Vietnam Airlines Vietnam Airlines Авиабилеты

Главное управление

Hanoi

Год основания

1956

Количество очков полета

64

Количество летающих стран

17

Общее количество самолетов

103

Статус продаж

Aktif

Vietnam Airlines Hakkında

Vietnam Airlines билетов

Vietnam Airlines havayolları, 1956 iç hat uçuşları ile hizmet vermeye başlamıştır. Uzun yıllar iç hat uçuşları yaptıktan sonra 1993 yılında uluslararası uçuş hizmetleri vermeye başlamıştır. Vietnam Airlines uçak bileti satın alma işlemlerini yaparak dünyanın farklı ülkelerine uçuş yapabiliyorsunuz. Vietnam Airlines havayollarının genel merkezi Hanoi şehridir. 17 farklı ülkeye uçuyor ve 99 uçak ile filosunu oluşturarak kaliteli hizmetler sunuyor.

Vietnam Airlines firması, 1956 yılında kurulmuştur. Uluslararası havayolu şirketidir ve 6 kıtada 17 farklı ülkeye ve 64 uçuş noktasına seferler düzenliyor. Dünyanın en ünlü havayolu şirketlerinden Sky Team kurucu üyelerinden olan havayolu şirketidir. Çok sayıda havayolu şirketi ile işbirliği yaparak uluslararası hizmetler veriyor. Vietnam Airlines, Asya havacılık sektöründe önemli bir yere sahiptir.


Vietnam Airlines Rota Ve Seferleri

Vietnam Airlines, filosunda 4 yaş ortalamasına sahip uçaklarla yolcu taşıyor. Airbus ve Boeing marka 99 adet uçağı bulunuyor. 17 ülkede 64 destinasyon seçeneği ile yolcuların bilet satın alma işlemleri yapmalarını sağlıyor. Seferler düzenlediği şehirler arasında, İstanbul, Taipei, Manila, Guangzohou, Jakarta, Londra, New York, Paris, Houston gibi şehirler yer alıyor.


Check-in İşlemleri

Vietnam Airlines uçak bileti check-in işlemleri online ya da havalimanında firma görevlileri tarafından yapılıyor. Online check-in işlemleri uçuş saatine 24 saat kala açılıyor ve 2 saat kalana kadar devam ediyor. Bu süre içerisinde isteyenler online check-in işlemlerini yapabiliyor. Aile ya da arkadaş grupları ile yolculuk yapacak olanlar, tek bir check-in işlemi ile aynı anda en fazla 9 yolcu işlemi yapabiliyor.
Vietnam Airlines tarafından işletilen uçuşlar için online check-in işlemleri yapılabiliyor. Ortak uçuş programı yapılan diğer havayolları uçuşları için check-in işlemleri havalimanlarında kontuarlardan yapılabiliyor. Havalimanlarında, uçuşa 3 saat kala açılan check-in işlemleri son 40 dakikaya kadar devam ediyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Vietnam Airlines uçak bileti check-in işlemleri sırasında fazla bagajlar için ek ücret ödeme işlemleri de yapılabiliyor. Ekonomi sınıfı bilet alanlar, 7 kg kabin bagajını en fazla 115 cm ölçülerinde olabilecek şekilde kullanabiliyor. Ekonomi sınıfı yolcular bir adet el çantası, business sınıfı yolcular ise iki adet el çantası bulundurabiliyor. Asya uçuşlarında ekonomi sınıfı için 20 kg, business sınıfı için 30 kg bagaj hakkı vardır. Amerika uçuşları için ekonomi ve business sınıfı için en fazla 158 cm boyutlarında ve iki adet 23 kg bagaj hakkı veriliyor.


Vietnam Airlines İkramlıklar

Vietnam Airlines uçuşlarda misafirlerine Asya ve Uzakdoğu mutfağı menü seçeneklerini sunuyor. İkram menülerini, uçuş yapılacak olan bölgeye göre özel hazırlıyor. İkramlar arasında, vejeteryan, bebek ve çocuk yemekleri, dini yemekler, diyet yemek seçenekleri yer alıyor. Uçak içi servis hizmetleri ile tüm misafirlerin memnuniyetini kazanmaya ve daha güvenilir hizmetler sunmaya çalışıyor.


Koltuk Seçimi

Vietnam Airlines havayolu koltuk seçim işlemleri check-in işlemleri sırasında yapılıyor. Modern uçaklarında rahat ve diz mesafesi geniş koltuk seçenekleri sunuyor. Online check-in işlemlerini yaparken koltuk seçimlerini, koridor ya da cam kenarı olarak yapabiliyorsunuz.
Vietnam Airlines Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Vietnam Airlines из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Vietnam Airlines авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Vietnam Airlines вы можете отправиться в крупные зарубежные города Istanbul, Ankara, Istanbul, Istanbul, Istanbul.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Vietnam Airlines, указаны как Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Vietnam Airlines имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Vietnam Airlines по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Vietnam Airlines авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Vietnam Airlines рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Vietnam Airlines О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok