Xiamen Airlines Uçak Bileti

Xiamen Airlines Bilgileri

Headquarter

Xiamen

Year of Foundation

1984

Number of Destinations

70

Number of Countries Flying

0

Total Aircraft Number

169

IATA Kodu

MF

Xiamen Airlines Hakkında

Xiamen Airlines

Xiamen Airlines firmasının 1984 yılında kurulduğu biliniyor. Xiamen Airlines, Çin merkezli bir hava yolu şirketi olarak tanımlanıyor. Xiamen Airlines, SkyTeam yapısının üyeleri arasında yer alıyor. Hava yolu firmasının 128 tane uçağı bulunuyor. Bu uçaklardan 8 tanesini son model Boing uçaklar oluşturuyor. Xiamen Airlines şirketinin hubları Xiamen, Fuzhou ve Hangzhou olarak açıklanıyor.


Xiamen Airlines Rota ve Seferleri

Xiamen Airlines uçak bileti satın alanlar uçuş bilgilerini kolay bir şekilde öğrenebiliyor. Xiamen Airlines firması 70 ülkeye uçuş gerçekleştiriyor. Bu 70 ülkede 270 farklı uçuş noktası bulunuyor. Firma haftada yaklaşık olarak 4.000 uçuş gerçekleştiriyor. Ancak hava koşullarına bağlı olarak uçuş sayısı azalabiliyor. Xiamen Airlines firmasının taşıdığı yolcu sayısı her geçen gün artıyor. Firma, ulaşabildiği noktaları her geçen gün artırmayı amaçlıyor. Xiamen Airlines firmasının uçuş gerçekleştirdiği bölgelerden bazıları:
•Tokyo
•Seul
•Pekin
Xiamen Airlines uçak bileti satın alanlar olumsuz hava muhalefetleri sebebiyle biletinin iptal olduğuna şahit olabiliyor.


Check-in İşlemleri

Yurt içi veya yurt dışına bilet alanların uçuştan önce check in işlemlerini tamamlaması gerekiyor. Aksi halde bilet yanabiliyor. Check in işlemlerinin sorun haline getirilmemesi gerekiyor. Çünkü check in işlemleri Xiamen Airlines firmasının resmi internet sitesinden gerçekleştirilebiliyor. Checik in işlemlerine uçuştan 60 saat önce başlanabiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Xiamen Airlines firmasının bagaj kuralları merak ediliyor. Firmanın yurt içi ve yurt dışında uyguladığı bagaj kurallarına sitesinden ulaşılabiliyor. Xiamen Airlines yolcularına 1 bagajı ücretsiz taşıma hakkı sunuyor. Ancak bunun için bagajın 7 kilogramı geçmemesi gerekiyor. Xiamen Airlines firmasını tercih edenler evcil hayvanlarının taşınıp taşınmayacağını araştırıyor. Bu firmal evcil hayvan taşıyor. Ancak evcil hayvan sahibinin belli şartları yerine getirmesi gerekiyor.


Xiamen Airlines İkramlıklar

Xiamen Airlines şirketi, Türk firmalarla ortaklık anlaşması imzalıyor. Bu sayede firmanın popülerliği ülkemizde de artıyor. Xiamen Airlines firması ikramlara büyük önem veriyor. Uçuşlarında paylaştığı ikramlar sayesinde müşteriler uçuşlardan memnun kalabiliyor. Xiamen Airlines ikram menüsünde alkollü ve alkolsüz içeceklere yer veriyor. Ancak ikramlar dışında kalan yiyecek ve içecek servisi için ücret ödemek gerekebiliyor.


Koltuk Seçimi

Xiamen Airlines firmasından bilet alanlar check in işlemleri sırasında koltuk seçimini gerçekleştiriyor. Koltuk seçimi kısa süre içerisinde tamamlanıyor. Firma koltuk seçimini müşterilere bırakıyor. Xiamen Airlines uçaklarında bulunan acil çıkış kısmını hamile yolcular tercih edemiyor. Çünkü olası bir acil durumda hamile kişilere zarar gelebiliyor. Bundan dolayı hamile yolcuların farklı koltukları tercih etmesi gerekiyor.


Xiamen Airlines Özel Programları

Xiamen Airlines hava yolu şirketi yılın belli dönemlerinde yolcularına kampanyalar sunuyor. Sunulan bu kampanyalar sayesinde daha fazla yolcuya ulaşılabiliyor. Bunun yanında Xiamen Airlines yolcuları mil biriktirerek avantajlı hale gelebiliyor. Biriktirilen miller ile ücretsiz bilet satın alınabiliyor. Mil biriktirmek için Xiamen Airlines firmasından alınacak karta ihtiyaç duyuluyor. Bu kart ücretsiz bir şekilde satın alınıyor.


Xiamen Airlines İletişim

Xiamen Airlines telefon numarası: +86-592-5739888
E mail adresi: mf@xiamenair.com
Web sitesi: www.xiamenair.com
Adres: 22 Dailiao Yolu, Xiamen 361006, Çin

Xiamen Airlines Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Average Point

0

Yorum Yok