Dilmenler Mardin Seyahat Online Otobüs Bileti

Dilmenler Mardin Seyahat Hakkında

Dilmenler Mardin Seyahat


2019 yılında Mardin’de kurulan Dilmenler Mardin Seyahat, karayolu taşımacılığı yapan bir firmadır. Firma kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıkarak yolcuların can ve mal güvenliğini sağlamayı amaçlamıştır. Daima yenilikçi bir yapıya sahip olan firma müşterilerinin isteklerine ve geri dönüşlerine göre iyileşme çalışmaları yapmaktadır. Birçok noktaya sefer düzenleyen firma daha geniş ağlara hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Her zaman güler yüzlü bir ekip ile geçireceğiniz yolculukta kaliteli ikram ve hizmetler ile karşılaşacaksınız. Dinlenme noktaları konusunda seçici davranan firma herkesin ihtiyaçlarını karşılayabileceği alanları tercih etmiştir. Şehirlerarası yolcu taşımacılığında sektörün belirleyici firmaları arasında yer alan Dilmenler Mardin Seyahat konforlu bir yolculuk için tercih edilmektedir. Farklı noktalara gitmek isteyenlerin tercih etmesi gereken firmalardan biridir.


Seferleri

Dilmenler Mardin Seyahat Türkiye’nin dört bir yanına seferler düzenlemektedir. Bu noktalar Adana, Afyon, Aksaray, Adapazarı (Sakarya), Alanya, Akşehir, Antalya, Ankara, Şanlıurfa, Aydın, Silopi, Viranşehir, Gaziantep, Elâzığ, Cizre, Bodrum ve Çarşamba olarak sayılabilir.


Otobüs Filosu

Filosunda 34 araç bulunan Dilmenler Mardin Seyahat’e ait otobüsler Travego markadır. Yolcuları için en konforlu hizmeti sağlamayı amaçlayan firma son model araçlar kullanmaktadır. Bu nedenle araçların ortalama yaşı 5’tir. Tüm araçlar 2+1 olarak hizmet vermektedir.


İkram ve Hizmetler

Dilmenler Mardin Seyahat araç içi hizmetler şöyle sıralanabilir;
  • Televizyon; Koltuklarda bulunan 10 inçlik ekranlar sayesinde ulusal kanallar, film ve diziler izleyebilir ayrıca müzik yayınları dinleyebilirsiniz.
  • İnternet; Tüm araçlarda bulunan ücretsiz internet ağı sayesinde yol boyunca kesintisiz internet keyfinin tadını çıkartabilirsiniz.
  • Koltuk; Yolculuk boyunca rahat olmanıza özen gösteren firma geniş koltuk araları ve geriye doğru yatan koltuklarla seyahat imkânı sunmaktadır.
  • Yiyecek- İçecek servisi; Yolculuk esnasında açık büfe içecek ve yiyecek servisi yapılmaktadır. Bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
  • Priz: Her koltuğa özel olarak prizler sayesinde telefonlarınızı şarja takarak yol boyunca kullanabilirsiniz.
Siz de Mardin Seyahat bileti satın almak için Bilet.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Bilet.com size ekonomik bilet fiyatları, koltuk seçme imkânı, firma bilgileri gibi birçok bilgiye ulaşma imkanı sağlar. 

Dilmenler Mardin Seyahat İletişim

Telefon: 0850 888 47 47
Website:

Adres:
Gırnavas Mah. İpekyolu Cad. No:2 Belediye Otogarı NUSAYBİN / MARDİN

Dilmenler Mardin Seyahat Seferleri

Dilmenler Mardin Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Dilmenler Mardin Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (5)
Ortalama Puan

1.67

6 Değerlendirme

S****

K****

26-07-2022

Çok kötü…sakın ama sakın tercih etmeyin. Rezil olmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz.


M****

****

12-06-2022

Mükemmel hizmet


A****

T****

05-05-2022

Kesinlikle hayır memnun kalmayıp üstüne birde geç kaldım


***

S****

24-04-2022

Asla memnun değilim bir yıldız bile fazla bu dümencilere sırf otogara gelmemek için beni 15 km şehir çıkışına gelmezsen almadan giderim tehdidinde bulunabilyorlar


***

S****

24-04-2022

Asla memnun değilim otogara gelmemek için yolunun güzergahında 15 km uzaklıktaki şehir çıkışına beni zorla getirti beni almadan gitmekle tehdit ettiler 1 yıldız bile fazla namussuzlara


S****

A****

01-12-2021

Sıfır olsa verirdim. Bir yolculuk bu kadar zorlu geçemez. Bozulan araba, otogarda bırakılması gereken yolcu yerine önce erdemliye gitmek...