Iberia Flight Tickets

Most Popular Iberia Flights

IB Iberia 29 March 2024
Alicante Sofya 7,455 TL
Buy
IB Iberia 30 June 2024
Barselona Porto 6,233 TL
Buy
IB Iberia 03 April 2024
Liyon Barselona 6,770 TL
Buy
IB Iberia 05 March 2024
Madrid Granada 1,972 TL
Buy
IB Iberia 08 June 2024
Malta Perugia 17,527 TL
Buy
IB Iberia 07 July 2024
Palma Mayorka Zaragoza 5,668 TL
Buy
IB Iberia 22 July 2024
Παρίσι Merida 37,169 TL
Buy
IB Iberia 20 June 2024
Porto Valensiya 5,854 TL
Buy

Iberia Hakkında

Iberia tickets

Iberia havayolları, 1927 yılında İspanya’nın Madrid ili merkezli olarak kurulmuştur. İspanya bayrağı taşıyan havayolu şirketidir ve 183 uçak filosu ile 39 ülkenin 102 farklı noktasına uçuş düzenliyor. Iberia uçak bileti satın alma işlemlerini yapmak isteyenler, uçuş tarihi ve uçuş noktasına göre çeşitli indirim kampanyalarından faydalanabiliyor. 2009 yılında British Airways ile birleşme anlaşması yaparak, dünyanın üçüncü büyük havayolu taşımacılığı şirketlerinden birisi olmuştur. Filosunda, Airbus, ATR, Bobbardier uçak modellerine yer veriyor.

İspanya bayrağı taşıyan havayolu şirketidir ve Madrid merkezli hizmetleri ile dünyanın her yerine yolucu taşıyor. Dünya üzerinde 127 noktaya aktarmasız uçuşlar yapıyor. Aktarmasız uçuş noktaları arasında, Iberia Madrid, Valencia ve Palma Mayorka gibi önemli konumlar yer alıyor. 183 uçaktan oluşan filosu ile 39 ülke ve 102 noktaya yapılan uçuşlar ile dünyanın en önde gelen havayolu şirketleri arasında yer alıyor. Air Nostrum ile İberia grubunun bir parçası olan Iberia havayolları, yolcu ve nakliye taşıma işlemlerinin yanı sıra, hava aracı bakımı, uçuş sırasındaki ikramlıkların hazırlanması ve çeşitli sistemlerle ilgili faaliyetler sunuyor.


Iberia Rota Ve Seferleri

Iberia havayolları, 39 ülke arasında yolcu taşıma işlemlerini yapıyor. İç hat ve dış hat seferleri düzenliyor. Ülkelere ve uçuş noktalarına göre sefer sayıları değişiklik gösteriyor. İç hat seferlerini, Valensiya, Madrid, Santiago, Tenerife arasında yapıyor. Dış hat seferleri arasında, Berlin, Amsterdam, Birmingham, Dublin, Paris, Zürih, New York, İstanbul gibi çok sayıda lokasyon yer alıyor. Iberia havayolları, İngiliz havayolları, Amerikan havayolları, Finnair ile kardeş havayolu olarak hizmet veriyor. Ortak paylaşım rotaları olarak, Londra, Amsterdam, Tokyo, Hong Kong, Amman, Madrid, San Salvador, Latin Amerika, Montevideo rotalarını kullanıyor.


Check-in İşlemleri

Iberia uçak bileti satın alma işlemlerinden sonra uçuş öncesi check-in işlemlerinin yapılması gerekiyor. Check-in işlemleri online olarak yapılabiliyor. Bilet satın alanlar, uçuş saatine 24 saat kaldıktan ve 1 saat kalana kadar online olarak check-in işlemlerini yapabilecektir. İsteyenler havalimanlarında kontuar görevlileri aracılığı ile işlemlerini yapabilirler. Check-in işlemlerinin online olarak yapılması, yolcuların havalimanında zaman kaybının önüne geçiyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Iberia uçak bileti alırken ya da check-in işlemlerini yaparken, tanınan bagaj hakkına göre işlemler yapabilirsiniz. Business ve ekonomik sınıf bilet alan yolcuların birer adet el bagaj hakları vardır. Iberia havayolları tüm yolcularına 23 kg kadar kabin bagaj hakkı veriyor. 23 kg’dan fazla olan bagajlar için ek ücret talep ediliyor ve en fazla 32 kg’a kadar bagaj hakkı alınabiliyor.


Iberia İkramlıklar

Iberia havayolları, tüm seferlerinde yolcularına ücretsiz ikramlar sunuyor. Ekonomik sınıf biletler ile uzun mesafeli uçuşlar yapanlar, sıcak yemek seçeneklerini, kısa mesafeli uçuşlarda ise mevsimsel yiyecek içeren ikramlıklar sunuluyor. Business bilet sahibi yolcular ise özel menü seçeneklerini kullanabiliyor. Özel menüler, uçuştan 24 saatten önce verilebiliyor.


Koltuk Seçimi

Uçuş için bilet satın aldıktan sonra koltuk seçimi, check-in işlemleri sırasında yapılır. Iberia havayolları, tüm sınıflar için koltuk seçim hizmetlerini ücretsiz olarak sunuyor. Çeşitli nedenlerden dolayı XL koltuk seçimi yapmak isteyenler, ek ücret ödeyebiliyor. Koltuk ücretleri uçak tipine ve destinasyona göre değişebiliyor.


Iberia Özel Programları

Iberia havayolları, üyelik sistemi üzerinden yolcularının çeşitli avantajlardan faydalanmalarını sağlıyor. Özel programlar arasında, miles programları yer alıyor. Yapılan işlemler ile elit puan kazananlar, uçuş, konaklama, rezervasyon, araç kiralama gibi çeşitli avantajlardan faydalanabiliyor. Havayolu, müşterilerine 6 farklı kart çeşidi sunuyor.


Iberia İletişim

Iberia havayolları, telefon numarası: +34 91 587 8787
e-mail adresi: [email protected]
web sitesi: www.iberia.com
İletişim adresi: Madrid, İspanya 
 

Iberia Flight Tickets FAQ (Frequently Asked Questions)

You can find all Iberia flight tickets from the list that appears after choosing a route on Bilet.com flight ticket page.
If you have completed your Bilet.com membership, you will receive instant information about all active campaigns. In addition, if you use a mobile application, you will receive a notification directly on your phone. When these campaigns are active, you will be able to buy Iberia flight tickets in valid date ranges and on routes that comply with the campaign conditions.
With a Iberia flight ticket, you can go to Istanbul, Istanbul, Istanbul, Istanbul, Istanbul major foreign cities.
The popular countries to which Iberia airlines go are listed as Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye.
In general, the baggage policies of many airlines are the same. Iberia airlines have a luggage limit of 23 kg for economy class and 32 kg for business class. You can take items with a maximum weight of 8 kg in the overhead baggage.
Firearms or non-firearms, scissors, pocketknife and other pointed items are not allowed in hand luggage.
You can reach Iberia customer service from the contact numbers on their official website.
Check-In process of Iberia flight ticketsBilet.com Check-Infrom the page.
Hot / cold meals are served on international and transoceanic flights of Iberia flights. It may vary depending on the flight time.

Iberia About Comments

Very good ( )
Good ( )
Middle ( )
Bad ( )
Too bad ( )
Average Score

0

Yorum Yok