Iberia Iberia Авиабилеты

Главное управление

Madrid

Год основания

1927

Количество очков полета

102

Количество летающих стран

39

Общее количество самолетов

183

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы Iberia

IB Iberia 30 июнь 2024
Barselona Porto 6 233 TL
Купить
IB Iberia 08 июнь 2024
Malta Perugia 17 527 TL
Купить
IB Iberia 07 июль 2024
Palma Mayorka Zaragoza 5 668 TL
Купить
IB Iberia 22 июль 2024
Παρίσι Merida 37 169 TL
Купить
IB Iberia 20 июнь 2024
Porto Valensiya 5 854 TL
Купить

Iberia Hakkında

Iberia билетов

Iberia havayolları, 1927 yılında İspanya’nın Madrid ili merkezli olarak kurulmuştur. İspanya bayrağı taşıyan havayolu şirketidir ve 183 uçak filosu ile 39 ülkenin 102 farklı noktasına uçuş düzenliyor. Iberia uçak bileti satın alma işlemlerini yapmak isteyenler, uçuş tarihi ve uçuş noktasına göre çeşitli indirim kampanyalarından faydalanabiliyor. 2009 yılında British Airways ile birleşme anlaşması yaparak, dünyanın üçüncü büyük havayolu taşımacılığı şirketlerinden birisi olmuştur. Filosunda, Airbus, ATR, Bobbardier uçak modellerine yer veriyor.

İspanya bayrağı taşıyan havayolu şirketidir ve Madrid merkezli hizmetleri ile dünyanın her yerine yolucu taşıyor. Dünya üzerinde 127 noktaya aktarmasız uçuşlar yapıyor. Aktarmasız uçuş noktaları arasında, Iberia Madrid, Valencia ve Palma Mayorka gibi önemli konumlar yer alıyor. 183 uçaktan oluşan filosu ile 39 ülke ve 102 noktaya yapılan uçuşlar ile dünyanın en önde gelen havayolu şirketleri arasında yer alıyor. Air Nostrum ile İberia grubunun bir parçası olan Iberia havayolları, yolcu ve nakliye taşıma işlemlerinin yanı sıra, hava aracı bakımı, uçuş sırasındaki ikramlıkların hazırlanması ve çeşitli sistemlerle ilgili faaliyetler sunuyor.


Iberia Rota Ve Seferleri

Iberia havayolları, 39 ülke arasında yolcu taşıma işlemlerini yapıyor. İç hat ve dış hat seferleri düzenliyor. Ülkelere ve uçuş noktalarına göre sefer sayıları değişiklik gösteriyor. İç hat seferlerini, Valensiya, Madrid, Santiago, Tenerife arasında yapıyor. Dış hat seferleri arasında, Berlin, Amsterdam, Birmingham, Dublin, Paris, Zürih, New York, İstanbul gibi çok sayıda lokasyon yer alıyor. Iberia havayolları, İngiliz havayolları, Amerikan havayolları, Finnair ile kardeş havayolu olarak hizmet veriyor. Ortak paylaşım rotaları olarak, Londra, Amsterdam, Tokyo, Hong Kong, Amman, Madrid, San Salvador, Latin Amerika, Montevideo rotalarını kullanıyor.


Check-in İşlemleri

Iberia uçak bileti satın alma işlemlerinden sonra uçuş öncesi check-in işlemlerinin yapılması gerekiyor. Check-in işlemleri online olarak yapılabiliyor. Bilet satın alanlar, uçuş saatine 24 saat kaldıktan ve 1 saat kalana kadar online olarak check-in işlemlerini yapabilecektir. İsteyenler havalimanlarında kontuar görevlileri aracılığı ile işlemlerini yapabilirler. Check-in işlemlerinin online olarak yapılması, yolcuların havalimanında zaman kaybının önüne geçiyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Iberia uçak bileti alırken ya da check-in işlemlerini yaparken, tanınan bagaj hakkına göre işlemler yapabilirsiniz. Business ve ekonomik sınıf bilet alan yolcuların birer adet el bagaj hakları vardır. Iberia havayolları tüm yolcularına 23 kg kadar kabin bagaj hakkı veriyor. 23 kg’dan fazla olan bagajlar için ek ücret talep ediliyor ve en fazla 32 kg’a kadar bagaj hakkı alınabiliyor.


Iberia İkramlıklar

Iberia havayolları, tüm seferlerinde yolcularına ücretsiz ikramlar sunuyor. Ekonomik sınıf biletler ile uzun mesafeli uçuşlar yapanlar, sıcak yemek seçeneklerini, kısa mesafeli uçuşlarda ise mevsimsel yiyecek içeren ikramlıklar sunuluyor. Business bilet sahibi yolcular ise özel menü seçeneklerini kullanabiliyor. Özel menüler, uçuştan 24 saatten önce verilebiliyor.


Koltuk Seçimi

Uçuş için bilet satın aldıktan sonra koltuk seçimi, check-in işlemleri sırasında yapılır. Iberia havayolları, tüm sınıflar için koltuk seçim hizmetlerini ücretsiz olarak sunuyor. Çeşitli nedenlerden dolayı XL koltuk seçimi yapmak isteyenler, ek ücret ödeyebiliyor. Koltuk ücretleri uçak tipine ve destinasyona göre değişebiliyor.


 

Iberia Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Iberia из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Iberia авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Iberia вы можете отправиться в крупные зарубежные города Istanbul, Istanbul, Istanbul, Istanbul, Istanbul.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Iberia, указаны как Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Iberia имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Iberia по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Iberia авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Iberia рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Iberia О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok