uçağın kargo bölümüne teslim edilmek zorundadır.


Royal Air Maroc İkramlıklar

Royal Air Maroc havayolu business class yolcularına yemek öncesi aperatif ikram seçeneklerini sunuyor. Uzun mesafeli yolculuklarda, kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği olarak 3 çeşit sıcak yemeği sunuyor. Ekonomik sınıfında seyahat eden yolculara, 2 çeşit yemek menüsü veriliyor. Meyve, tatlı ve yemek sonrası çay, kahve ikramları da oluyor.


Koltuk Seçimi

Royal Air Maroc yolcuları, check-in işlemlerini yaparken, ücretsiz koltuk seçimi yapabiliyor. Koltuk seçim işlemleri, kalkıştan 48 saat önce başlar ve kalkışa 90 dakika kalana kadar yapılabilir. Konforlu ve diz mesafesi geniş olan koltukları seçmek isteyenler, firma tarafından belirlenen ek ücret ödemelerini yaparak istedikleri koltukları seçebiliyor. Royal Air Maroc uçaklarında acil çıkış kapısı yanındaki koltuklar ücretsiz olarak seçilemiyor. Bu bölümdeki koltuklar ek ücret ödenerek seçilebilen koltuklardır.

Royal Air Maroc Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Royal Air Maroc из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Royal Air Maroc авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Royal Air Maroc вы можете отправиться в крупные зарубежные города Denizli, Toulouse, Ankara, Istanbul, Kayseri.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Royal Air Maroc, указаны как Gambiya, Mali, Hollanda, Türkiye, Nijer.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Royal Air Maroc имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Royal Air Maroc по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Royal Air Maroc авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Royal Air Maroc рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Royal Air Maroc О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok