Burundi Авиабилеты

Информация о Burundi

Код страны

BI

Временной период

Africa/Bujumbura

Язык

Kirundi

Валюта

Burundi Frangı

Телефонный код

257

Столица

Bujumbura

Самые дешевые авиабилеты Burundi, цены и расписание

Популярные Burundi Города
Burundi Внутренние рейсы

Самые популярные рейсы Burundi

QR Qatar Airways 12 июль 2024
Ankara Bujumbura 35 951 TL
Купить

Burundi Стоимость авиабилетов

Ankara Рейсы Bujumbura занимают в среднем 7 часов10 минут.

История Компания Отправление Прибытие Цена
12.07.2024 Qatar Airways Ankara Bujumbura 35 951 TL
Burundi Авиабилеты

Burundi Hakkında

Küçük Burundi yüce dağların, durgun göl kenarı topluluklarının ve etnik çatışma tarafından etkilenen trajik geçmişin aykırı karışımıdır. Sorunlara rağmen Burundililerin bastırılamaz bir yaşama sevinci vardır ve gülümsemeleri Les Tambourinaires davulcusunun başlattığı ritim gibi bulaşıcıdır.

1993’te sivil savaş başladığında, ekonomi yok edilmişti ve turizm endüstrisi hızlı bir ölüme boyun eğmişti. Savaş trajik bir biçimde 2005’e kadar devam etti ve sona erdikten sonra ülke sonunda özellikle şehvetli başkente azar azar gezgin almaya başladı. Bujumbura Tanganyika Gölü’nün kıyıları üzerinde güzel bir konuma sahiptir ve tam şehrin dışında kıtanın en iyi iç kumsallarının bazıları bulunur. Ancak Nil’in en güneydeki kaynağı ve Ulusal Kibira Parkı’nın antik ormanı dahil taşra çekimlerinin çoğu yasak bölge olmaya devam etmiştir.

Başkan Nkurunziza makamında pek çok Burundilinin anayasa bozucu olacağına inandığı üçüncü dönem adaylığını koymaya karar verdiği zaman yeni barış 2015’te yıkıcı bir sona geldi.

Şiddet seçimler öncesi başladı ve o zamandan beri arttı. Kasım 2015’te Ruanda tarzı bir soykırımdan endişe duyan Birleşmiş Milletler, uluslararası arabulucuların önünü açan durumu kınayan bir yasa tasarısını kabul etti. Şu anda bütün ülke gezginler için yetkili olmayanların girişinin yasak olduğu alan olarak nitelendiriliyor. Durumun sakinleşeceği ve barışın hakim olacağı umuluyor.  

Авиакомпании, летающие в Burundi

Burundi Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
При поиске авиабилета между пунктом вылета и Burundi можно выбрать наиболее подходящий из списка вылетов.
В настоящее время самая доступная цена авиабилета Burundi составляет 35 951,26 TL.