Ethiopian Airlines Ethiopian Airlines Авиабилеты

Главное управление

AddisAbaba

Год основания

1945

Количество очков полета

113

Количество летающих стран

61

Общее количество самолетов

83

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы Ethiopian Airlines

ET Ethiopian Airlines 10 июль 2024
İstanbul Buenos Aires 24 201 TL
Купить
ET Ethiopian Airlines 14 июнь 2024
Atina Tokyo 18 005 TL
Купить
ET Ethiopian Airlines 27 июнь 2024
Johannesburg İstanbul 27 421 TL
Купить
ET Ethiopian Airlines 01 июль 2024
Sofya Buenos Aires 62 492 TL
Купить

Ethiopian Airlines Hakkında

Etiyopya ülkesinin bayrak taşıyıcı havayolu firması, Ethiopian Airlines 1945 yılından günümüze hizmet veriyor. Ethipian Airlines uçak bileti ile dünyanın birçok ülkesine seyahat edebiliyorsunuz. Havayolu şirketinin merkezi, Etiyopya’nın Addis Ababa şehrinde bulunuyor. Dünya geneline seferler düzenleyebilmek için Star Alliance ve Afrika Havayolları Birliği üyeliği bulunuyor. 100’den fazla noktaya düzenlediği tarifeli ve özel seferlerle binlerce kişinin güvenli seyahatler yapmasını sağlıyor.

Ethiopian Airlines havayolu şirketi, 21 Aralık 1945 yılında kurularak faaliyetlerine başlamıştır. 77 adet uçak ile oluşturmuş olduğu filosunu sürekli yeniliyor ve yeni uçak siparişleri veriyor. Ethiopian Airlines firması, 19 yurtiçi, 92 uluslararası uçuş yapıyor. Son yıllarda yaptığı uçuşlarla, Afrika’nın en önemli ve en çok kar eden havayolu firması olmuştur. Afrika merkezli uçuşları ile tüm yolcularının dünyanın farklı noktalarına avantajlı uçuşlar yapmalarını sağlıyor.


Ethiopian Airlines Rota Ve Seferleri

Ethiopian Airlines havayolu, toplam 111 farklı destinasyona uçuşlar yapıyor. Tarifeli uçuş seçenekleri sunduğu rotaları arasında, Güney Afrika, Botsvana, ABD, İrlanda, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Japonya, Filipinler, Kamerun, Brezilya, Hindistan gibi ülkeler yer alıyor. Kıtalar arası uçuş yaptığı noktalar arasında, Oslo, Stockholm, Roma, Viyana, Lizbon, Milano, Moskova, Atina, Londra, Münih gibi çok sayıda Avrupa şehri yer alıyor. Tarifeli uçuşlar için online bilet satın alma işlemleri yapılabiliyor.


Check-in İşlemleri

Ethiopian Airlines uçak bileti satın alma işlemlerinden sonra uçuş saatine ve belirlenen check-in işlem saatine göre online işlemler yapılabiliyor. Firma, uluslararası uçuşlar için online check-in işlemlerini uçuştan 36 saat önce başlatıyor. Tüm uçuşlar için check-in işlemleri, uçuş saatinde 2 saat kalana kadar devam ediyor. Online check-in işlemlerini  bilet satışı yapan acente sitesinden mobil cihazlarla  yapabiliyorsunuz. Havalimanlarında da check-in yapabiliyorsunuz ancak işlemler için daha erken gelmeniz gerekiyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Ethiopian Airlines uçak bileti ekonomik ve business sınıf olarak satılıyor. Ekonomik sınıf bileti ile uçuş yapan yolcular, yanlarında el bagajı olarak 7 kg’a kadar eşya bulundurabiliyor. Business yolculara tanınan hak ise 8 kg’dır. Teslim bagaj hakları da bilet sınıfına göre değişiyor. Ekonomik sınıf için 23 kg, business sınıf için 32 kg ücretsiz bagaj taşıma hakkı veriliyor. Fazla bagajı olan yolcular, ücretsiz bagaj hakkı fazlası olan kg’lar için ek ücret ödüyor. Fazla bagaj ücret bilgileri de firmanın sitesinde uçuş noktasına göre gösteriliyor.


Ethiopian Airlines İkramlıklar

Ethiopian Airlines havayolu içecek ve yiyecek menü seçeneklerini yolcularına sunuyor. Tüm uçuşlarda atıştırmalık, kahvaltı, çay, su, kahve gibi ikramlarda bulunuyor. Uzun süren seyahatler için yolcular, uçuş öncesinde bilgi vererek sıcak yemek siparişlerini verebiliyor.


Koltuk Seçimi

Ethiopian Airlines havayolları seyahatlerinde koltuk rezervasyon işlemlerini, bilet satın alırken ya da online check-in şilemleri sırasında yapabiliyorsunuz. Business bölümü ile ekonomik bölümde yer alan koltuk seçenekleri farklıdır. Ekonomik bölümde standart koltuk seçimi yapanlar, cam kenarı ya da koridor seçeneğini kullanabiliyor. Diz genişliği fazla olan koltuklar, çıkış kapısına yakın bölümdeki koltuklardır. Özel olarak bu koltukları seçmek isteyenler ek ücret ödeyerek seçimlerini yapabiliyor.

Ethiopian Airlines Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Ethiopian Airlines из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Ethiopian Airlines авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Ethiopian Airlines вы можете отправиться в крупные зарубежные города Guangzhou, Istanbul, Buenos Aires, Istanbul, Istanbul.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Ethiopian Airlines, указаны как Türkiye, Sudan, Türkiye, Zimbabve, Kongo Cumhuriyeti.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Ethiopian Airlines имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Ethiopian Airlines по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Ethiopian Airlines авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Ethiopian Airlines рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Ethiopian Airlines О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok