Gulf Air Gulf Air Авиабилеты

Главное управление

Bahrain

Год основания

1953

Количество очков полета

40

Количество летающих стран

23

Общее количество самолетов

28

Статус продаж

Aktif

Самые дешевые билеты и экспедиции Gulf Air

Самые популярные рейсы Gulf Air

GF Gulf Air 01 июнь 2024
İstanbul Bangkok 15 900 TL
Купить
GF Gulf Air 15 июнь 2024
Abu Dabi Male 16 870 TL
Купить

Gulf Air Hakkında

Gulf Air билетов

Gulf Air firmasının 1950 yılında kurulduğu biliniyor. Firma, köklü şirketler arasında yer alıyor. Gulf Air firmasının sembolünde şahin bulunuyor. Gulf Air, Bahreyn ve Umman ülkelerinin ortak şirketi olarak biliniyor. Şirketin hubları ise Bahreyn Uluslararası Havalimanı ve Seeb Uluslararası Havalimanı olarak görülüyor. Gulf Air firmasında pek çok farklı milletten çalışan bulunuyor.

Gulf Air Rota ve Seferleri

Gulf Air filosunda 34 tane uçak bulunuyor. Şirketin yurt içine ve yurt dışına birçok uçuşu bulunuyor. Özellikle Avrupa ve Orta Doğu bölgelerine birçok uçuş gerçekleştiriliyor. Gulf Air uçak bileti satın alanlar sefer saatlerini kolay bir şekilde inceliyor.
Gulf Air firmasının resmi internet sitesinde rota ve sefer bilgisi bulunuyor. İsteyen kişiler havaalanına gitmeden seferler hakkında bilgi sahibi olabiliyor. Gulf Air firmasının uçuş gerçekleştirdiği bazı merkezler:
•Atina
•İstanbul
•Dubai
Gulf Air firmasını tercih edenler genel olarak uçuştan memnun kalıyor.


Check-in İşlemleri

Gulf Air uçak bileti satın alanların uçuştan önce check in yapması gerekiyor. Check in işlemi yaptırmak için havaalanına gitmek gerekmiyor. Gulf Air yolcuları firmanın geliştirdiği mobil uygulama sayesinde oturduğu yerden check in işlemlerini tamamlıyor. Bu sayede check in işlemi için ekstra vakit ayırmak gerekmiyor. Gulf Air yolcularının check in işlemlerini geç bir vakte bırakmaması gerekiyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Gulf Air firması, yolcularına 1 tane ücretsiz bagaj hakkı veriyor. Ancak verilen bu hakkın geçerli olması için ücretsiz taşınacak bagajın belli bir kilogramı ve belli bir boyu geçmemesi gerekiyor. Ücretsiz çanta hakkı 8 kilogram ile sınırlı tutuluyor. Geriye kalan bagajlar için ücret ödeniyor. Gulf Air yolcuları evcil hayvan ile beraber uçağa binip binemeyeceklerini merak ediyor. Gulf Air yolcuları evcil hayvanları ile uçağa binebiliyor. Ancak bazı şartları yerine getirmek gerekiyor.


Gulf Air İkramlıklar

Gulf Air firması uçuşlarında her zaman ikram sunmuyor. Ancak firmanın pek çok uçuşunda ikram bulunuyor. Verilen ikram sayesinde uçuşlar daha keyifli hale gelebiliyor. Firma, ikram menüsünü geniş tutmaya çalışıyor. Bu sayede yolcuların memnuniyeti üst seviyelere çıkıyor. Gulf Air firmasını tercih edenler ekstra yiyecek içecek isteyebiliyor. Ancak bunun için ücret ödemek gerekebiliyor. Kişilerin bu durumu göz önünde bulundurması gerekiyor.


Koltuk Seçimi

Gulf Air uçaklarında farklı tarzda koltuklar bulunuyor. Bu koltuklar arasında diz mesafesi geniş olanlar, çok daha fazla talep ediliyor. Diz mesafesi geniş olan koltuklarda daha rahat hareket edilebiliyor. Gulf Air yolcuları check in işlemleri sırasında koltuk seçimini tamamlıyor. Standart olan koltuklar için ücret ödenmiyor. Ancak standart dışı olan koltuklar bulunabiliyor. Bu koltuklar için ekstra ücret ödemek gerekiyor.

Gulf Air Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Gulf Air из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Gulf Air авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Gulf Air вы можете отправиться в крупные зарубежные города Istanbul, Siem Reap, Istanbul, Hat Yai, Jakarta.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Gulf Air, указаны как Türkiye, İsviçre, Türkiye, Filipinler, Rusya.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Gulf Air имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Gulf Air по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Gulf Air авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Gulf Air рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Gulf Air О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok