Laos Авиабилеты

Информация о Laos

Код страны

LA

Временной период

Asia/Vientiane

Язык

Laoca

Валюта

Laos Kipi

Телефонный код

856

Столица

Vientiane

Laos Авиабилеты

Laos Hakkında

Uzun bir süre unutulmuş azmak, Laos bir lokma büyüklüğündeki noktada Güneydoğu Asya’nın en iyi unsurlarının bazılarını birleştirir.

Seyahat Toniği

Laos aldığı bütün övgüleri hakediyor. Adrenalin bağımlıları kendilerini yeraltındaki nehir mağaralarında, hızlı akarsularda ya da ormanda tepeden halat ile aşağıya inme ile kaybedebilir. Yabani hayat çılgınları halen nadir yaratıkların evi olan Güneydoğu Asya’nın en bakir ormanlarının bazılarına doğru yolculuk edebilir. Gurmeler Lao mutfağına ait tatlar ile deney yapabilir. Maceraperestten gurmeye kadar her çeşit gezgin Asya’nın en özgün noktalarından biri olan Laos’da aradığını bulmaktadır.

Milyonlarca Filin Ülkesi

Eski zamanlarda, Laos şiirsel bir biçimde ‘milyonlarca filin ülkesi’ olarak biliniyordu ancak toplum değerlerini küçümseyen Vietnam Savaşı muhabirleri ülkenin ismini ‘milyonlarca yersizin ülkesi’ olarak değiştirdi. Ancak savaştan on yıllar sonra, Laos cesur gezgin için gittikçe alakalı olmaya başladı. Eskiden kalma çevrenin kırıntıları, çeşitli kültür dağarcığı ve muhtemelen dünyadaki en rahat insanları Laos kült statüsünü kazandı. Nabzınızın düştüğü, gülümsemelerin hakiki ve yerellerin hala sizin hakkınızda meraklı olduğu bir ülke hayal edin.

Özgün Asya

Laos halen bölgenin başka bir yerinde bir sürü buldozer ve realite TV’nin yok ettiği kültürünün çoğunu korumaktadır. Köy hayatı ferahlatıcı bir şekilde sadedir ve Vientiane’de bile başkentte nehir kenarında bu çeşit bir durgun hayatın var olduğuna inanmak zordur. Büyülü Luang Prabang ayıları bölgenin en ikonik görüntülerinden biri olan safran elbiseli keşişlerin sadaka arayışındayken sokaklara doğru süzülmelerine şahit olur. Pek çok ziyaretçi için, Luang Prabang Laos’tur ancak daha cesur gezginler kitle turizmi tarafından bozulmamış bir ülke keşfedecekler.

Yeşilin 50 Tonu

Şehirlerden uzakta, yoldan hızlı bir sapma ve çentikli kireç taşı falezleri, yavru ormanı ve zemin olarak kıvrıla kıvrıla akan Mekong Nehri’ne düşmek kolaydır. Topluluk bazlı trekking bu muhteşem doğal çekimleri köyde aile yanında konaklayarak ‘gerçek Laos’u deneyimleme şansıyla birleştiriyor. Lao halkı harika bir biçimde misafirperver ev sahipleridir ve kültürlerini tanımak için yaşamları paylaşmaktan daha iyi bir yol yoktur.

Авиакомпании, летающие в Laos

Laos Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
При поиске авиабилета между пунктом вылета и Laos можно выбрать наиболее подходящий из списка вылетов.