Spicejet Spicejet Авиабилеты

Главное управление

Gurugram

Год основания

2004

Количество очков полета

64

Количество летающих стран

41

Общее количество самолетов

114

Статус продаж

Aktif

Spicejet Hakkında

Spicejet билетов

Spicejet uçak bileti Hindistan’da yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarının daha ekonomik olarak gerçekleştirilmesini sağlıyor. Spicejet havayolları, Gurgaon, Haryana merkezli ve Hindistan’ın düşük maliyetli firmalarından birisidir. İç hat hizmetleri ile kısa sürede Hindistan’ın en büyük ikinci havayolu şirketi olmayı başarmıştır. Ekonomi sınıfı uçuş tarifeleri ile tüm yolcuların uygun maliyetlerle uçak yolculuğunu yapasını sağlıyor. Tüm seferlerinde, ücretli ve ücretsiz yemek seçeneklerini sunuyor.

Hindistan’da Ajay Singh, Bhupendra S. Kansagra tarafından 2004 yılında kurulmuştur. Günümüzde 14.500 çalışanı bulunan büyük bir havayolu şirketidir. 49 uçuş noktasına toplam 107 uçağı ile sefer düzenliyor. Avantajlı hizmet seçenekleri sunabilmek için sık uçuş programı için SpiceClub sistemlerini kullanıyor. Global havacılık alanında ittifak yaptığı kuruluşlar bulunmuyor. Çeşitli acenteler ve online sistemler üzerinden yaptığı bilet satışlarının tamamını en ucuz fiyat seçenekleri ile sunuyor.


Spicejet Rota Ve Seferleri

Spicejet havayolu firması, 49 farklı varış noktasına uçuşlar gerçekleştiriyor. Rotalarını, yurtiçi ve uluslararası olarak belirliyor. Seferler düzenlediği destinasyonlar arasında, Dubai, Mumbai, Kolombo, Chennai, Yeni Delhi, Bangolore, Amhedabad, Goa, Haydarabad seçenekler yer alıyor. Seyahat yapılacak rota için sunulan tüm hizmet detayları, Spicejet internet sitesinden ya da müşteri hizmetlerinden öğrenilebiliyor.


Check-in İşlemleri

Spicejet uçak bileti ile yolculuk yapabilmek için kalkış saatinden önce uçağa biniş kartının alınması gerekiyor. Uçağa biniş kartı ise check-in işlemleri yapılarak alınıyor. Check-in işlemleri farklı seçeneklerle yapılabildiği için her yolcu kendisine daha kolay gelen yöntemi seçebiliyor. Spicejet havayolları, misafirlerine check-in işlemlerini zaman kaybı yaşamamaları için online olarak yapmalarını öneriyor. Online check-in işlemleri kalkıştan 24 saat önce başlıyor ve 60 dakika kalınca kapatılıyor. Havalimanında da kontuarlar kapanmadan check-in işlemlerinin yapılması gerekiyor. Check-in yapmayan yolcular biletlerini kullanamayacaktır.


Bagaj Hakkı Kuralları

Spicejet uçak bileti için bagaj kuralları belirlenmiştir. Firmanın belirlemiş olduğu kurallara uyanlar, ücretsiz bagaj hizmetlerinden faydalanabiliyor. Ücretsiz bagaj haklarından faydalanabilmek için tüm kuralların ve sınırlamaların bilinmesi gerekiyor. Ekonomi sınıfı uçuş hizmeti sunduğu için yurtiçi uçuşlarda kargo bagajı 15 kg’a, uluslararası uçuşlarda ise 20 kg’a kadar ücretsizdir. Bu ağırlıkları aşanlar, fazla olan kilolar için firma tarafından belirlenen tarife üzerinden ek bagaj ücreti ödeyebiliyor.


Spicejet İkramlıklar

Spicejet havayolları, Hindistan ve Asya mutfağı lezzetlerini yolcularına seçenek olarak sunuyor. Uçak içi hizmetlerde ücretli ve ücretsiz ikramlar sunuluyor. Tüm ikram menüleri ve ücretleri hakkında bilgi sahib olmak isteyenler, bilet satın alırken acenteden ya da web sitesinden detayları öğrenebiliyor. Ücretsiz sunulan ikramlar haricindeki ürünleri tercih edenler, seçtikleri ürün türüne göre ücret ödüyorlar. Uzun mesafeli uçuşlar için özel sipariş vermek isteyenler, uçuş saatinden önce siparişlerini bildirebiliyor.


Koltuk Seçimi

Spicejet havayolu seferlerinde keyifli yolculuklar yapmak isteyenler, geniş koltuk seçimini yapabiliyor. Standart koltuk seçimi işlemleri bilet fiyatlarına dahildir. Diz mesafesi geniş olan bölümlerden koltuk seçimi yapmak isteyenlere ücretli seçim yapma hakkı veriliyor. Koltuk seçim ücretleri, uçuş mesafesine ve uçağın tipine göre değişebiliyor. Standart koltuk bölümleri daha fazla yolcu alabilmek için ölçüler dar tutulabiliyor. Diz mesafesi geniş koltuklar, çıkış kapısına yakın koltukladır. Uzun mesafeli uçuşlarda en çok tercih edilen koltuklar arasında yer alıyor. 
 

Spicejet Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Spicejet из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Spicejet авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Spicejet вы можете отправиться в крупные зарубежные города Istanbul.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Spicejet, указаны как Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Spicejet имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Spicejet по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Spicejet авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Spicejet рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Spicejet О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok