Hindistan Авиабилеты

Информация о Hindistan

Код страны

IN

Временной период

Asia/Kolkata

Язык

Hintçe

Валюта

Hindistan Rupisi

Телефонный код

91

Столица

Yeni Delhi

Самые популярные рейсы Hindistan

TK Turkish Airlines 30 сентябрь 2024
Antalya Mumbai 18 524 TL
Купить
TK Turkish Airlines 19 июль 2024
Dalaman Delhi 19 818 TL
Купить
6E IndiGo 03 июль 2024
İstanbul Agra 11 004 TL
Купить
HY Uzbekistan Airways 24 июль 2024
Delhi Ufa 9 495 TL
Купить

Hindistan Стоимость авиабилетов

İstanbul Рейсы Bombay занимают в среднем 7 часов10 минут.

История Компания Отправление Прибытие Цена
30.06.2024 Oman Air İstanbul Mumbai 10 934 TL
03.07.2024 IndiGo İstanbul Agra 11 004 TL
04.07.2024 IndiGo İstanbul Delhi 11 221 TL
16.06.2024 IndiGo İstanbul Srinagar 15 335 TL
30.09.2024 Turkish Airlines Antalya Mumbai 18 524 TL
19.07.2024 Turkish Airlines Dalaman Delhi 19 818 TL
Hindistan Авиабилеты

Hindistan Hakkında

Hindistan insan, gelenekler ve manzaraların muhteşem karışımı ile dolup taşar. Bu insanın aklını başından alan ülkeye yolculuk kıyılarını terketmenizden çok uzun bir süre sonra da hafızanızda kalacak.
 
Mükemmel Açıkhavalar
 
Kuzey dağlarının karla kaplı yükselen zirvelerinden Güney kıyısının boğucu güneşle yıkanmış plajlarına kadar, Hindistan’ın hareketli tablosu nefes kesicidir. Bereketli doğal güzellikler ile beraber, zarifçe oyulmuş tapınaklar, yassı çöller ve dökülen vadiler üzerinden bakan dağılan eski kaleler arasından görkemli bir şekilde yükselir. Mükemmel açıkhavaların spor meraklıları vahşi yaşam gezilerinde büyük orman kedilerini keşfedebilir, pek çok güzel plajın yanardöner denizlerinde kürek çekebilir, Himalaya’nın yükseklerinde heyecanlandırıcı yürüyüşler yapabilir ya da sadece dinlendirici orman yürüyüşlerinde çam kokulu havayı içine çekebilir.
 
Tek Kelimeyle Heyecan Verici
 
Ruhanilik modern Hindistan olan geniş ve çeşitli tuval boyunca boyanmış olan ortak özelliktir. Kutsal bölge ve ritüellerin çokluğu ülkenin eski, renkli ve bazen çalkantılı, dinsel tarihinin bir kanıtıdır. Ve sonra festivaller vardır! Hindistan dinsel takvimde bulunan hayırlı etkinlikleri kutlayan heybetli şehir geçit törenlerinden kendi kaynaklarıyla tapılan bir ilaha bağlı olan sade hasat fuarlarına kadar dünyanın en başdöndüren ibadete özgü kutlamalarına ev sahipliği yapar.
 
Neden Hindistan’ı Seviyorum?
 
Sarina Singh, Yazar
 
Hindistan’ın derin gizemlerinden birini çözmenin eşiğinde olduğumu düşünmeye başladığım anda, bunun birkaç ömürden fazla sürecek olduğunu hatırlatan esrarengiz bir yönü ortaya çıkar. Aslında, gizemi azalan Hindistan ilerleme halinde olan daimi bir yapıttır. Ve bu kesinlikle beni bu ülkeye bu denli bağımlı yapan olayıdır. Devamlı keşif. Oyunbaz bir öngörülemezlik. Ve bilmelisiniz ki, beklenmedik bir anda dünyayı ve içindeki yerinize bakma şeklinizi değiştirecek güce sahip olan anlar ile kendinizi çok ama çok yakından keşfedebilirsiniz.
 
Yemek, Fevkalade Güzel Yemek
 
Hazır olun – seyahat yaşamınızın en vahşi yemek pişirmeli seyahatlerinden birine başlamak üzeresiniz. Burada leziz bir şekilde çeşitli yemek dağarcıkları boyunca kızartacak, kaynatacak, yoğuracak, kavuracaksınız. Aç bir gezgin, ustaca marine edilmiş et ve thalilerin yarışan tatlarından vejetaryen köri ve açık deniz tatlarının sade görkemine kadar her biri kendine has geleneksel hazırlık teknikleri ve sunum tarzlarına sahip olan bölgesel olarak farklı oluşumların lezzetli farklı yemek çeşitlerini iple çekecektir.
 
Umulmayanı Umun
 
Hindistan’ın sağı solu belli olmaz. Bu özellikle ilk defa gelen bir ziyaretçi için zor olabilir: sefalet kötülemektedir, Hindistan bürokrasisi çileden çıkarabilir ve insan kalabalığı en basit işi yıpratıcı bir felakete dönüştürebilir. Tecrübeli gezginlerinin bile sinirlerinin bir noktada doruğa çıktığı oluyor; yine de bu Hindistan’ın olmazsa olmazıdır. Eğer akıl sağlığınızı kaybetmek istemiyorsanız aynı anda ilham verme, endişelendirme, heyecanlandırma ve kafa karıştırma yeteneği ile ‘akışına bırakma’ davranışı benimsemek akıllıca olacaktır. Sevin ya da nefret edin – ve çoğu gezginler Hindistan’ın umulmazlığı ve ruhuna kucak açma arasında ileri geri gitmiştir.

Авиакомпании, летающие в Hindistan

Hindistan Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
При поиске авиабилета между пунктом вылета и Hindistan можно выбрать наиболее подходящий из списка вылетов.
В настоящее время самая доступная цена авиабилета Hindistan составляет 10 933,86 TL.