Philippine Airlines Philippine Airlines Авиабилеты

Главное управление

Manila

Год основания

1935

Количество очков полета

56

Количество летающих стран

18

Общее количество самолетов

63

Статус продаж

Aktif

Самые дешевые билеты и экспедиции Philippine Airlines

Самые популярные рейсы Philippine Airlines

PR Philippine Airlines 10 август 2024
Bangkok Osaka 7 902 TL
Купить
PR Philippine Airlines 10 июль 2024
Denpasar Doha 16 113 TL
Купить

Philippine Airlines Hakkında

Philippine Airlines hava yolu firmasının 1941 yılında kurulduğu biliniyor. 1941 yılından bu zamana on binlerce yolcuya ulaşan bu hava yolu şirketini birçok kişi beğenerek kullanıyor. Philippine Airlines şirketi kurulduğu ilk andan itibaren kendisini yenilemeyi amaçlıyor. Bu sayede Filipinler’in en iyi hava yolu firmalarından biri haline geliyor. Philippine Airlines firmasının genel merkezi Filipinler’de yer alıyor. Bu hava yolu şirketi Asya’nın ilk adıyla kurulan en eski hava yolu şirketi olarak biliniyor. Philippine Airlines köklü hava yolu şirketleri arasında gösteriliyor.


Philippine Airlines Rota ve Seferleri

Philippine Airlines uçak biletleri, değişen rota ve sefere göre farklı fiyatlarda olabiliyor. Yurt dışı uçuşları için daha fazla ücret ödemek gerekebiliyor. Philippine Airlines firması birçok yurt dışı ülkesine uçuş gerçekleştiriyor. Şirket her geçen gün uçak filosunu genişleterek daha fazla rotaya ulaşmayı amaçlıyor. Philippine Airlines seferleri hava yolunun olumsuz olmasına bağlı olarak iptal olabiliyor. Yolcuların bu durumlarda anlayışlı davranması gerekiyor. Philippine Airlines firmasının ulaştığı rotalardan bazıları:
•Kanada
•Amerika Birleşik Devletleri
•Tayland
Philippine Airlines şirketi birden fazla ülkeye doğrudan uçuş sağlıyor.


Check-in İşlemleri

Philippine Airlines uçak bileti satın alanlar check-in işlemlerini nasıl yapacağını merak ediyor. Check-in işlemleri kolay bir şekilde tamamlanıyor. Çünkü check-in işlemleri online olarak yapılabiliyor. Online yapılan işlemler sayesinde yolcular havaalanına gitmiyor. Havaalanına gitmeyen yolcular zamandan tasarruf sağlamış oluyor. Ancak bazı kişiler uçuştan uzun bir süre önce havaalanına gidip Philippine Airlines çalışanlarına check in işlemlerini yaptırıyor. Check-in işlemlerini belirlenen süre içerisinde tamamlamak gerekiyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Philippine Airlines uçak bileti satın alanlar farklı rota ve seferleri tercih ettiği için farklı bagaj haklarına sahip oluyor. Ancak hangi sefer tercih edilirse edilsin yolculara 7 kilogramlık el çantasını ücretsiz taşıma hakkı veriliyor. Philippine Airlines yolcuları bu hakkı beğenerek kullanıyor. Sınırları aşan bagajlar için yolcuların ekstra ücret ödemesi gerekiyor. Firmadan bilet almadan önce bagaj hakkı kurallarını araştıran kişiler bu bilgileri detaylı bir şekilde öğrenebiliyor. Yolcular yanlarında taşıdığı bilgisayar çantası, cüzdan veya kitap için ekstra ücret ödemiyor.


Philippine Airlines İkramlıklar

Philippine Airlines, business ve ekonomi sınıfları için leziz yiyecekler sunabiliyor. Bu firmayı kullanan yolcular özellikle ikramlara dikkat ediyor. Çünkü farklı tarzda yiyecek ve içecekler ikram olarak sunuluyor. Farklı tarzda yiyecek seven kişiler Philippine Airlines firmasının ikramlarına hayran kalıyor. Philippine Airlines ikramları arasında dünya yemekleri yer alıyor. Bu sayede herkesin damak zevkine ulaşılabiliyor.


Koltuk Seçimi

Philippine Airlines firmasını tercih edenlerin sayısı artıyor. Bu firmayı ilk kez tercih edenler memnun kaldıklarını ve tekrardan firmayı tercih edeceğini ifade ediyor. Philippine Airlines müşterileri koltuk seçebiliyor. Koltuk seçebilmek için birden fazla yol bulunuyor. Dileyen kişiler web sitesinden koltuk seçerken dileyen kişiler Philippine Airlines bürolarından koltuk seçebiliyor. Firma çalışanları bu konuda yolculara yardımcı oluyor.

Philippine Airlines Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Philippine Airlines из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Philippine Airlines авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Philippine Airlines вы можете отправиться в крупные зарубежные города Tokyo, Istanbul, Kalibo, Bacolod, Istanbul.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Philippine Airlines, указаны как Güney Kore, Türkiye, Türkiye, Filipinler, Filipinler.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Philippine Airlines имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Philippine Airlines по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Philippine Airlines авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Philippine Airlines рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Philippine Airlines О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok