Air Malta Air Malta Авиабилеты

Главное управление

Luqa

Год основания

1973

Количество очков полета

50

Количество летающих стран

30

Общее количество самолетов

14

Статус продаж

Aktif

Самые дешевые билеты и экспедиции Air Malta

Самые популярные рейсы Air Malta

KM Air Malta 01 июль 2024
İstanbul Paris 9 035 TL
Купить

Air Malta Hakkında

Akdeniz’in ada ülkesi olan Malta, 1973 yılında kurulan Air Malta havayolu şirketi ile uçak seyahatlerinin yapılmasını sağlıyor. Air Malta uçak bileti satın alanlar 37 farklı noktaya uçuş yapabiliyor. Malta’nın Luqa şehrinde bulunan ticari işletme merkezi ile ülkeye gelmek isteyen yolcuların güvenle seyahat etmesini sağlıyor. Avrupa ve Afrika ülkelerinden düzenli olarak sefer düzenliyor. Filosunda bulunan 14 uçak ile tarifeli seferlerini gerçekleştiriyor. Daha fazla yolcu taşıyabilmek için filosunu sürekli genişletiyor.
 
Air Malta havayolu 1973 yılında, Temsilciler Meclisi kararıyla kurulmuş bir havayolu şirketidir. 1974 yılında ilk uçuşlarını, Pakistan Havayolları şirketinden kiralamış olduğu uçaklarla yapmıştır. Günümüzde filosunu genişletmiş ve 50 farklı noktaya uçuşlar yapmaya başlamıştır. Malta tatil ve eğlence merkezi olduğu için dünyanın birçok ülkesinden sürekli olarak buraya seyahat eden yolcular bulunuyor. Avrupa ülkelerinden transit uçuşlar yapılırken, dünyanın diğer ülkelerinden aktarmalı uçuşlar yapılabiliyor.


Rota Ve Seferler

Air Malta havayolu yeni uçak siparişleri ile daha fazla yolcu taşımayı hedefliyor. Uçuş programında yer alan rota ve seferler için belirlenen uçuş noktalarında Mısır, İtalya, Fransa, Libya, İspanya, Romanya, Almanya, Avustralya, Türkiye, İsviçre, Rusya, İrlanda, İngiltere, Macaristan, Norveç, Bulgaristan vb. gibi 50 farklı nokta yer alıyor.


Check-in İşlemleri

Air Malta uçak bileti online check-in işlemleri uçuşa 1 saat kalana kadar bilgisayar ya da akıllı cep telefonları üzerinden yapılabiliyor. Bazı uçuş destinasyonları için online check-in işlemleri uçuşa 45 dakika kalana kadar devam edebiliyor. Online check-in işlemleri başlama zamanını uçuş yapılacak noktaya göre belirliyor ve yolcularına bu bilgiyi veriyor. Havalimanlarında da kontuarlar kullanılarak check-in işlemleri yapılabiliyor. Günümüzde, online check-in işlemleri daha kolay ve hızlı olarak yapılabiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Air Malta uçak bileti satın aldıktan sonra bagaj hakkı kurallarını öğrenmek gerekiyor. Ücretsiz bagaj haklarından faydalanabilmek için bagaj ebatlarının 20x40x55 cm’den fazla olmaması gerekiyor. Ekonomik sınıf ile business sınıf biletlere tanınan bagaj hakları farklıdır. Business sınıf için 15 kg, ekonomik sınıf için 10 kg kabin bagaj hakkı vardır. Kargo bölümü ücretsiz bagaj hakları ekonomik sınıf için 20 kg, business sınıf için 30 kg olarak belirleniyor. 3 – 6 yaş arası çocuklar içinde kabin bagaj hakkı yetişkinlerde olduğu gibi tanınıyor.


Air Malta İkramlıklar

Air Malta havayolu Syk Goumet işbirliği ile yolcularına en iyi yiyecek, içecek servislerini sunuyor. Ekonomik sınıf bölümünde yolculuk edenler, ücretsiz olarak, 0.5 lt su, franzela tipi ekmek alabiliyor. Farklı ürünleri seçmek isteyenler, ücret karşılığında siparişlerini verebiliyor. Business class menüleri sürekli yenileniyor ve uçuş süresine göre seçenekler sunuluyor.


Koltuk Seçimi

Air Malta havayolları haftalık ortalama 200 uçuş gerçekleştiriyor. Uçak bileti satın alanlar, bilet alırken ya da online check-in işlemlerini yaparken koltuk rezervasyonlarını gerçekleştirebiliyor. Business class bölümünde premium koltuk seçenekleri sunuluyor ve yolcular, koltuk numaralarını seçebiliyor. Ekonomik sınıf bölümünde, standart koltuklar ve diz mesafesi geniş konforlu koltuklar yer alıyor. Standart koltuklar ücretsiz olarak seçilebiliyor. Diğerleri ek ücret karşılığında seçilebiliyor.


 
 
 

Air Malta Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Air Malta из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Air Malta авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Air Malta вы можете отправиться в крупные зарубежные города Palermo, Catania, Frankfurt, Istanbul, Istanbul.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Air Malta, указаны как Türkiye, Fransa, Almanya, Türkiye, İtalya.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Air Malta имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Air Malta по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Air Malta авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Air Malta рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Air Malta О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok