Tailwind Havayolu Flight Tickets

Headquarters

İstanbul

Year of foundation

206

Number of Flying Points

101

Number of Countries Flying

26

Total Number of Aircraft

5

Sales Status

Aktif

Most Popular Tailwind Havayolu Flights

TI Tailwind Airlines 15 December 2023
Antalya Tahran 5,231 TL
Buy
TI Tailwind Airlines 29 December 2023
İstanbul Moskova 3,510 TL
Buy
TI Tailwind Airlines 16 December 2023
Moskova İstanbul 2,975 TL
Buy
TI Tailwind Airlines 20 December 2023
Tahran İstanbul 4,813 TL
Buy

Fast access

Tailwind Havayolu Hakkında

Tailwind Airlines Bilet

Tailwind Airlines firması aracılığı ile dünya üzerinde 26 ülke ve 93 farklı şehre uçak seferleri düzenlemektedir. Tailwind Airlines bilet aldıysanız iç hatlarda uçuş saatinden bir saat önce, dış hatlarda uçuş saatinden iki saat önce havaalanında olmalısınız. Check-in işlemleri kapanmadan evvel biniş kartınızı almalı ve bagajlarınızı bırakmış olmanız gerekmektedir. Çoğunlukla 20 kilogram olarak belirlenen serbest bagaj hakkı sınırını aşıyorsanız kilogram başına 8 € olarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Vahşi ve yırtıcı olmayan hayvanları bulunduğunuz ve seyahat edeceğiniz ülkedeki aşıları tam ise ve gerekli olan giriş iznine sahipseniz evcil hayvanlarınızı ayrıcalıklı kafesleri ile Tailwind Airlines havayolları aracılığı ile taşıyabilirsiniz.
Ayrıca charter uçuş hizmeti de veren firmada turistik uçuşlar, kapalı ve özel kalabalık uçuşlar, iş toplantıları, spor etkinlikleri, lansmanlar, turneler gibi sebeplerle kısaca her amaçla özel charter hizmeti verilmektedir. Bilet.com üzerinden hızlıca alabileceğiniz biletinizde özel koltuk seçimi yapabilirsiniz. Bunun dışındaki özel istekleriniz için (özel yemek, ek bagaj, evcil hayvan, taşınacak özel eşyalar gibi) firmanın kendi sitesinde mevcut olan linkten talep oluşturmalısınız. Uçuş deneyiminizin en konforlu, emniyetli ve sizi memnun edecek şekilde geçmesi için hizmet vermeye çalışan Tailwind Airlines firması ile yolculuk yapmak için Tailwind Airlines seferleri ile ilgili her türlü bilgiyi adresimizden edinebilir ve biletinizi hemen temin edebilirsiniz.


Tailwind Airlines Hakkında

Merkezi İstanbul’da yer alan hava yolu firması genelde Antalya Havalimanı’nda bulunan üslerinden uçuşları sağlamaktadır. Charter havayolu firması olan Tailwind Airlines bir Türk-İngiliz projesidir. Kadri Muhiddin, Safi Ergin ve Mehmet Demir Uz tarafından 2006 yılında kurulmuştur. Şirketin ilk uçuşu 2009 yılında gerçekleşmiştir. Tailwind Airlines firması modern ve kalıcı bir hava yolu şirketi olmayı misyon olarak belirlemiştir. Firmanın Tailwind Airlines bilet fiyatları da gayet uygundur. Yolcuların güvenini kazanan ve karşılıklı saygı duyularak gerçekleştirilen uçuşlarda temel amaç iki tarafın da bu yolculuktan memnun kalmasıdır. Uçak içerişinde her ihtiyacınızı giderebilmeniz için imkanlar bulunmakta. Wifi hizmeti, özel yemek hizmeti, müzik hizmeti gibi sizi özel hissettirecek ve keyifli bir yolculuk geçirmenizi sağlayacak bir çok hizmet seçenekleri mevcut. Hava yolu şirketinin 168 yolcu kapasiteli 5 uçağı bulunmaktadır ve şu an bu uçaklarla chapter hizmeti sağlamaktadır. Tailwind Airlines hava yolları ile seyahat etmek için bilet.com sitemizi kullanarak uygun fiyatlarla size en makul tarihlerde uçak bileti satın alabilirsiniz.

Tailwind Havayolu Flight Tickets FAQ (Frequently Asked Questions)

You can find all Tailwind Havayolu flight tickets from the list that appears after choosing a route on Bilet.com flight ticket page.
If you have completed your Bilet.com membership, you will receive instant information about all active campaigns. In addition, if you use a mobile application, you will receive a notification directly on your phone. When these campaigns are active, you will be able to buy Tailwind Havayolu flight tickets in valid date ranges and on routes that comply with the campaign conditions.
With a Tailwind Havayolu flight ticket, you can go to Ankara, Artvin, Elazığ, Bursa, Gökçeada domestic cities.
With a Tailwind Havayolu flight ticket, you can go to Sarajevo, Paris, Dortmund, Bremen, Kassel major foreign cities.
The popular countries to which Tailwind Havayolu airlines go are listed as Rusya, Rusya, Fransa, Fransa, Türkiye.
In general, the baggage policies of many airlines are the same. Tailwind Havayolu airlines have a luggage limit of 23 kg for economy class and 32 kg for business class. You can take items with a maximum weight of 8 kg in the overhead baggage.
Firearms or non-firearms, scissors, pocketknife and other pointed items are not allowed in hand luggage.
You can reach Tailwind Havayolu customer service from the contact numbers on their official website.
Check-In process of Tailwind Havayolu flight ticketsBilet.com Check-Infrom the page.
Hot / cold meals are served on international and transoceanic flights of Tailwind Havayolu flights. It may vary depending on the flight time.

Tailwind Airlines About Comments

Very good ( 2 )
Good ( 1 )
Middle ( 0 )
Bad ( 0 )
Too bad ( 0 )
Average Score

4.67

3 Değerlendirme

Resul

Y****

02-10-2023

Hicbir problem yasamadim, tam saatinde kalkmasi, ucak ici yemek, hizmet ve hosteslerin guler yuzlulugu mukemmeldi...ucus ekibine ve firma yetkililerine tesekkur ediyorum...


Ismail

F****

27-09-2023

Süperdi. Erken gitmek de fayda var. Ne de olsa Charter uçuşu.


SAMİ

Y****

13-08-2022

Gayet iyi geçti sadece yarım saat rötar yaptı Pegasus firmasındaki gibi el bagaj larımızı son dakika gelip ölçmeye falan kalkmadılar memnunuz genel olarak