Shenzhen Airlines Tickets, Cheap Flights

Shenzhen Airlines Bilgileri

Headquarter

Shenzhen

Year of Foundation

1992

Number of Destinations

793

Number of Countries Flying

0

Total Aircraft Number

199

IATA Code

ZH

Shenzhen Airlines Hakkında

Shenzhen Airlines Çin merkezli bir havayolu şirketi olarak biliniyor. Çin’in en büyük yerel havayolu şirketlerinden biri olarak görülüyor. Shenzhen Airlines şirketinin 1992 yılında kurulduğu biliniyor. 1992 yılından itibaren havacılık alanında hizmet veren bu şirket kısa mesafeli uçuşlara uygun uçaklar kullanıyor. Shenzhen Airlines firmasını tercih eden yolcuların sayısı her geçen gün artıyor. Shenzhen Airlines firması 2012 yılından beri Star Alliance kuruluşunun üyesi olarak görülüyor. Shenzhen Airlines firmasının merkezi Shenzhen’de bulunuyor.


Shenzhen Airlines Rota ve Seferleri

Shenzhen Airlines firmasının rota ve seferlerine resmi internet sitesi üzerinden ulaşılabiliyor. Shenzhen Airlines firmasının filosunda 160 tane uçak bulunuyor. Bu uçakların genelinde iki kabin bulunuyor. Ekonomi ve First class sınıfı, yolcularına hizmet veriyor. Shenzhen Airlines firması Çin içerisinde 65 tane noktaya uçuş gerçekleştiriyor. Yalnızca Çin içine uçuş gerçekleştirilmiyor. Shenzhen Airlines firmasının uçuş yaptığı ülkeler:
•Endonezya
•Japonya
•Singapur
Shenzhen Airlines uçak bileti satın alanlar uçuşlardan çok memnun kaldıklarını ifade ediyor.


Check-in İşlemleri

Shenzhen Airlines uçak bileti satın alanların check in işlemlerini ihmal etmemesi gerekiyor. Check in işlemleri birçok farklı mecrada yapılabiliyor. Shenzhen Airlines firması check in işlemleri için mobil uygulamalar geliştiriyor. Bu uygulamalar sayesinde check in işlemleri kolayca bitiriliyor. Shenzhen Airlines firmasından bilet alan kişiler check in işlemlerini uçuştan 48 saat önce yapmaya başlayabiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Shenzhen Airlines firması evcil hayvanları taşıyor. Evcil hayvanların taşınması için bazı prosedürlerin yerine getirilmesi gerekiyor. Gerekli şartları yerine getirmeyen kişilerin evcil hayvanları taşınmıyor. Shenzhen Airlines firmasının bagaj kuralları resmi internet sitesinde detaylı bir şekilde yazıyor. Shenzhen Airlines firması, yolcularına 1 bagaj ücretsiz taşıma hakkı sunuyor. Ancak ücretsiz taşınacak bagajın 10 kilogramı geçmemesi gerekiyor. 10 kilogramı geçen bagaj için ekstra ücret ödeniyor.


Shenzhen Airlines İkramlıklar

Shenzhen Airlines firması birçok farklı bölgeye uçuş gerçekleştiriyor. Firma, uçuşlarında yolculara ikram sunuyor. Sunulan ikramların içerikleri yolculuğa göre değişiyor. Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında aynı ikramlar kullanılmıyor. Yolcular farklı ikramlarla karşılaşabiliyor. Firmanın sunduğu ikramlar pek çok kişi tarafından beğeniliyor. Çünkü Shenzhen Airlines firması ikramlara ayrı önem veriyor. Bundan dolayı pek çok kişi uçuştan zevk alıyor. Uçuş sırasında ikramlardan başka alınan yiyecek ve içecekler için ekstra ücret ödemek gerekiyor.


Koltuk Seçimi

Shenzhen Airlines firması ile seyahat edecek olanlar uçuştan belli bir süre önce koltuk seçimi yapıyor. Koltuk seçimini yolcuların kendisi gerçekleştiriyor. Bu sayede yolcular istediği kişi ile beraber oturabiliyor. Shenzhen Airlines firmasında bulunan uçaklarda farklı koltuklar yer alıyor. Koltukların hepsi standart olmuyor. First class yolcuları için Premium ve Premium Plus adı verilen koltuklar geliştiriliyor. Bu koltuklara daha fazla ilgi gösteriliyor. Ancak ekonomi sınıfından alınan biletler ile bu koltuklar seçilemiyor.


Shenzhen Airlines İletişim

Shenzhen Airlines telefon numarası: www.shenzenair.com
E mail adresi: FWGL@szairport.com
Web sitesi: +86 755 8881 4023
Adres: Bao'an District, Shenzhen, Guangdong Province, China

Shenzhen Airlines Hakkında En Faydalı Yorumlar

Very Good ( )
Good ( )
Medium ( )
Bad ( )
Very Bad ( )
Average Point

0

Yorum Yok