GeorgeVip Online Otobüs Bileti

GeorgeVip En Popüler Otobüs Seferleri


GeorgeVip Hakkında

Kars merkezli olarak hizmet vermeye başlayan firma 2020 yılında kurularak müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Yurt içi bazı noktalara hizmetleri bulunduğu gibi yurt dışı yolculukta da ismini duyurmaya başlayan bu firma müşteri memnuniyetini temel alan bir hizmet anlayışı üzerine çalışmalarını yürütmektedir. Seferleri boyunca güvenli ulaşım ve sonsuz memnuniyeti amaçlamaktadır.  Kaliteli hizmet ve güvenilir ekip ile ulaşım hizmetini sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.


GeorgeVip Seferleri

Kars merkezli olarak kurulmuş olan firma Kars’ın birçok iline ulaşım hizmeti sunmaktadır. Bu ilçeler haricinde de yurt içi ulaşım imkanını İstanbul’a sunmaktadır. Yurt dışı sınırları içinse Gürcistan’da bulunan Batum ve Tiflis şehirlerine sefer imkanları sağlamaktadır. Belirli tarih ve saat aralıklarında bu rotalar için birçok sefer düzenlenmektedir.


GeorgeVip Otobüs Filosu

Otobüs filosunda yer alan araçlar genel olarak 8-9 yaşında olup kullanılmakta olan araçlar Mercedes Benz Travego ve Neoplan Gmbh Neoplan’dır. Bunların haricinde servis hizmeti vermekte olan Volkswagen Crafter modeli de bulunmaktadır. Otobüs filosunu oluşturan araçlar düzenlenen sefer sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Araçların bakım işlemleri de yasal düzenlemelerin gerekliliklerine göre düzenli olarak yapılmaktadır.


GeorgeVip İkram ve Hizmetleri

Tüm seyahat güzergahlarında seyahat süresince ücretsiz olarak ikramlarda bulunulmaktadır. Modern koşullarda rahat bir yolculuk için araçlarda teknolojik donanım bulunmaktadır. Televizyon, kulaklık, genel müzik yayını, serbest cep telefonu, okuma ışığı, internet gibi özelliklerin yanı sıra rahat ve geniş koltuklar sayesinde konforlu bir yolculuk geçirebilirsiniz. Koltuk ekranı üzerinden çeşitli medyalar seçilerek erişilebilir durumdadır. Araçlarda bulunan USB portlar, elektrik prizleri ile dijital ekipmanızı şarj edebilir veya aktif olarak kullanabilirsiniz. Müşterinin taleplerini tam anlamıyla karşılamak ve memnuniyeti daim kılmak amacıyla şehir içi servis hizmeti de sunulmaktadır. Şehir içi servis hizmetlerinden faydalanarak rahatlıkla ulaşmak istenilen noktaya güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

GeorgeVip otobüs firmasına ait otobüs biletlerini bilet.com internet sitesi aracılığıyla satın alabilirsiniz. Online olarak bilet almanın keyfini bilet.com aracılığıyla yakalayabilirsiniz. Bilet.com GeorgeVip otobüs biletleri için komisyon veya ek ücret talebinden bulunmamaktadır. 

GeorgeVip İletişim

Telefon: 902120000000
E-Posta: GeorgeVip@GeorgeVip.com

Adres:
GeorgeVip Tur / İstanbul

GeorgeVip Seferleri

GeorgeVip En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

GeorgeVip Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok