Japan Airlines Flight Tickets

Headquarters

Tokyo

Year of foundation

1951

Number of Flying Points

92

Number of Countries Flying

80

Total Number of Aircraft

162

Sales Status

Pasif

Most Popular Japan Airlines Flights

JL Japan Airlines 25 September 2023
Nagoya İstanbul 21,355 TL
Buy
JL Japan Airlines 26 September 2023
Osaka İstanbul 20,919 TL
Buy
JL Japan Airlines 20 October 2023
Sao Paulo Osaka 22,725 TL
Buy
JL Japan Airlines 10 January 2024
Şanghay Honolulu 25,906 TL
Buy

Fast access

Japan Airlines Hakkında

Japan Airlines tickets

Japan Airlines, 1951’den beri hizmet vermekte olan yarısı özel olan ulusal havayoludur. 206 uçağa sahip filosu ile firma, 2001 senesinde Japan Airlines System ile birleşti. Japan Airlines merkezleri Tokyo Haneda (HND) ve Tokyo Narita (NRT) havalimanlarında bulunur. Yurt içi ve yurt dışı uçuşları ile Japan Airlines, 125 noktaya seferler düzenler. Firmanın uçak modelleri arasında Boeing 777-300, Boeing 777-300ER, Boeing 787, Embraer ERJ170, Saab 340B, Boeing 737-800, Bombardier Dash 8 Q400, Boeing 777-200, Boeing 777-200 ER, Boeing 737-400 ve Boeing 767-300 ER yer alır.

Japan Airlines Rota ve Seferleri

Japan Airlines iç hat uçuşlarında yaklaşık 60 noktaya ve dış hat uçuşlarında Asya, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Okyanusya bölgelerinde 30’u aşkın şehre seferler gerçekleştirir. Japan Airlines Türkiye’de İstanbul’a düzenli olarak uçmaktadır. Firmanın yurt içi uçuşlarda gittiği şehirler: Tokyo, Asahikawa, Aomori, Fukuoka, Hiroshima, Hakodate, Kochi, Kumamoto, Kagoshima, Memanbetsu, Misawa, Nagoya, Nagasaki, Oita, Osaka ve Yonaguni Jima’dır.
Yurt dışı uçuşlarında Japan Airlines: Auckland, Amsterdam, Atina, Barselona, Beijing, Bangkok, Brisbane, Boston, Brüksel, Budapeşte, Bükreş, Chicago, Colombo, Kopenhag, Cancun, Dhaka, Delhi, Denver, Dallas, Doha, Dublin, Duesseldorf, Dubai, Edinburgh, Frankfurt, Glasgow, Geneva, Hanoi, Helsinki, Honolulu, Jakarta, Johannesburg, Kuala Lumpur, Las Vegas, Los Angeles, Long Beach, Lima, Lisbon, Londra, Madrid, Manchester, Mexico City, Milan, Male, Manila, Munich, Nice, Oslo, Paris, Prag, Busan, Yangon, Rio De Janeiro, Riga, Rome, San Diego, Sao Paulo, Santiago, Seoul, San Francisco, Ho Chi Minh City, Shanghai, Singapur, Stockholm, Sydney, Tallinn, Viyana, Vilnius, Vientiane, Varşova, Toronto, Vancouver, Zurich Sochi, Khabarovsk, Krasnodar, Samara, Kazan, St Petersburg, Moskova ve Vladivostok noktalarına uçar.


Check-in İşlemleri

JAL online check-in işlemleri hem yurt içi hem yurt dışı seferlerde uçuş saatinden24 saat önce başlar ve 1 saat önce sona erer. Bu sayede yolcular havayolunda sırada bekleyerek vakit kaybetmezler. Bagaj teslim ve check-in işlemleri havalimanındaki kontuarlardan tamamlanabilir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Ekonomi ve Premium Ekonomi sınıfı yolcularının bagaj sınırı 23 kg’dır. Business ve First Class yolcular ise 32 kg’lık bagaj hakkına sahiplerdir. Bagajların boyu 203 cm’den büyük olamaz. Kabin içi bagaj boyu en fazla 55x40x25 cm olabilir.


Japan Airlines İkramlıkları

Ünlü restoranlar tarafından yapılan yemeklerin sunulduğu uçuşlarda yolcular sandviç, sıcak yemekler, Japon yemekleri seçeneklerine sahiptir. Yemek servisi, inişten 2 saat ve 30 dakika önce yapılır. Sıcak, soğuk ve alkollü & alkolsüz içecekler de ikramlıklar arasında yer alır.


Koltuk Seçimi

Japan Airlines standart koltuklar ile birlikte 84 santimlik diz mesafesi bulunan JAL Sky Suit koltuklarına da sahiptir. Firmanın Ekonomi sınıfı koltukları uluslararası uçuşlarda dünyanın en iyisi olarak seçilmiştir.


Japan Airlines Özel Programları

  • JAL Mileage Bank
Japan Airlines yolcularının millerini biriktirdiği program, JAL Mileage Bank yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda farklı miktarlarda mil kazandırır. Kazanılan miller uçak bileti alırken, alışveriş yaparken ya da uçak içi hizmetlerden yararlanırken kullanılabilir.
  • Lounge
JAL lounge seçenekleri arasında First Class Lounge, Sakura Lounge ve Standart Lounge bulunur. JMB Diamond, JGC Premier, JMB Sapphire ve JMB Kristal yolcu statülerine göre lounge hizmetinden ücretsiz yararlanılabilir. Japan Airlines loungeları Japonya, Kuzey Amerika, Hawaii, Avrupa, Doğu Asya, Ortadoğu ve Okyanusya’da bulunur.


İletişim

Web sitesi: www.jal.com
Telefon numarası: +81 (3) 5460 3109
Faks: +81 (3) 5460 3108
E-mail: [email protected]
Adres: 4-11, Higashi Shinagawa, 2-Chrome, Shinagawa-ku, Tokyo, 140-8605, Japan
 
 

Japan Airlines Flight Tickets FAQ (Frequently Asked Questions)

You can find all Japan Airlines flight tickets from the list that appears after choosing a route on Bilet.com flight ticket page.
If you have completed your Bilet.com membership, you will receive instant information about all active campaigns. In addition, if you use a mobile application, you will receive a notification directly on your phone. When these campaigns are active, you will be able to buy Japan Airlines flight tickets in valid date ranges and on routes that comply with the campaign conditions.
With a Japan Airlines flight ticket, you can go to Istanbul, Nagoya, Asahikawa, Tokyo, Bodrum major foreign cities.
The popular countries to which Japan Airlines airlines go are listed as Türkiye, Türkiye, Türkiye, Japonya, Türkiye.
In general, the baggage policies of many airlines are the same. Japan Airlines airlines have a luggage limit of 23 kg for economy class and 32 kg for business class. You can take items with a maximum weight of 8 kg in the overhead baggage.
Firearms or non-firearms, scissors, pocketknife and other pointed items are not allowed in hand luggage.
You can reach Japan Airlines customer service from the contact numbers on their official website.
Check-In process of Japan Airlines flight ticketsBilet.com Check-Infrom the page.
Hot / cold meals are served on international and transoceanic flights of Japan Airlines flights. It may vary depending on the flight time.

Japan Airlines About Comments

Very good ( )
Good ( )
Middle ( )
Bad ( )
Too bad ( )
Average Score

0

Yorum Yok