Nas Air Nas Air Авиабилеты

Главное управление

Riyad

Год основания

2007

Количество очков полета

23

Количество летающих стран

2

Общее количество самолетов

31

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы Nas Air

XY Nas Air 20 июнь 2024
İstanbul Ντουμπάι 7 449 TL
Купить
XY Nas Air 28 июнь 2024
Cidde İstanbul 16 060 TL
Купить
XY Nas Air 30 июнь 2024
Doha İstanbul 8 427 TL
Купить
XY Nas Air 29 июнь 2024
Medine İstanbul 18 678 TL
Купить
XY Nas Air 01 июль 2024
Riyadh İstanbul 5 847 TL
Купить
XY Nas Air 29 июнь 2024
Taif İstanbul 19 263 TL
Купить

Nas Air Hakkında

Suudi Arabistan havayolu şirketi olan NasAir, 2007 yılında kuruldu ve 2013 yılında ismini FlyNas olarak değiştirdi. Firma merkezleri, Kral Abdulaziz Uluslararası Havalimanı, Kral Khalid Uluslararası Havalimanı ve Kral Fahd Uluslararası Havalimanı’dır. NasAir, 32 uçaklı filosu Airbus A319-100, Airbus A320-200, Airbus A320neo, Embraer 195AR, Boeing 737-500, Boeing 747-400 ve Airbus A321XLR model uçaklardan oluşur. Hem yurt içi hem yurt dışı uçuşlar düzenleyen Nasair’in ismi Nasair Eritrea’dır. Low-cost anlayışına sahip firma, Suudi Arabistan’ın ikinci havayolu şirketidir.

NasAir Rota ve Seferler

Nasair, Suudi Arabistan iç hatlarda 11 noktaya ve uluslararası uçuşlarda 23 ülkeye seferler düzenler. Firmanın Türkiye’deki uçuşları İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Adana Şakirpaşa Havalimanı ve Hatay Havalimanı’nadır.
Suudi Arabistan Nasair yurt içi uçuşları aşağıdaki şehirlere gerçekleştirilir.
 • Abha: Abha Regional Airport
 • Al-Jawf: Al-Jawf Domestic Airport
 • Dammam: King Fahad International Airport
 • Gassim: Prince Nayef bin Abdulaziz International Airport                            
 • Ha'il: Ha'il Regional Airport                        
 • Jeddah: King Abdulaziz International Airport
 • Jizan: Jizan Regional Airport
 • Medine: Prince Mohammad bin Abdulaziz International Airport
 • Qurayyat: Gurayat Domestic Airport
 • Riyat: King Khalid International Airport
 • Tabuk: Tabuk Regional Airport
Uluslararası Nasair uçuşları şu ülkelere düzenlenir: Avusturya, Azerbaycan, Bahreyn, Bosna – Hersek, Cezayir, Gürcistan, Mısır, Yunanistan, Hindistan, Endonezya, Irak, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Malezya, Fas, Nijerya, Pakistan, Sudan, Suriye, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve Birleşik Krallık.


Check-in İşlemleri

Online check-in işlemleri uçuş saatinden 24 saat önce aktif olur ve 2 saat kala kapanır. Bagaj işlemleri ve check-in işlemleri havalimanındaki kontuarlardan tamamlanabilir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Nasair kabin bagajı her yolcu için 1 parça, en fazla 7 kg ağırlığında ve 56x36x23 cm boyutlarındadır. Business Class yolcularının bagaj hakkı 2 parça 25’er kg, Ekstra Class yolcuları 1 parça 30 kg ve Ekonomi Class yolcuları 1 parça 20 kg sınırına sahiptir. Bagaj sınırlarının aşımında uçuş noktasına göre farklı ücretlendirme yapılır. İnternet üzerinden ekstra bagaj hakkı satın almak isteyen yolcular, indirimli fiyatlardan yararlanır.


NasAir İkramlıklar

Uçak içi yemek ve içecekler için ücret alınmaktadır. Ice Tea, Pepsi, meyve suları, süt, Evian su 5 Suudi Arabistan Riyali ve Redbull 10 Suudi Arabistan Riyalidir. Sandviçler 15 SAR’dır ve atıştırmalıkla için fiyatlar değişir.


Koltuk Seçimi

Koltuk seçimi yapmak isteyen yolcular, online check-in sırasında ekstra ücret ödeyerek işlemlerini gerçekleştirebilir. Özel olarak koltuk seçmeyenler için otomatik olarak ücretsiz koltuk atanır. Nasair uçaklarında ön sıralar Business sınıfı yolcularına aittir. 4 – 5 – 6. sıralar Super Practical, 7 – 8 - 9. sıralar Practical, acil çıkış sıraları Spacious olarak adlandırılır. 12. sıradaki koltuklar kadınlara ayrılmıştır. Uçağın kalanı normal bilete sahip yolcularınındır ve konumlarına göre ücretlendirilirler.


 

Nas Air Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Nas Air из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Nas Air авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Nas Air вы можете отправиться в крупные зарубежные города Kuwait, Bodrum, Hurghada, Antalya, Osh.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Nas Air, указаны как Mısır, Türkiye, Bosna Hersek, Katar, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Nas Air имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Nas Air по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Nas Air авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Nas Air рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Nas Air О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok