Tarom Tarom Авиабилеты

Главное управление

Bükreş

Год основания

1954

Количество очков полета

40

Количество летающих стран

24

Общее количество самолетов

23

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы Tarom

RO Tarom 01 июль 2024
İstanbul Amsterdam 5 229 TL
Купить
RO Tarom 15 июль 2024
Belgrad İstanbul 4 706 TL
Купить
RO Tarom 15 июль 2024
Brüksel İstanbul 20 328 TL
Купить
RO Tarom 05 июнь 2024
Bükreş Budapeşte 3 395 TL
Купить
RO Tarom 11 ноябрь 2024
Kişinev İstanbul 13 355 TL
Купить
RO Tarom 01 август 2024
Londra Sofya 6 302 TL
Купить
RO Tarom 26 август 2024
Παρίσι İstanbul 5 926 TL
Купить
RO Tarom 08 сентябрь 2024
Roma İstanbul 16 403 TL
Купить
RO Tarom 01 июль 2024
Sofya Rotterdam 57 158 TL
Купить

Tarom Hakkında

Tarom, 1954 yılında Romanya’da kurulan havayoludur. Ülkenin en eski firması Tarom, 2010’dan beri SkyTeam üyesidir. Merkezi, başkant Bükreş civarındaki Henri Coanda Uluslararası Havalalimanı’dır. Uluslararası uçuşlarında filosuna göre taşıdığı yolcu sayısı ile Tarom, dünya genelinde 1. sırada yer alı. 26 uçaklık filoya sahiptir.

Tarom - Romanian Air Transport

Filosunda, Airbus A318-100, ATR 42-500, ATR 72-500, ATR 72-600, Boeing 737-300, Boeing 737-700, Boeing 737-800 ve Boeing 737 MAX 8 model uçaklar bulunmaktadır. Firma, Türk Hava Yolları, KLM ve Air Europa gibi büyük havayolu şirketleri ile ortaklığa sahiptir.

Tarom Rota ve Seferler

Tarom, yurt içinde 50 noktaya ve Avrupa’da 22 ülkeye uçuşlar gerçekleştirir. Ayrıca Orta Doğu ve Kuzey Afrika rotasında 8 destinasyon bulunmaktadır. Firmanın Türkiye uçuşları: Antalya Havaalanı, Milas Bodrum Havaalanı ve İstanbul Havaalanı’na gerçekleşir. Tarom yurt içi rotaları arasında: Tulcea Havaalanı, Traian Vuia Uluslararası Havaalanı, Târgu Mureș Uluslararası Havaalanı, Suceava Havaalanı, Sibiu Uluslararası Havaalanı, Satu Mare Uluslararası Havaalanı, Oradea Uluslararası Havaalanı, Iași Havaalanı, Craiova Havaalanı, Mihail Kogălniceanu Uluslararası Havaalanı, Cluj-Napoca Uluslararası Havaalanı, Caransebeș Havaalanı, Henri Coandă Uluslararası Havaalanı, Maramureș Havaalanı, George Enescu Uluslararası Havaalanı ve Arad Uluslararası Havaalanı bulunmaktadır.
Tarom uluslararası uçuşlarının yapıldığı ülkeler: İspanya, Ürdün, Hollanda, Romanya, Yunanistan, Romanya, Tayland, İspanya, Sırbistan, Lübnan, İtalya, Türkiye, Belçika, Macaristan, Mısır, Amerika Birleşik Devletleri, Moldova, Birleşik Arap Emirlikleri, Hırvatistan, Almanya, İsviçre, Pakistan, Kıbrıs, Birleşik Krallık, Lüksemburg, Fransa, Kanada, Ukrayna, Letonya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, İsrail, Tunus, Polonya ve Ermenistan’dır.


Check-in İşlemleri

Online check-in hizmeti Tarom tarafından kendi uçakları ile veya ortak havayolları (AIR FRANCE, KLM ve AIR EUROPA vs. ) ile işbirliği yapılarak gerçekleşen uçuşlarda ücretsizdir. Uçak saatinden 30 saat önce başlayan online check in 1 saat önce sona erer. Brüksel’den kalkan uçuşlar için online check in24 saat önce başlar.


Bagaj Hakkı Kuralları

Tarom tarafından Boeing ve Airbus uçaklarıyla gerçekleştirilen tüm iç hat uçuşlarında Business Class'ta seyahat eden yolcular için her biri 30 Kg ağırlığında 3 parça, Economy Class'ta seyahat eden yolcular için, maksimum ağırlığı 30 Kg olan 1 adet bagaj hakkı bulunmaktadır. Bükreş ile Amman, Beyrut, Larnaca, Turin ve Roma arasındaki uçuşlarda ücretsiz bagaj hakkı 30 kilogramdır.


Tarom İkramlıkları

Ekonomi ve Business sınıflarında tüm sandviçler, sıcak ve soğuk yemekler alerjen bileşenleri ile birlikte yazılmaktadır. Kabin ekibinden menüler ve alerjenler hakkında daha fazla bilgi talep edilebilir. Business Class yolcuları için seçilen menüler arasında meze ve tatlıların yanı sıra sığır eti, balık, hindi, ördek veya tavuk yer alır. Kısa mesafeli yurt içi uçuşlarında yolculara sandviç ikram edilir. 2 saatten uzun uçuşlar için ise sıcak yemek alternatifi bulunur. Ayrıca alkollü, alkolsüz, sıcak ve soğuk içecekler menüye dahildir.


Koltuk Seçimi

Business sınıfındaki koltuklar konforlu yastıklara ve bol miktarda diz mesafesine sahiptir. Koltuk seçimi online check in sırasında gerçekleştirilebilir. Seçim yapmayan yolculara ücretsiz olarak koltuk atanır.

Tarom Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Tarom из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Tarom авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Tarom вы можете отправиться в крупные зарубежные города Chisinau, Skopje, Adana, Kinshasa, Istanbul.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Tarom, указаны как Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye, Fransa.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Tarom имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Tarom по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Tarom авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Tarom рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Tarom О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok