Demokratik Kongo Cumhuriyeti Авиабилеты

Информация о Demokratik Kongo Cumhuriyeti

Код страны

CD

Временной период

Africa/Lubumbashi

Язык

Fransızca

Валюта

Kongo Frangı

Телефонный код

242

Столица

Kinşasa

Demokratik Kongo Cumhuriyeti Hakkında

Tam teşekküllü bir ulus olarak coğrafik bir koncept kadar olan Demokratik Kongo Cumhuriyeti (DKC, önceden Zaïre) Belçika Kralı Leopold’un utanmaz politik budalalığından maverik lider Mobutu Sese Seko’nun korkunç bir biçimde yozlaşmış hırsızkrasine ve Afrika’nın ilk ‘dünya savaşı’nın kanlı savaş alanına kadar modern tarihte en üzücü bölümlerden birine sahiptir.

Ama ülkenin çoğunun anarşiye kapıldığı on yıl süren gerilemeden sonra Afrika’nın ikinci büyük ulusu genel anlamda doğru yöne gitti. Hala gideceği çok yol var (Milis kuvvetleri sivil halka pek çok bölgede kötü davranmaya devam ediyor ve danışmalar hala bütün ulusa seyahat etmeye karşı uyarıyor), ancak yeni yollar, büyük ölçüde kullanılmayan mineral zenginlik ve dünyanın en büyük BM barış gücü işkence görmüş ancak dirençli nüfusu içinde iyimserlik besledi.

Yağmur ormanının devasa kuşaklarıyla kaplı ve taşkın nehirleri ve tüten volkanlarıyla vurgulanan DKC esas Afrika macerasıdır. Bunda kesinlikle ne mülayim ne de kolay bir şey vardır fakat Afrika'ya gark olurken buranın tam da bulunulacak yer olduğunu asla unutmayacaksınız.

Авиакомпании, летающие в Demokratik Kongo Cumhuriyeti

Demokratik Kongo Cumhuriyeti Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
При поиске авиабилета между пунктом вылета и Demokratik Kongo Cumhuriyeti можно выбрать наиболее подходящий из списка вылетов.