Öncü Seyahat Yorumları ve Puanları

Öncü Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (4)
Ortalama Puan

1.4

5 Değerlendirme

E****

C****

2020-11-14

13 Kasım'da İstanbul'dan Göreme'ye e-bilet aldım. Derinkuyu'ya geldik gelecek gün sabah. Ama şöför otobüsün Göreme'ye gitmeyeceğini söyledi. Göreme'ye gitmem için bana para verdi. Bir saatten fazla bir otobüs daha beklemek zorunda kaldım. Nevşehir'e geldim. Göreme'ye gitmek için Nevşehir'de yine otobüs değiştirmek zorunda kaldım. Derinkuyu önce otobüs Nevşehirde zaten vardı. Nevşehir'i iki kez ziyaret etmek zorunda kaldım. Çok zaman kaybettim. Otobüs oraya gitmiyorsa neden bir şehre bilet satalım ki? Bu çok saygısızca.


U****

D****

2020-09-04

4 saatlik yolu 9 saatte geldim bu kadar otobüsten nefret etmemiştim. İkram desen yok otobüslerde soğuk su yok. Kırık dökük koltuklar. En kötüsü geç gitmesi.


K****

E****

2020-08-09

İnanmayın 2+1 dediklerine otobüs gerçekten çok kötü bir şey soruyoruz dara geliyorlar ya maske takın soru soruyorum maske gerçekten ilgelinirmiyo yalan söylüyor lar TV çalışıyor priz var 2+1 diyorlar yalan hiç biri doğru değil gerçekten çok kötü bir seyahati hakkımı helal etmiyorum verdim parayı da helal etmiyorum bindim e lânet olsun bir daha kesinlikle binmiyeceğimmm


S****

A****

2020-08-09

otobüsteki arıza nedeniyle yarım saat geç gelen otobüs son 2 yolcusu kalınca bizi de başka araca aktarma yaptırdılar. yolculuk süresi bu yüzden uzadı. genel olarak muavinler tavırları düzgün idi yiyecek ve içecek servisi konusunda pek sıkıntı yaşanmadı.


S****

A****

2020-07-11

Yazana içerisinde küfürlü konuşmalar personel hepsi kabadayı olmuş hepsi ayrı ayrı kafa tutar yetkili sorumlu belli değil özelliklede yazanadak şişko göbekli eleman terbiyesiz geri ver biletini tabiri kullanarak çözüm suncana sorumsuz davranarak üzerimize yürüdü biraz valizimiz vardı bilet almadan önce sorduk sıkıntı olmaz dediler valileri getirdikten sonra herkes valiz parası ister oldu bide verilenide beğenmedikleri 70 tl de valiz parası verdik bilet 120 tl çok kalitesiz hizmet personelden de şikayetçiyim saldırmadıkları kaldı