Miami Montevideo Uçak Bileti

Miami - Montevideo Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Montevideo Yerel Saat 05:16
Yaklaşık Uçuş Süresi 10 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 7200 KM

Miami - Montevideo Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Miami - Montevideo Uçak Biletleri

Miami - Montevideo Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Miami - Montevideo Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!

Miami - Montevideo Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Miami - Montevideo arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 10 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Miami - Montevideo arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 7200 KM kadardır.
Miami ve Montevideo arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Miami - Montevideo arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde US Airways, American Airlines firmalarıdır.
Miami - Montevideo arasında Miami Intl, Seaplane Base, Opa Locka, Tamiami, Dade Collier, Carrasco havalimanları kullanılmaktadır.

Miami Hakkinda

Miami, Atlas Okyanusunun kıyısında bulunan ve turizm sektörünün fazlaca geliştiği bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nin Floriya eyaletinin en büyük ikinci şehirdir.  Yaşayan insanların pek çok ülkeden göç ederek bu şehirde yaşamaya başladığı bilinir. Şehir içinde 5.000 Türk yaşadığı bilinir. Halk içinde en çok kullanılan dil ise İspanyolcadır. Çünkü halkın çoğunluğu yakın bölgelerden gelip yerleşmiştir. Sanat açısından da oldukça gelişmiş olan bu şehirde pek çok dizi çekimi yapılmaktadır. Amerika Birleşik Devletlerinin en büyük desteğini alan Hispanik dizi sektörü birçok dizinin çekilmesine vesile olmuştur. Özellikle Dünyaca ünlü en güzel Latin Dizilerinin bu bölgede çekildiği de bilinir. Şehirde izlenen en önemli televizyon kanalının Telemundo olduğu bilinir.

Montevideo Hakkında

Montevideo, Uruguay’ın başkenti olmakta ve Güney Amerika ülkesi olarak bir liman şehri olmaktadır. Yönetim olarak ta en modern ve gelişmiş sisteme sahip olan şehrin iklimi oldukça ılıman şartlarda olmaktadır. Uruguay ırmağı ve Prana ırmağının birleşme noktası üzerinde bulunan koyun üzerinde yer alan şehir oldukça fazla göç almaktadır. İlk dünya kupasının oynandığı şehir olarak bilinmekte ve ülkenin üçte biri bu şehirde yaşamaktadır. Ekonomi açısından kendi para birimi dolar karşısında oldukça fazla değer kaybetmiş olmakta ve bu da halkın gelir seviyesini olumsuz yönde etkilemektedir. Bunların yanında gezilip görülebilecek mekânları arasında Opera, tiyatro, Catedral Matriz, Palacio Taranco gibi pek çok sanat müzesine de sahip olmaktadır.

Montevideo Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  23°C
 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  24°C
 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  26°C
 • açık
  Pzt
  açık
  31°C
 • parçalı bulutlu
  Sal
  parçalı bulutlu
  33°C

Haritada Montevideo