Westjet Flight Tickets

Headquarters

Calgary

Year of foundation

1994

Number of Flying Points

108

Number of Countries Flying

25

Total Number of Aircraft

119

Sales Status

Aktif

Most Popular Westjet Flights

WS Westjet 21 March 2024
Edmonton İzmir 28,996 TL
Buy
WS Westjet 25 May 2024
Londra Vancouver 21,642 TL
Buy
WS Westjet 25 May 2024
Vancouver Londra 13,601 TL
Buy

Westjet Hakkında

Westjet tickets
WestJet hava yolu şirketi 1996 yılında Kanada merkezli kurulmuş bir firma olarak biliniyor. Bu firma Kanada’nın en büyük ikinci hava yolu firması olarak görülüyor. Westjet firması, birçok yerde müşterilerine hizmet veriyor. Bu firma çalışanlarının büyük bir kısmı güler yüz ile hizmet veriyor. Westjet hava yolu firması, devamlı kendisini geliştirmeyi amaçlıyor. Buna bağlı olarak birçok müşterisine anket uyguluyor. Uygulanan ankete göre iyi olmadığı kısımları değiştiriyor.


Westjet Rota ve Seferleri

Bazı kişiler WestJet hava yolu firmasının yalnızca Kanada içerisinde uçuş gerçekleştirdiğini düşünüyor. Ancak WestJet hava yolu firması ülke içine ve ülke dışına uçuş gerçekleştiriyor. WestJet firmasının yaklaşık 90 bölgeye uçuşu bulunuyor. WestJet firmasının uçuş yaptığı bazı ülkeler:
  • İngiltere
  • Amerika Birleşik Devletleri
  • Orta Amerika Ülkeleri
WestJet firmasının oluşturduğu rota sayısı günden güne artıyor.


Check-in İşlemleri

WestJet hava yolu firması, müşterilerine online check-in yapabileceği bir sistem sunuyor. Bu sistem pek çok kişinin işin kolaylaştırıyor. Bu sayede birçok kişi havaalanına gitmeden biletini kestirebiliyor. Online check-in sistemini kullanan müşteriler dilediği koltuğu seçebiliyor. Online check-in sistemi 7/24 kullanılabiliyor. Ancak bu konuda müşterilerin dikkat etmesi gereken bir husus bulunuyor. Online check-in sistemi en geç uçuştan 60 dakika önce kullanılabiliyor. 60 dakikanın altındaki işlemler geçersiz olarak kabul ediliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

WestJet uçak firması ücretsiz bir şekilde bir çantayı uçağına kabul ediyor. Ancak bir çantayı aşan bagajlar için firmaya ödeme yapmak gerekiyor. Ödenecek miktar çantanın durumuna göre değişiyor. WetJet uçak firması, bagajların kaybolmaması ve kişilere sağlam bir şekilde teslim edilmesi için büyük emek sarf ediyor. WestJet uçak bileti alımı yapanlar ekranda bagaj kurallarını da öğrenebiliyor. Bu firma güvenli olmayan ve sağlığı tehdit eden ürünlerin bagaj olarak alınmasını yasaklıyor. WestJet’i tercih eden kişilerin bu duruma dikkat etmesi gerekiyor.


Westjet İkramlar

WestJet uçak firması, müşteri memnuniyetine odaklanıyor. Buna bağlı olarak ikramlarını geniş tutuyor. Bu firma hijyen kurallarını da göz önünde bulundurduğu için paketli gıdaları ikram olarak vermeyi tercih ediyor. Hijyen kurallarına dikkat etmesi, müşterilerin gözünden kaçmıyor. WetJet, uçuşun süresine göre ikram aralığı seçiyor. Daha uzun süren uçuşlarda daha fazla ikram görülürken kısa mesafe uçuşlarda daha az ikram görülebiliyor. WestJet ikramları arasında şarap gibi pahalı ürünlere de yer veriliyor.


Koltuk Seçimi

WestJet müşterileri seyahat edeceği koltuğu kendileri seçebiliyor. Online check-in işlemleri ile bu hizmete kolay bir şekilde sahip olunabiliyor. WestJet uçaklarında birden fazla koltuk türü bulunuyor. Koltuk türlerini belirleyen en önemli etken diz mesafesi olarak görülüyor. Ekstra diz mesafeli olan koltuklar, uçakların ön kısmında bulunuyor. Bu koltukları tercih edecek olanlar ekstra ücretle karşılaşabiliyor.


Westjet Özel Programları

WestJet’in müşterilerine bazı özel programları bulunuyor. WestJet uçak bileti almak isteyenler özel programlar hakkında detaylı bilgilere ulaşabiliyor. WestJet Kart sayesinde uçuşlardan mil alınabiliyor. Biriken miller ile yeni biletler satın alınabiliyor. Gerekli mili biriktiren kişiler, biletler için ücret ödemiyor. Ancak bu ayrıcalığa sahip olabilmek için WestJet Kart’a sahip olmak gerekiyor. WestJet Kart ise görevli personellerden ücretsiz bir şekilde alınabiliyor.


Westjet İletişim

WestJet Hava Yolları Telefon Numarası: 403-444-2446
Web Sitesi: www.WestJet.com
E- mail adresi: [email protected]
Adres: 22 Aeriel Place NE, Toronto

Westjet Flight Tickets FAQ (Frequently Asked Questions)

You can find all Westjet flight tickets from the list that appears after choosing a route on Bilet.com flight ticket page.
If you have completed your Bilet.com membership, you will receive instant information about all active campaigns. In addition, if you use a mobile application, you will receive a notification directly on your phone. When these campaigns are active, you will be able to buy Westjet flight tickets in valid date ranges and on routes that comply with the campaign conditions.
With a Westjet flight ticket, you can go to Istanbul, Istanbul, Antalya, Istanbul, Istanbul major foreign cities.
The popular countries to which Westjet airlines go are listed as Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye.
In general, the baggage policies of many airlines are the same. Westjet airlines have a luggage limit of 23 kg for economy class and 32 kg for business class. You can take items with a maximum weight of 8 kg in the overhead baggage.
Firearms or non-firearms, scissors, pocketknife and other pointed items are not allowed in hand luggage.
You can reach Westjet customer service from the contact numbers on their official website.
Check-In process of Westjet flight ticketsBilet.com Check-Infrom the page.
Hot / cold meals are served on international and transoceanic flights of Westjet flights. It may vary depending on the flight time.

Westjet About Comments

Very good ( )
Good ( )
Middle ( )
Bad ( )
Too bad ( )
Average Score

0

Yorum Yok