China Eastern Airlines China Eastern Airlines Авиабилеты

Главное управление

Şangay

Год основания

1988

Количество очков полета

237

Количество летающих стран

6

Общее количество самолетов

479

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы China Eastern Airlines

MU China Eastern Airlines 29 август 2024
İstanbul Tokyo 36 046 TL
Купить
MU China Eastern Airlines 17 январь 2025
Osaka Ankara 22 207 TL
Купить
MU China Eastern Airlines 17 январь 2025
Tokyo İstanbul 14 759 TL
Купить
MU China Eastern Airlines 26 август 2024
Xi An Jinghong 7 400 TL
Купить

China Eastern Airlines Hakkında

China Eastern Airlines, 1988 yılında kurulmuş olan bir şirket olarak biliniyor. Kurulduğu zamandan bugüne kadar milyonlarca yolcuya hizmet veren China Eastern Airlines özellikle yerel halk tarafından çok seviliyor. China Eastern Airlines şirketinin genel merkezi Şangay’da bulunuyor.

China Eastern Airlines, SkyTeam üyesi oluyor. Bu hava yolu şirketi Çin’in en büyük ikinci sivil hava yolu şirketi olarak adlandırılıyor. Filosunda ise birden fazla uçak türü yer alıyor. Uçak filosunda en fazla iki kabinli uçaklar görülüyor.


China Eastern Airlines Rota ve Seferleri

China Eastern Airlines her daim kendisini geliştirmeyi amaçlıyor. Bu amaç uğruna uçuşlardan sonra pek çok müşteriye anket uyguluyor. Yapılan anketlere göre eksik olan taraf belirleniyor. Buna bağlı olarak rota ve sefer sayısını artıran China Eastern Airlines artık çok daha uzak yerlere uçuş koyuyor.
•Estonya
•Amerika Birleşik Devletleri
•Japonya


Check-in İşlemleri

China Eastern Airlines uçak bileti satın alan yolcuların en kısa zamanda check-in işlemlerini bitirmesi gerekiyor. Ancak check-in işlemleri için hava alanına gitmeye gerek kalmıyor. Çünkü check-in işlemleri çevrimiçi bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bu da kullanıcıların oturduğu yerden check-in işlemlerini tamamlamasını sağlıyor. Check-in işlemlerinin belirtilen süre içerisinde tamamlanması gerekiyor. Aksi halde uçuşa dahil olunamıyor. Check-in işlemlerine gerekli önemi vermeyen kişilerin bileti yanabiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

China Eastern Airlines bagaj taşıma konusunda ekstra hassasiyet gösteriyor. Bu hassasiyet birçok yolcuyu memnun ediyor. China Eastern Airlines yolcuları bir bagajını ücretsiz bir şekilde taşıtabiliyor. Ancak bir bagajı geçen durumlarda ücret ödemek gerekiyor. Ödenen ücret fazla miktarlarda olmuyor. China Eastern Airlines firması patlayıcı silahların taşınmasına kesinlikle müsaade etmiyor.


China Eastern Airlines İkramlıklar

China Eastern Airlines, müşterilerine güzel bir yolculuk sunabilmek için ikram konusuna çok önem veriyor. İkramlar konusunda oldukça düşünülüyor. Alkollü, alkolsüz ve farklı tarzda sunulan ikramlar yolcuların beğenisine sunuluyor. Ana yemek istemeyen kişiler atıştırmalık bulabiliyor. Sunulan ikramların birçoğu kapalı paketler içerisinde veriliyor. Yolcular ikramların kapalı paketlerde sunulmasından oldukça memnun kalıyor. Çünkü böylelikle ürünler temiz bir şekilde tüketiliyor.


Koltuk Seçimi

China Eastern Airlines uçakları son model olarak kullanılıyor. Kullanılamayacak hale gelen uçaklar dinlendiriliyor. Uçaklarda farklı tarzda koltuklar bulunuyor. Bu koltuklar farklı diz mesafesine sahip oluyor. Yolcular istediği koltuğu seçebiliyor. Ancak koltuk seçmek için ekstra ücret ödemek gerekebiliyor. Koltuk seçmek için farklı yöntemler tercih ediliyor.
 
China Eastern Airlines Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты China Eastern Airlines из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить China Eastern Airlines авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет China Eastern Airlines вы можете отправиться в крупные зарубежные города Istanbul, Tokyo, Istanbul, Adana, Guangzhou.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании China Eastern Airlines, указаны как Çin, Kamboçya, Türkiye, Türkiye, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания China Eastern Airlines имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки China Eastern Airlines по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации China Eastern Airlines авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах China Eastern Airlines рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

China Eastern Airlines О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok