Kenya Airways Kenya Airways Авиабилеты

Главное управление

Nairobi

Год основания

1977

Количество очков полета

56

Количество летающих стран

41

Общее количество самолетов

39

Статус продаж

Aktif

Самые дешевые билеты и экспедиции Kenya Airways

Самые популярные рейсы Kenya Airways

KQ Kenya Airways 30 июль 2024
İstanbul Antananarivo 28 593 TL
Купить

Kenya Airways Hakkında

Kenya Airways билетов

Kenya Airways, Afrika merkezli büyük hava yolu şirketleri arasında yer alıyor. Kenya Airways şirketinin 1977 yılında kurulduğu biliniyor. Kurulduğu zamandan bugüne kadar milyonlarca yolcuya hizmet veren Kenya Airways devamlı kendisini geliştirmeyi amaçlıyor. East Afrika Airways’in çözülmesi ile birlikte kurulan bu şirketin genel merkezi Nairobi’de yer alıyor. Kenya Airways firmasının 2007 yılından beri SkyTeam üyesi olduğu biliniyor. Kenya Airways firmasının bünyesinde 2 çeşit uçak bulunuyor. Son zamanlarda filosunu artırmayı amaçlayan şirket farklı uçaklara yönelebiliyor.


Kenya Airways Rota ve Seferleri

Kenya Airways uçak bileti satın alanlar seferlerin saatini ve detaylarını resmi internet sitesinden öğrenebiliyor. Kenya Airways 55’ten fazla ülkeye uçuş gerçekleştiriyor. Bu uçuşların çoğu direkt olarak gerçekleşiyor. Buna rağmen firma uçuş kalitesini artırmayı hedefliyor. Kenya Airways firmasının uçuş yaptığı ülkeler:
•Tayland
•Malezya
•Kolombiya


Check-in İşlemleri

Kenya Airways uçak bileti alan kişilerin uçuştan önce check-in yaptırması gerekiyor. Check-in yaptırılmayan biletler geçerliliğini yitiriyor. Check-in işlemlerini firma personelleri havaalanında gerçekleştirebiliyor. Ancak bu işlem için havaalanına gitmek istemeyen kişiler online check-in yaptırmayı tercih ediyor. Online check-in işlemleri çok daha fazla tercih ediliyor. Online check-in işlemleri çok daha pratik olarak görülüyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Kenya Airways müşterileri, bagajlarını ücretsiz bir şekilde taşıyabiliyor. Ancak bu ücretsiz taşıma belirli bir adede kadar oluyor. Bu adedi aşan bagajlardan ekstra ücret talep ediliyor. Ancak talep edilen ücretler çok yüksek olmuyor. Yolcuların bagajları uçuştan önce ölçülüyor. Uygun özellikte olan bagajlar 1 adede kadar ücretsiz bir şekilde taşınıyor. 1 adedin üzerindeki bagajların kiloları belirleniyor. Bu kilograma göre ödeme gerçekleşiyor. Yurt dışı uçuşlarında daha fazla bagaj görülebiliyor.


Kenya Airways İkramlıklar

Kenya Airways şirketi, hem ekonomi sınıfı için hem business sınıfı için ikram sunuyor. Sunulan ikramların içeriği bazen çok farklı ve leziz oluyor. Bu sayede birçok kişi ikramlardan memnun kalıyor. Kenya Airways şirketi alkol severler için alkollü; alkolü sevmeyen kişiler içinse alkolsüz menüler sunuyor. İnce düşünce ile hareket edilmesi yolcuların dikkatini çekiyor. Daha önceden şirketin danışma hattı aranarak da özel ikram talep edilebiliyor. Bu talep çoğu zaman kabul ediliyor. Kenya Airways şirketi ikramlarında diyette olan kişileri de unutmuyor.


Koltuk Seçimi

Kenya Airways uçaklarında farklı koltuk türleri yer alıyor. Dileyen kişiler koltuklarını tercih edebiliyor. Çoğu kişi diz mesafesi geniş olan koltuğu tercih ediyor. Çünkü bu koltuklarda daha fazla hareket alanı bulunuyor. Koltuk seçiminin yapılabileceği birçok mecra bulunuyor. Dileyen kişiler web sitesinden, firma bürolarından, seyahat acentelerinden koltuk seçebiliyor. Seçilen koltuklar için ekstra ücret ödemek gerekebiliyor.

Kenya Airways Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Kenya Airways из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Kenya Airways авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Kenya Airways вы можете отправиться в крупные зарубежные города Istanbul, Istanbul, Ankara, Istanbul, Antananarivo.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Kenya Airways, указаны как Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Kenya Airways имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Kenya Airways по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Kenya Airways авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Kenya Airways рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Kenya Airways О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok