South African Airways South African Airways Авиабилеты

Главное управление

Kempton Park

Год основания

1934

Количество очков полета

39

Количество летающих стран

27

Общее количество самолетов

14

Статус продаж

Aktif

South African Airways Hakkında

South African Airways билетов
South African Airways, Güney Afrika kökenli bir hava yolu şirketi olarak biliniyor. Bu şirkete Güney Afrika’nın ulusal ve bayrak taşıyıcı firması deniyor. South African Airways’ın 1934 yılında kurulduğu biliniyor. Kurulduğu tarihten bu yana birçok yolcuya ev sahipliği yapıyor.

South African Airways Rota ve Seferleri

South African Airways firmasının 58 tane uçağı bulunuyor. Bu 58 uçakla 30’dan fazla ülkeye uçuş düzenleniyor. Düzenlenen uçuşların sayısı günden güne artıyor. Çünkü firma her geçen gün kendisini geliştiriyor. Yurt dışında da bu firma biliniyor. South African Airways firmasının rotaları, resmi internet sitesinden kolayca görülebiliyor. South African Airways seferleri iç hatlara ve dış hatlara oluyor. South African Airways uçak bileti satın alanlar olumsuz hava koşulundan dolayı uçuşun ertelendiğine şahit olabiliyor. South African Airways firmasının uçuş düzenlediği ülkelerden bazıları:
  • Fildişi Sahili
  • Mısır
  • Etiyopya


Check-in İşlemleri

South African Airways firmasından bilet alanlar check in işlemlerini dert etmiyor. Çünkü check-in işlemleri mobil uygulamalar sayesinde çözülebiliyor. Çözülemeyen meseleler için havaalanına gidip firma yetkilileri ile görüşülebiliyor. Ancak check in işlemlerinin unutulmaması gerekiyor. Unutulduğu durumlarda uçuşa az bir saat kala cep telefonuna bilgilendirme mesajı geliyor. Bu hizmetten birçok kişi memnun kalıyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

South African Airways firması yolcularına ücretsiz bagaj hakkı sunuyor. Bu hakkı birçok kişi kullanıyor. 7 kiloya kadar olan bir çanta ücretsiz bir şekilde kabul ediliyor. 1 çantadan sonra alınan bagajlar için ekstra ücret ödemek gerekebiliyor. Ancak South African Airways, ücretleri düşük tutuyor. South African Airways firması evcil hayvanları da taşıyor. Ancak evcil hayvanların taşınmasının belli kuralları bulunuyor. Bu kuralları yerine getiren kişilerin hayvanları taşınıyor.


South African Airways İkramlıklar

South African Airways uçak bileti satın alanlar farklı tarzda ikramlarla karşılaşıyor. Çünkü firma müşterilerine dünya lezzetlerini tattırmayı amaçlıyor. İkram için ekstra ücret alınmıyor. Uçuş sırasında verilen ikramlarda temizliğe çok dikkat ediliyor. El değmeden paketlenen ikramlar kısa sürede müşterilere veriliyor. South African Airways firması için ikramlar ayrı bir yer tutuyor. İkramlardan memnun kalan yolcular genel olarak uçuştan da memnun kalıyor.


Koltuk Seçimi

South African Airways bünyesindeki uçaklarda farklı koltuklar bulunuyor. Bu koltuklardan bazılarının diz mesafesi daha genişken bazılarının diz mesafesi daha dar oluyor. Farklı koltuk türleri için ekstra ücret ödemek gerekebiliyor. Diz mesafesi geniş olan koltuklar çok daha erkenden seçiliyor. Uçağın acil kısmında bulunan uçakları herkes seçemiyor. Sağlık sorunu olanlar ve hamile olanlar bu koltukları tercih edemiyor.

South African Airways Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты South African Airways из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить South African Airways авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет South African Airways вы можете отправиться в крупные зарубежные города Istanbul, Istanbul, Ankara.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании South African Airways, указаны как Türkiye, Türkiye, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания South African Airways имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки South African Airways по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации South African Airways авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах South African Airways рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

South African Airways О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok