American Airlines American Airlines Авиабилеты

Главное управление

Fort Worth

Год основания

1926

Количество очков полета

340

Количество летающих стран

57

Общее количество самолетов

957

Статус продаж

Pasif

Самые популярные рейсы American Airlines

AA American Airlines 15 июнь 2024
Abilene İstanbul 31 214 TL
Купить
AA American Airlines 04 сентябрь 2024
Cancun Miami 6 149 TL
Купить
AA American Airlines 06 сентябрь 2024
Havana Santiago 13 904 TL
Купить
AA American Airlines 18 август 2024
Las Vegas San Diego 20 188 TL
Купить
AA American Airlines 19 июнь 2024
Los Angeles Νέα Υόρκη 8 258 TL
Купить
AA American Airlines 23 июнь 2024
Νέα Υόρκη Los Angeles 10 158 TL
Купить
AA American Airlines 01 июль 2024
Providenciales Toronto 11 921 TL
Купить
AA American Airlines 01 июль 2024
Toronto San Francisco 8 591 TL
Купить

American Airlines Hakkında

American Airlines билетов

Dünyanın en büyük havayolu firması unvanına sahip American Airlines, 1930’dan beri hizmet vermektedir. Philadelphia Uluslararası Havalimanı, John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı, Los Angeles Uluslararası Havalimanı, Washington Ronald Reagan Ulusal Havalimanı ve Miami Uluslararası Havalimanı başta olmak üzere firmanın 9 merkezi bulunmaktadır. One World kurucu üyelerinden olan American Airlines, günde 6800 uçuş gerçekleştirir. Aynı zamanda dünyanın en eski havayollarından biri olan firma, 945 uçaklık büyük bir filoya sahiptir.

American Airlines Rota ve Seferleri

American Airlines, 50’den fazla ülkede yaklaşık 350 noktaya seferler düzenler. Amerika Birleşik Devletleri içerisinde 108 destinasyona uçuşları bulunan firma, dünya genelinde pek çok ülkeye yolcularını konfor ile taşır. Dış hat seferlerini American Airlines, Arjantin, Aruba, Avustralya, Bahamalar, Barbados, Belçika, Bermuda, Bolivya, Brezilya, Kanada, Şili, Çin, Kolombiya, Kosta Rika, Küba, Çek Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, Finlandiya, Almanya, Yunanistan, Guatemala, Haiti, Honduras, Hong Kong, Macaristan, İzlanda, Hindistan, İrlanda, İtalya, Jamaika, Japonya, Meksika, Fas, Yeni Zelanda, Peru, Polonya, Portekiz, Rusya, Saint Lucia, Güney Kore, İspanya, İsveç, İsviçre, Birleşik Krallık, Uruguay ve Venezuela’ya gerçekleştirir.


Check-in İşlemleri

Havalimanı check-in işlemleri Amerika içi uçuşlarda 1.5 saat önce, uluslararası uçuşlarda en az 2 saat önce tamamlanmalıdır. Online check-in uçuş saatlerinden 24 saat önce başlar ve 45 dakika önce sona erer. Check-in süreleri uçuş destinasyonuna göre farklılık gösterebilir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Basic Ekonomi ve Ekonomi sınıfı yolcular kabin içinde 56x36x23’ten büyük bagaj taşıyamaz, belirli bir kilo sınırı yoktur. Kargo bagajları en fazla 158 cm olabilir ve kilo sınırları uçuşa göre değişmektedir. Uçuş rotasına göre 10 parçaya kadar bagaj taşınabilir. Denver, Colorado (DEN), Fort Lauderdale (FLL), Las Vegas (LAS), Orlando (MCO), Portland, Oregon (PDX), Salt Lake City (SLC) ve Seattle (SEA) uçuşlarında 4 saatten daha uzun süre önce bagaj verilemez.


American Airlines İkramlıkları

Business ve Premium Ekonomi sınıfı yolculara sağlıklı ve lezzetli ikramlıklar ücretsiz olarak servis edilir. Alerjisi olanlar ya da özel diyet uygulayanlar uçuşlarından 30 gün öncesinden 24 saat önceye kadar American Airlines’a gerekli bildirimleri yapabilir. Uçuşlarında değişiklik yapan yolcular, özel yemekleri için yeniden başvuruda bulunmalıdırlar.


Koltuk Seçimi

Pencere kenarı koltuklar ile acil çıkış sıraları için koltuk seçiminden ücret alınır. Fiyatlar, destinasyona göre farklılık gösterebilir.

American Airlines Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты American Airlines из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить American Airlines авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет American Airlines вы можете отправиться в крупные зарубежные города Antalya, Istanbul, Grand Cayman Is, London, Halifax.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании American Airlines, указаны как Barbados, Türkiye, Kanada, Amerika, Amerika.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания American Airlines имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки American Airlines по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации American Airlines авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах American Airlines рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

American Airlines О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok