Thai Airasia Thai Airasia Авиабилеты

Главное управление

Tayland

Год основания

2003

Количество очков полета

67

Количество летающих стран

15

Общее количество самолетов

45

Статус продаж

Aktif

Thai Airasia Hakkında

Thai Airasia, Malezyalı AirAsia şirketinin düşük bütçeli havayolu firmasıdır. 2003’ten beri hizmet vermekte olan Thai Airasia, yurt içinde ve yurt dışında pek çok uçuş düzenler. Merkezi, Don Mueang Uluslararası Havaalanı ve Phuket Uluslararası Havaalanı’dır. 63 uçağa sahip filosunda 50 tane Airbus A320-200, 11 tane Airbus A320neo ve 2 tane Airbus A321neo model uçak yer alır. Firma, birçok futbol kulübüne sağladığı sponsorluklar ile bilinmektedir.

Thai Airasia Rota ve Seferler

Thai Airasia’nın yurt içi uçuş rotaları arasında Don Mueang Uluslararası Havaalanı, Buriram Havaalanı, Chiang Mai Uluslararası Havaalanı, Mae Fah Luang Uluslararası Havaalanı, Chumphon Havaalanı, Hat Yai Uluslararası Havaalanı, Hua Hin Havaalanı, Khon Kaen Havaalanı, Krabi Havaalanı, Nakhon Si Thammarat Havaalanı, U-Tapao Uluslararası Havaalanı, Phuket Uluslararası Havaalanı, Phitsanulok Havaalanı, Ranong Havaalanı, Roi Et Havaalanı, Sakon Nakhon Havaalanı, Surat Thani Havaalanı, Trang Havaalanı, Ubon Ratchathani Havaalanı ve Udon Thani Havaalanı yer alır. Uluslararası Thai Airasia seferlerinin gerçekleştiği ülkeler ise Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan, Malezya, Yeni Zelanda, Filipinler, Endonezya, Brunei, Tayland, Çin, Avustralya, Güney Kore, Vietnam, Sri Lanka, Bangladeş, Japonya, Hong Kong, Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, Tayvan, Nepal, İngiltere, Laos, Makao, Myanmar, Mauritius, Malezya, Umman, Fransa ve Kamboçya’dır.


Check-in İşlemleri

50 kişiye kadar gruplar için online check in yapılabilir. Online check in uçuşlardan 14 saat önce başlar ve 1 saat önce sona erer. Hareket kabiliyeti sınırlı, özel yardıma gereksinim duyan, bebekler ile seyahat eden yolcular ve 12-16 yaş aralığında yalnız uçan misafirler kontuarlardan check in işlemlerini tamamlamalıdırlar.


Bagaj Hakkı Kuralları

Tüm yolcular en çok 56 cm x 36 cm x 23 cm boyutlarında bir kabin bagajı ve maksimum 40 cm x 30 cm x 10 cm boyutlarında bir el çantası veya dizüstü bilgisayar çantası taşıyabilir. Kabin içi bagaj hakkı 7 kg ile sınırlıdır. Ekstra bagaj ihtiyaçları için iç hat uçuşlarında 15 kg, 20 kg, 25 kg, 30 kg ve 40 kg’lık ek bagaj satın alınabilir. ABD uçuşları için bagaj hakkı 1 parça 20 kilogramdır. Ekstra bagajlar için ücret, uçuş destinasyonuna göre belirlenir.


Thai Airasia İkramlıkları

Düşük maliyetli havayolu Thai Airasia uçuşlarında yemekler isteğe bağlıdır ve bilet fiyatına dahil değildir. Yemekler uçak esnasında ya da öncesinde online olarak satın alınabilir. Online satın alımlarda %20 indirim uygulanır. 75 dakikadan kısa uçuşlar için, uçakta sıcak yemek satın alamazsınız fakat uçuş öncesinde sipariş verebilirsiniz


Koltuk Seçimi

Yolcular, istedikleri şekilde koridor kenarında, pencere kenarında ya da aile ve arkadaşları ile birlikte oturabilirler. Value paketini satın alan yolcular ile Premium Flex ve Premium Flatbed yolcuları koltuk seçimini ücretsiz olarak gerçekleştirebilir. Özel yardıma gereksinim duyan misafirler, check in sırasında durumlarını belirterek uygun koltuklara atanırlar.


 

Thai Airasia Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Thai Airasia из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Thai Airasia авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Thai Airasia имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Thai Airasia по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Thai Airasia авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Thai Airasia рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Thai Airasia О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok