Salam Air Salam Air Авиабилеты

Главное управление

Umman

Год основания

2016

Количество очков полета

33

Количество летающих стран

21

Общее количество самолетов

11

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы Salam Air

OV Salam Air 08 июль 2024
İstanbul Bangkok 11 281 TL
Купить
OV Salam Air 21 июнь 2024
Bangkok İstanbul 22 403 TL
Купить
OV Salam Air 22 июнь 2024
Cidde İstanbul 15 023 TL
Купить
OV Salam Air 12 август 2024
Maskat Phuket 8 851 TL
Купить

Salam Air Hakkında

Salam Air Bilet

Salam Air hava yolu firması dünyada çeşitli yerlere uçak seferleri düzenlemektedir. 20 farklı ülke ve bu ülkelerin 36 farklı şehrine uçuş sağlayan hava yolu şirketi Salam Air bilet sahibi olmak için bilet.com sitemizi iç rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Salam Air ile memnun kaldığınız bir yolculuk yapmak için koltuk seçimi yapma seçeneğiniz bulunmakta. Koltuğunuzu seçip önceden rezerve etmeniz yeterli olacaktır. Ada koltukları, pencere kenarı koltuklar, bebek beşiği koltukları ve fazladan diz mesafeli koltukları bile seçerek rahatlık seviyenizi artırabilirsiniz. Uçuş sırasında edinebileceğiniz atıştırmalık ve yemek çeşitlerine ek olarak istediğiniz yemek için uçuş öncesinde özel rezervasyon yaptırarak istediğiniz yemeği seyahatiniz esnasında tüketebilirsiniz.
Online rezervasyonunuz sırasında bagaj ağırlığı belirterek fiyat alabilir, havalimanında belirttiğiniz bagaj ağırlığından fazlasını kullanmanız gerekirse hemen orada fazla bagaj ücreti ödeyerek yolculuğunuzu sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. Evcil hayvanlarınızı aşıları tam bir şekilde ve özel kafeslerde taşımanız gerekmektedir. Hamileyseniz gebeliğinizin 28. haftasına kadar normal bir şekilde uçuş sağlayabilecekken 28. Haftayı geçmişseniz sorunsuz seyahat edebileceğinizi belirten sağlık raporunu yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Salam Air havayolu şirketi maalesef refakatsiz çocuk yolcu kabul etmiyor. Eğer kronik bir sağlık sorununuz varsa ve uçakta standart bulunan ilk yardım çantasındaki malzemeler dışında özel tıbbi ekipmanlar ile seyahat etmeniz gerekiyorsa bunun için uçuş öncesinde hava yolu şirketine talep oluşturmanız gerekmektedir. Memnuniyetiniz için her türlü hizmeti eksiksiz vermeye çalışan bir firmadan uçak bileti satın almak isterseniz son derece uygun olan Salam Air bilet fiyatları ile ilgili adresimiz üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

Salam Air Hakkında

Salam Air hava yolu şirketi Maksat merkezli bir Umman şirketidir. 2016 yılında kurulmuş olup ilk uçuşunu 2017 yılında gerçekleştirmiştir. Maskat Ulusal Kalkınma ve Yatırım Şirketi’ne ait olan Salam Air, birkaç kurumun ortaklığı sonucu kurulmuştur. Günümüzde başkanlığını Khalid Al Yahmadi yapmaktadır ve CEO olarak Muhammed Ahmed görevini sürdürmektedir. Salam Air hava yolu şirketi 6 tane 180 kişi kapasiteli, 4 tane 212 kişi kapasiteli yolcu uçağının yanı sıra 1 tane de kargo uçağını bünyesinde barındırarak hizmet vermektedir. İşi mükemmel yöneten bir lider, iki taraf için de kazanç sunan hizmetler ve düşük maliyetli bir havayolu olmayı vizyon edinmiş hava yolu şirketinin fiyatları da bu doğrultuda gayet uygundur. Planladığınız seyahatinizi uygun fiyatlı gerçekleştirmek ve kaliteli bir yolculuk geçirmek için Salam Air seferleri hakkında bilet.com sitesi üzerinden kolay bir şekilde bilgi alabilir, aklınıza takılan soruların cevaplarını bulabilirsiniz.
Salam Air Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Salam Air из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Salam Air авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Salam Air вы можете отправиться в крупные зарубежные города Phuket, Istanbul, Almaty, Bahrain, Tehran.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Salam Air, указаны как Türkiye, Irak, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkiye, Nepal.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Salam Air имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Salam Air по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Salam Air авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Salam Air рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Salam Air О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok