Brussels Airlines Brussels Airlines Авиабилеты

Главное управление

Machelen

Год основания

2006

Количество очков полета

78

Количество летающих стран

39

Общее количество самолетов

41

Статус продаж

Pasif

Самые популярные рейсы Brussels Airlines

SN Brussels Airlines 02 сентябрь 2024
Antalya Berlin 5 580 TL
Купить
SN Brussels Airlines 11 декабрь 2024
Berlin Gaziantep 48 184 TL
Купить
SN Brussels Airlines 17 июль 2024
Brüksel Budapeşte 5 239 TL
Купить
SN Brussels Airlines 03 июнь 2024
Rodos Paris 5 939 TL
Купить
SN Brussels Airlines 10 июнь 2024
Ταλίν Antalya 8 057 TL
Купить
SN Brussels Airlines 24 сентябрь 2024
Varşova Antalya 6 043 TL
Купить

Brussels Airlines Hakkında

Brussels Airlines билетов

Belçika’nın ulusal havayolu şirketi olan Brussels Airlines, 2006 yılında kurulmuştur. Star Alliance üyesi olan havayolu şirketi, 39 farklı ülkeye uçuşlar düzenliyor. Brussels Airlines uçak bileti ile 78 farklı noktaya ekonomik ya da business sınıfı yolculuklar yapabiliyorsunuz. Belçika bayrak taşıyıcı havayolu şirketi olduğu için Machelen Belçika merkezli olarak hizmetlerini yurtiçi ve uluslararası olarak sunuyor.

Brussels Airlines firması, 7 Kasım 2006 tarihinde, Diegem, Machelen Belçika adresinde kurulmuştur. Filosunda 48 adet uçak bulunduruyor ve 6 kıtada, 39 ülke ve 78 farklı uçuş noktasına düzenli seferler yapıyor. 2009 Aralık ayından bu yana Star Alliance üyesi olarak güvenilir ve kaliteli hizmetlerini sunuyor. 2009 yılında Almanya Lufthansa Havayolları şirketi, Brussels Airlines havayolu şirketinin %45 hisselerini satın alarak ortak olmuştur.


Brussels Airlines Rota Ve Seferleri

Brussels Airlines havayolu, dünyanın her yerine uçuşlar yapmaya çalışıyor. Rota seçenekleri arasında, Afrika, Asya, Amerika ve kıta Avrupa’sının birçok yeri bulunuyor. Destinasyonları, New York, Osla, Stockholm, Tel Aviv, Erivan, Dakar, Luanda, Berlin vb gibi 78 farklı noktadan oluşuyor. Çok sayıda noktaya transit uçuşlar da yapıyor.


Check-in İşlemleri

Brussels Airlines uçak bileti satın alanlar, uçuş öncesinde check-in işlemlerini online ya da havalimanında kontuarlar üzerinden yapılır. Online check-in işlemlerini yapmak isteyenler, Brussels airlines web sitesine erişim yaparak işlemlerini yapabiliyor. Akıllı cep telefonlarından da işlemler kolaylıkla yapılabiliyor. 39 ülkeye yapılan uçuşlarda, online check-in işlemleri, uçuş öncesi son 48 saat içerisinde ve son bir saat kalana kadar yapılabiliyor. Havalimanlarında yapılacak check-in işlemleri kioskslar ya da kontuarlar üzerinden yapılabiliyor. Firmanın yapmış olduğu bildirimlerle misafirler, tüm işlemlerle ilgili yönlendirme yapılıyor ve güvenli işlemler yapmaları sağlanıyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Brussels Airlines uçak bileti ekonomik ya da business sınıf olarak alınabiliyor. Bagaj hakkı seçeneklerini de kabin bagajı ve kargo bagajı olarak iki farklı seçenekle sunuyor. Kabin bagajı hakkını için ekonomik sınıfı biletlere 1 adet ve 12 kg’a kadar, business sınıfı biletler için 2 adet ve 16 kg’a kadar hak veriliyor. Ücretsiz kargo bagaj hakkı yolcu başına 32 kg’dır. 32 kg fazlası bagajlar için ek ücret tarifesi uygulanıyor. Ek ücret tarifeleri, uçuş yapılacak olan noktaya göre değişkenlik gösterebiliyor. Bagaj hakkı kuralları belirlenirken, bagajların ebat ölçü ve ağırlık sınırları belirleniyor.


Brussels Airlines İkramlıklar

Brussels Airlines havayolu şirketi, tüm misafirlerinin yolculuk sırasında rahat etmesini sağlıyor. Uçuşlarda, çeşitli ikramlıklar sunuyor. İkramlıklar uçuş süresine ve tarifeye göre değişiklik gösterebiliyor.
Ekonomi sınıfı uçuşlar için iki saate kadar olan uçuşlarda, salata, sandviç türü yiyecekler satın alınabiliyor. Uzun süreli yolculuklar için sıcak yemek seçenekleri de sunuluyor. Business sınıfı yolcular ücretsiz yemek seçeneklerinden faydalanabiliyor.


Koltuk Seçimi

Brussels Airlines havayolu uçuşlarında koltuk seçimleri, uçuş saatine son bir saat kalana kadar yapılabiliyor. Bilet check-in işlemlerini yaparken koltuk seçimlerinizi diz mesafesine göre ya da standart seçeneklere göre yapabilirsiniz. Geniş bacak boşluğuna sahip olan koltuk seçenekleri acil çıkış bölümlerinde bulunuyor ve yolcular koltuk seçimlerini buralardan yapabiliyor. Diz mesafesi fazla olan koltuklar, ücretli olarak seçilebiliyor.

Brussels Airlines Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Brussels Airlines из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Brussels Airlines авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Brussels Airlines вы можете отправиться в крупные зарубежные города Istanbul, Geneva, Lisbon, Bordeaux, Alta.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Brussels Airlines, указаны как Malta, İspanya, Türkiye, Belçika, Güney Afrika.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Brussels Airlines имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Brussels Airlines по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Brussels Airlines авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Brussels Airlines рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Brussels Airlines О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok