Yatağan Koop. Online Otobüs Bileti

Yatağan Koop. En Popüler Otobüs Seferleri


Yatağan Koop. Hakkında

Yatağan Seyahat; 2015 yılında Yatağan Kooperatif tarafından kurulmuştur. Sektörde bölgesel alanda çalışmaya başlamıştır ve günümüzde on bir farklı durağa hizmet vermektedir. Merkezi Muğla’da bulunmaktadır ve çalışan nitelikli kadrosunun eğitimi ve gelişimi ile alt yapısının da donanım bakımından ileri teknolojiyi takip etmesini dikkate alarak bunları prensipleri olarak görmüş, misyonu olarak benimsemiştir. Vizyonu ise, yerel firma olarak kalmayıp güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile günden güne büyüyüp gelişme göstermektir.


Seferleri

Yatağan Seyahat, güzel ülkemizin çeşitli noktalarına çok fazla sayıda sefer düzenlemektedir. Güzergahları arasında büyük şehirlerimiz ya da ilçelerimiz bulunmaktadır. Destinasyon ağı her geçen gün bir önceki güne göre artış göstererek devam etmektedir. Sefer düzenlenen konumlar şu şekildedir; Balıkesir, Bodrum, Burdur, Bursa, Gebze, Isparta, İnegöl, İstanbul, İstanbul (Anadolu), İzmir, Manisa, Marmaris ve Muğla.


Otobüs Filosu

Mevcutta bulunan araç sayısı seyahat sıklığı ve müşteri taleplerine göre revize edilmekte ve arttırılmaktadır. Vasıtalar iki artı bir ve iki artı iki olmak üzere farklı tiplerdedir. Yolcuların sağlığı ve güvenliği ilk koşul olarak düşünüldüğü için otobüslerin her bir yolculuk sonrasında temizlik ve hijyen kurallarına göre bakımları yapılmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Yatağan Seyahat, yolcularının memnun kalacağı ve tekrar tercih etme sebebi olacağı bir seyahat tecrübesi için tüm imkanlarını değerlendirmektedir. Tüm araçlarda isteğinize göre seçebileceğiniz tekli ya da ikili koltuklar ile yolculuk konforunuzu belirleyebilirsiniz. Vasıtaların koltuk arkalarında ince teknolojik ekranlar aracılığı ile Tv, dizi, film izleyebilirsiniz. Bu ekranlar ile müzik dinleyebilir ve oyun oynayabilirsiniz. Vasıtalarda sağlığınız için düşünülmüş iklimlendirme fanlarını kullanarak mevsimlere göre fanı çalıştırabilirsiniz. Seyahat boyunca ücretsiz ikramlardan dilediğiniz anda iletişime geçerek yararlanabilirsiniz. Her bir araçta usb girişleri ve prizler bulunmaktadır. Bu sayede kesintisiz olarak iş yeri konforunda işlerinizi halledebilirsiniz. Araç içine yarıda kaldığı kitabına devam etmek isteyen yolcular için okuma lambaları eklenmiştir ve istendiği zaman kullanılabilmektedir.

Firmanın seyahat biletlerini bilet.com avantajını kullanarak inceleyebilir ve karar verdiğiniz bileti satın alma işlemini yapabilirsiniz.

Yatağan Koop. İletişim

Telefon: 0(252) 572 58 17
E-Posta: info@yataganseyahat.com
Website:

Adres:
Yatağan 138. Sokak, 8, 48500, Muğla/TÜRKİYE

Yatağan Koop. En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Yatağan Koop. Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok