Orta Afrika Cumhuriyeti Авиабилеты

Информация о Orta Afrika Cumhuriyeti

Код страны

CF

Временной период

Africa/Bangui

Язык

Fransızca

Валюта

Orta Afrika CFA Frangı

Телефонный код

236

Столица

Bangui

Orta Afrika Cumhuriyeti Авиабилеты

Orta Afrika Cumhuriyeti Hakkında

Orta Afrika Cumhuriyeti (OAC) şaşırtıcı nadir doğal güzelliği ve dünyanın en harika yabani hayatının bazılarıyla bir ülkedir. Orman fili ve ova gorillaları ile karşılaşmalar açısından Afrika’nın en iyi yerlerinden biridir ve bazılarının söylediğine göre kelebekleri görmek için dünyanın en iyi yerlerinden biridir. Ayrıca kıta üzerindeki yoksul ve en az gelişmiş ülkelerden biridir.

Orta Afrika Cumhuriyeti yüzyıllar boyunca kolonileştiricilerden ve daha sonra önceki kolonileştiricler ile gizli bir anlaşmada olan kendi liderlerinden gelen açgözlülüğe katlanmıştır. Yine de bu yağmalanmış milletin insanları içten ve dostçadır ve konuşmaları kederden çok umut ile doludur.

Orta Afrika Cumhuriyeti kara ile çevrilidir, hudut kapıları zor ve tehlikeli olabilir ve uçuşlar pahalı ve seyrektir. Ülke şu anda yolculuk yapılacak kadar sabit ya da güvenli değildir. Ne yaparsanız yapın, ziyaret etmeye kalkışmadan önce büyükelçilik ile durumu kontrol edin.

Авиакомпании, летающие в Orta Afrika Cumhuriyeti

Orta Afrika Cumhuriyeti Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
При поиске авиабилета между пунктом вылета и Orta Afrika Cumhuriyeti можно выбрать наиболее подходящий из списка вылетов.