Air Arabia Air Arabia Авиабилеты

Главное управление

Şarika

Год основания

2003

Количество очков полета

170

Количество летающих стран

90

Общее количество самолетов

52

Статус продаж

Aktif

Самые дешевые билеты и экспедиции Air Arabia

Самые популярные рейсы Air Arabia

G9 Air Arabia 31 август 2024
İstanbul Μπανγκόκ 14 123 TL
Купить
G9 Air Arabia 30 август 2024
Milano İstanbul 13 849 TL
Купить

Air Arabia Hakkında

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ekonomik fiyat seçenekleri ile seferler düzenleyen havayolu şirketi Air Arabia 2003 yılında kurulmuştur. Air Arabia uçak bileti satışlarını dünyanın yer yerindeki yolculara yapıyor. Dünya üzerinde farklı ülkelerde bulunan 32 havalimanına uçuş seferleri düzenliyor. Aireward sık uçuş programını kullanıyor ve yolcularının yapacakları her yolculukta çeşitli avantajlara sahip olmasını sağlıyor.


​Air Arabia havayolu 3 Şubat 2003 tarihinde kurulmuş ve 28 Ekim 2003 tarihinde ilk seferine başlamıştır. 44 uçak ile sefer düzenliyor ve yolcularını 115 farklı noktaya taşıyor. İki binden fazla çalışanı ile uluslararası havayolu taşımacılığı hizmeti veriyor. Uçaklarının tamamı, Airbus A320-200 modelidir ve 162 -168 yolcu kapasitesine sahiptir. Bahreyn havalimanında başladığı hizmetlerinde büyük kar elde etmiş ve günümüzde hisselerinin %55’i halka arz edilmiştir.


Air Arabia Rota Ve Seferleri

Air Arabia havayolu 50’den fazla ülkeye uçuşlar düzenliyor. Rotalarını, Hindistan, Orta Doğu, Orta Asya ve Avrupa ülkeleri olarak belirliyor. Asya, Kuzey Afrika ve Avrupa genelinde 150’den fazla varış noktası ile en güvenilir hizmetleri sunuyor. Sefer sayılarını sürekli artırmaya ve hizmet ağını genişletmeye çalışıyor. Tüm destinasyonlarda yolcularının memnuniyetini kazanacak hizmet seçenekleri sunuyor.


Check-in İşlemleri

Air Arabia uçak bileti satın aldıktan sonra uçuş saatine göre check-in işlemleri, firma sitesinden ya da bilet satış sitesi üzerinden online olarak yapılabiliyor. Online check-in işlemlerini yapmak isteyenler akıllı telefonlarından da bağlantı yapabiliyor. Uçuş destinasyonlarına göre online check-in işlem süreleri değişebiliyor. Uluslararası uçuşlarda genellikle uçuş saatinden 24 saat önce check-in işlemlerini açıyor ve son bir saat kalana kadar devam ettiriyor. Online işlemler sayesinde tüm kullanıcıların güvenli ve kolay işlemler yapmasını sağlıyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Air Arabia uçak bileti işlemleri ile birlikte, seyahatinizde faydalanabileceğiniz bagaj hakları kuralları bilgilerine de ulaşabiliyorsunuz. Rezervasyon işlemlerini yaparken, uçuşlarda ücretsiz bagaj hakkınızın ne kadar olduğunu öğrenebiliyor ve bagajlarınızı ona göre hazırlayabiliyorsunuz. Yolcu sınıfı seçeneklerine göre ücretsiz bagaj hakları 20 kg, 30 kg ve 40 kg olarak belirleniyor. Uçuş yapılacak noktaya göre belirlenen bagaj limitlerini ve fazla kg ücret bilgilerini site üzerinden öğrenebilirsiniz. Online check-in işlemlerini yaparken fazla bagaj ödemelerini büyük indirimli seçeneklerle yapabilirsiniz.


Air Arabia İkramlıklar

Air Arabia havayolu, Sky Cafe menü seçeneklerini uçak içerisinde sunarak yolcularının keyifli yolculuklar yapmalarını sağlıyor. Yolcular, kendilerine sunulan menü seçeneklerini inceleyerek yemek seçimlerini yapabiliyor. Online rezervasyon ve check-in işlemlerini yaparken, uçuş sırasında yiyecek ve içecek seçimlerini yapabilirsiniz. Yemek seçeneklerini Arap ve dünya mutfaklarından sunuyor.


Koltuk Seçimi

Air Arabia havayolları ile tek ya da ailenizle birlikte yolculuk yapacağınız zaman koltuk seçimi hakkına sahipsiniz. Koltuk seçimleri, online ya da çağrı merkezi üzerinden yapılabiliyor. Online check-in işlemlerini yaparken, koltuk seçimini de yaparak, kendiniz için en iyi yeri seçebilirsiniz. Ekonomi class kabin bölümünde standart koltuklarla, diz mesafesi geniş koltuklar yer alıyor. Seçimlerinizi, cam kenarı, koridor ve yan yana seçeneklerini kullanarak yapabiliyorsunuz. Bu seçimler ücretsiz yapılıyor. Ücretli koltuk seçenekleri, çıkış kapısı yakınındaki diz mesafesi geniş koltuklardır.

Air Arabia Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Air Arabia из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Air Arabia авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Air Arabia вы можете отправиться в крупные зарубежные города Antalya, Istanbul, Osh, Amman, Istanbul.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Air Arabia, указаны как Türkiye, Türkiye, Türkiye, Pakistan, Afganistan.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Air Arabia имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Air Arabia по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Air Arabia авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Air Arabia рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Air Arabia О комментариях

Очень хороший ( 0 )
Хороший ( 0 )
Середина ( 1 )
Плохой ( 0 )
Очень жаль ( 0 )
Средний балл

3

1 Değerlendirme

ABDIKHALIQ

A****

16-02-2022

I give 3 coz the service was so bad