United Airlines United Airlines Авиабилеты

Самые популярные рейсы United Airlines

UA United Airlines 15 июнь 2024
İstanbul Colorado Springs 34 795 TL
Купить
UA United Airlines 07 июль 2024
Atina New York 49 495 TL
Купить
UA United Airlines 01 июнь 2024
Boston Nantucket 6 714 TL
Купить
UA United Airlines 26 май 2024
Dallas Toronto 8 847 TL
Купить
UA United Airlines 18 август 2024
Las Vegas San Diego 25 873 TL
Купить
UA United Airlines 22 август 2024
Lizbon Papeete 63 358 TL
Купить
UA United Airlines 15 июнь 2024
Los Angeles İstanbul 27 864 TL
Купить
UA United Airlines 28 май 2024
Miami İzmir 127 264 TL
Купить
UA United Airlines 01 июнь 2024
New York Nantucket 4 943 TL
Купить
UA United Airlines 31 июль 2024
Panama City İstanbul 19 770 TL
Купить
UA United Airlines 01 июль 2024
Providenciales Toronto 10 293 TL
Купить
UA United Airlines 24 июль 2024
San Diego Charlotte 8 784 TL
Купить
UA United Airlines 15 август 2024
San Francisco Auckland 27 515 TL
Купить

United Airlines Hakkında

United Airlines билетов

Uluslararası havayolları firmasında en kapsamlı uçuş ağına sahip olan United Airlines, Star Alliance üyesidir. Amerika’nın en genç filoya sahip havayolları olması ile övünen şirket, yüksek kalitede uçuş hizmeti sunar. Gelişen teknolojiyi takip eden United Airlines, yakıt tasarrufu ve düşük CO2 emisyonlu uçaklara sahiptir. 707 uçağı içeren geniş filoda bulunan uçak modelleri arasında Boeing 737, Boeing 757, Airbus A320, Boeing 777-200/ER, Boeing 767-(200/300/400) ve Boeing 747-400 yer alır.

United Airlines Rota ve Seferleri

United Airlines beş kıtada 300’den fazla şehre ve 4500’den fazla günlük uçuşa sahiptir. Uçuş gerçekleştirdiği havaalanları arasında Akron Colorado Plains Rgnl Havaalanı, Denver International Havaalanı, Los Angeles International Havaalanı, Chicago NAS Havaalanı, San Francisco International Havaalanı bulunmaktadır. Mısır, Kenya, Fas, Nijerya, Seychelles, Sierra Leone ve Güney Afrika gibi Afrika ülkelerine uçuş yapan United Airlenes bunların yanı sıra Avustralya, Çin, Fransa, Hindistan, Endonezya, Japonya, Yeni Zelanda, Pakistan, Filipinler, Singapur, Sri Lanka, Tayland, Vietnam gibi Asya ve Pasifik ülkelerine de uçuş gerçekleştiriyor.
United Airlines Avusturya, Belçika, Bosna, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Kosova, Letonya, Litvanya, Karadağ, Hollanda, Polonya, Portekiz, Malta, Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, İngiltere gibi Avrupa ülkelerine seferler düzenler.


Check-in İşlemleri

Online check-in işlemleri uçuşlardan 24 saat önce aktif hale gelir ve online check-in yapan yolcular hızlı ve pratik bir şekilde kendilerine ayrılan kontuarlardan bagajlarını teslim edebilirler. Diğer yolcular uçuşlarının destinasyonuna göre en az 2 saat önce havalimanında olmalı ve check-in işlemlerini kontuarlardan tamamlamalıdırlar.


Bagaj Hakkı Kuralları

Kabin içi bagajlar 56 x 35 x 22 cm’den büyük olamazlar, el, omuz ve laptop çantaları ücretsiz olarak kabul edilirler. Ekonomi sınıfı için bagajlar en fazla 23 kg ve 158 cm olabilir. United BusinessFirst, United First, United Global FirstSM, United PolarisSM first class, United Business,  ve United Polaris business class yolcuları için bagajlar en çok 32 kg ağırlığında ve 158 cm boyunda olabilir.


United Airlines İkramlıkları

United Airlines ikramlıkları, uçuş destinasyonu ve yolcuların sınıflarına göre değişiklik gösterir. Seçenekler arasında alkollü alkolsüz içecekler, sıcak ve soğuk yemekler, atıştırmalıklar yer alır.


Koltuk Seçimi

Ekonomi sınıfı bilet sahibi yolcular, kendilerine otomatik olarak atanan koltuklarda seyahat ederler. Diğer sınıflara mensup United Airlines yolcuları hiçbir ücret ödemeden koltuk seçimi yapabilirler. Grup seyahatlerinde, hiçbir engel bulunmadığı takdirde yolcular yan yana oturabilir. Yardım hizmetlerine ihtiyaç duyan özen yolcular, United Airlines görevlilerine durumu bildirmelidirler.


 

United Airlines Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты United Airlines из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить United Airlines авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет United Airlines вы можете отправиться в крупные зарубежные города Batman, Istanbul, Istanbul, Missoula, Istanbul.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании United Airlines, указаны как Amerika, Türkiye, Türkiye, Cayman Adaları, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания United Airlines имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки United Airlines по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации United Airlines авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах United Airlines рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

United Airlines О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok