Aeroflot Aeroflot Авиабилеты

Главное управление

Moskova

Год основания

1923

Количество очков полета

131

Количество летающих стран

50

Общее количество самолетов

190

Статус продаж

Aktif

Aeroflot Hakkında

Aeroflot билетов

Rusya’nın resmi havayolu olan Aeroflot, 15 Temmuz 1923 yılında Dobroflot ismi ile kurulmuş ve 1932 yılında günümüzdeki ismini almıştır. Hizmet süresi ile dünyanın en eski havayolu firmalarından biri olan Aeroflot, Rusya içi ve uluslararası uçuşlar düzenler. 2006 senesinden beri Sky Team üyesi olan kurum, Air France, Bulgaria Air, KLM, Air Europa, Baltic, Estonya Hava Yolları, Finnair ve Korean Air gibi dünyaca ünlü firmalar ile anlaşmalara sahiptir. Şirketin uçakları arasında Boeing 777-300ER, Boeing737, Суперджет 100-95В, AirbusA320, Airbus A321 ve Airbus A330 yer alır. Aeroflot’un merkezi Moscow Sheremetyevo International havalimanındadır.

Aeroflot Rota ve Seferleri

Dünya genelinde 54 ülkede ve Rusya’da 41 destinasyonda 146 farklı noktaya seferler düzenleyen Aeroflot, 214 uçaklık filoya sahiptir. Kurumun, İstanbul ve Antalya olmak üzere Türkiye’de 2 şehre uçuşları mevcuttur.
Rusya içi Aeroflot uçuşları şu şehirlere gerçekleştirilir: Anapa, Sochi, Arkhangelsk, Astrakhan, Barnaul, Chelyabinsk, Magadan, Gelendzik, Nizhniy Novgorod, Chita, Kemerovo, Kaliningrad, Khabarovsk, Krasnojarsk, Krasnodar, Samara, Kazan, Murmansk, Magnitogorsk, Mineralnye Vody, Nizhnekamsk/Naberezhnye Chelny, Nizhnevartovsk, Novokuznetsk, Omsk, Novosibirsk, Perm, Petropavlovsk Kamchatsky, Orenburg, Rostov-on-Don, Surgut, Stavropol, Tyumen, Tomsk, Ufa, Ulan Ude, Volgograd, Vladivostok ve Yakutsk.
Aeroflat yurt dışı uçuşları şu şehirlere yapılır: Malaga, Alicante, Amsterdam, Athens, Barcelona, Belgrade, Berlin, Beirut, Beijing, Bangkok, Bologna, Brussels, Budapest, Bucharest, Cairo, Guangzhou, Copenhagen, Dubrovnik, Delhi, Dresden, Duesseldorf, Dubai, Frankfurt, Geneva, Hannover, Hamburg, Hanoi, Havana, Helsinki, Heraklion, Hong Kong, Phuket, Hurghada, Irkutsk, Innsbruck, Chisinau, Karlovy Vary, Krakow, Los Angeles, Larnaca, London, Lyon, Madrid, Miami, Milan, Male, Munich, Nice, New York, Oslo, Paris, Prague, Riga, Rome, Seoul, Ho Chi Minh City, Shanghai, Thessaloniki, Sofia, Split, Sharm El Sheikh, Stockholm, Stuttgart, Tenerife, Tehran, Tivat, Tallinn, Tel Aviv Yafo, Tokyo, Ulaanbaatar, Venice, Vienna, Vilnius, Warsaw, Washington, Zagreb, Zurich Baku, Yerevan, Bishkek, Karaganda, Khudzhand, Minsk, Simferopol, Samarkand, Tashkent, Tbilisi


Check-in İşlemleri                      

Hızlı bir şekilde online check-in yapmak isteyen Aeroflot yolcuları, uçuştan 24 saat öncesinde açılır ve son 45 dakika kala kapanır.


Bagaj Hakkı Kuralları

Aeroflot yolcuları için bagaj sınırı Ekonomik sınıfı için 1 adet 23 kg, Comfor sınıfı için 23 kg’dan 2şer adet, Business sınıfı için 32 kg’dan 2 tanedir. Kabin içi bagajlar Ekonomi ve Comfort sınıfları için 10 kg ve Business için 15 kilogramdır.


Aeroflot İkramlıkları

Aeroflot ikramlıkları uçuş yapılan ülkeye göre farklılık gösterir. Ekonomi yolcuları için kahvaltılıklar, soğuk ve sıcak yiyecekler, atıştırmalıklar seçenekler arasındadır. Comfort ve Business yolcuları için alternatifler daha geniştir. Özel yemek isteğinde bulunacak yolcular uçuş öncesi bildirimde bulunabilir.


Koltuk Seçimi

Aeroflot uçaklarının ön kısmı Business class, orta kısmı Comfort class ve geri kalan kısımları ise Ekonomi classtır. Kontuarlardan check-in yapan yolcular koltuk seçimi için özel istekleri varsa bildirebilir.


 

Aeroflot Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Aeroflot из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Aeroflot авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Aeroflot вы можете отправиться в крупные зарубежные города Antalya, Sochi, Antalya, Moscow, Moscow.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Aeroflot, указаны как Türkiye, Türkiye, Rusya, Türkiye, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Aeroflot имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Aeroflot по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Aeroflot авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Aeroflot рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Aeroflot О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok