JetBlue JetBlue Авиабилеты

Главное управление

New York

Год основания

1998

Количество очков полета

104

Количество летающих стран

16

Общее количество самолетов

282

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы JetBlue

B6 JetBlue 23 июнь 2024
Νέα Υόρκη İstanbul 39 727 TL
Купить
B6 JetBlue 08 июнь 2024
Santo Domingo İstanbul 36 524 TL
Купить

JetBlue Hakkında

JetBlue havayolları, Kuzey Amerika’da düşük maliyetli havayolu hizmetleri için kurulmuştur. JetBlue uçak bileti ile Amerika’dan farklı noktalara uçuşlar yapılabiliyor. JetBlue havayolları, düşük maliyetlere rağmen, yüksek kaliteli hizmetler sunabiliyor. Uçaklardaki koltuklarda yer alan televizyonlar seyredilerek keyifli yolculuklar yapılabiliyor. Sık uçuş yapanlar, TrueBlue bonuslarını kazanarak mil biriktirebiliyor ve birçok hizmetten ücretsiz faydalanabiliyor. 102 uçuş noktası ile en iyi hizmetler verilmeye çalışılıyor.

JetBlue havayolu şirketi, 1998 yılında New Air adıyla David Neeleman tarafından kurulmuştur. Daha sonra JetBlue adıyla ve 253 adet uçaklık filosu ile hizmet vermeye devam etmiştir. 102 destinasyona uçuş gerçekleştiriyor. Uçuşlarını, Amerika Birleşik Devletleri ve tüm Amerika kıtasındaki ülkeler üzerinden yapıyor. Çeşitli havayolu şirketleri ile ortak uçuş anlaşması yapıyor. Bu hizmet sayesinde uçuş ağını giderek genişletiyor.


JetBlue Rota Ve Seferleri

JetBlue havayolu, Amerika kıtasının en düşük maliyetli havayolu olarak kurulmuş ve hizmetlerini bu kapsamda sunuyor. Uçuş rotalarını, Kosta Rika, Kolombiya, Las Vegas, Chicago, New Orleans gibi şehirlere yapıyor. Seferlerinde üs olarak Long Beach, Orlando, Boston havalimanlarını kullanıyor. Uçuş seferlerinde, blue basıc, blue, blue plus, blue extra ve mint sınıflarını kullanıyor.


Check-in İşlemleri

JetBlue uçak bileti check-in seçenekleri, mobil, online ve kontuarda yapılabiliyor. Online check-in işlemleri tüm uçuşlar için 24 saat ile 1 saat arasında yapılabiliyor. Yolcular, uçuş için kalan süreye göre işlem zamanlarını ayarlıyor. İç hat uçuşları için bilet alanlar online check-in işlemlerini son 30 dakikaya kadar yapabiliyor. Havalimanlarında kontuarda yapılacak check-in işlemleri kalkışa 60 dakika kala kapatılıyor. jetBlue havayolları, Dominik Cumhuriyeti, Cancun, Nassau, Aruba gibi rotalar için check-in işlemlerinin en az 3 saat öncesinden yapılmasını istiyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

JetBlue uçak bileti için belirlenen bagaj hakkı kuralları, diğer havayollarında olduğu gibi bilet sınıfına ve bagaj bölümüne göre değişiyor. El bagajı ve kargo bagajı ağırlık ve boyut bilgileri farklıdır. El bagajı olarak kişisel eşyalar olan el çantası, bilgisayar çantası ya da evrak çantası olabiliyor. Kargo bölümü bagajları, tarife sınıflarına göre ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Belirlenen ölçü üzerinde olan bagajlar için ek ücretler ödeniyor. Yolcular, bazı spor ekipmanlarını, kargo bölümünde ücretsiz olarak taşıyabiliyor. Ücretli taşınabilecek ekipmanlar için belirlenen tarifeye göre ücret ödeniyor.


JetBlue İkramlıklar

JetBlue havayolları, ekonomi class kabinlerindeki yolcularına, alkolsüz soğuk ya da sıcak içeceklerle atıştırmalık seçenekleri sunuyor. Atıştırmalıklar arasında, kraker, cips, fındık, kuru meyve çeşitleri yer alıyor. Şarap ve bira türü içecekler ücret karşılığında veriliyor. Business class bölümü yolcuları için tüm içecek ve yiyecekler bilet fiyatına dahil olarak sunuluyor.


Koltuk Seçimi

JetBlue havayolu yolcuları, uçmadan önce koltuk rezervasyonlarını yaparak uçakta istedikleri yere oturabiliyorlar. Check-in yapılırken yolculara verilen yerler yolcular tarafından değiştirilebiliyor. Yolcuların seçim yapabilmesi için XL koltuk seçeneklerine de yer veriyor. İsteyen yolcular, daha rahat seyahat edebilmek için ücret karşılığında diz mesafesi fazla olan koltukları seçebiliyor. Acil çıkış ve ön bölümdeki koltuklar diz mesafesi geniş koltuklardır.

JetBlue Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты JetBlue из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить JetBlue авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет JetBlue вы можете отправиться в крупные зарубежные города Bodrum, Izmir, Antalya, Gaziantep, Istanbul.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании JetBlue, указаны как Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания JetBlue имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки JetBlue по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации JetBlue авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах JetBlue рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

JetBlue О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok