Norwegian Air Shuttle Tickets, Cheap Flights

Norwegian Air Shuttle Hakkında

Norwegian Air Shuttle havayolu firması, merkezi Oslo’da bulunan Norveç havayolu şirketidir. Avrupa’nın düşüm maliyetli en büyük 3. Havayolu şirketidir. Avrupa genelinde en büyük 9. Havayolu şirketi olarak hizmet veriyor. Norwegian Air Shuttle uçak bileti ile Türkiye’de birçok havalimanına seyahat edilebiliyor.

Norwegian Air Shuttle havayolu şirketi 22 Ocak 1993 yılında kurulmuştur. Airlines for Europe ile ittifak yaparak 150’den fazla noktaya uçuş gerçekleştiriyor. Filosunda 56 adet uçak bulunduruyor ve uçaklarının ortalama yaşı 4 olduğu belirtiliyor. Avrupa, Amerika ve Asya ülkelerinin çoğuna seferler düzenliyor. Şirketin geçmişi 1967 yıllarına dayanıyor ve süreç içerisinde yaşanan iflaslara rağmen yeniden kurularak günümüzde de hizmet vermeye devam ediyor.


Norwegian Air Shuttle Rota Ve Seferleri

Norwegian Air Shuttle havayolu firması, 163 noktaya uçuşlar düzenliyor. Önemli rotaları arasında, New York, Laudarele Fort, Los Angeles, Tel Aviv, İstanbul ve Avrupa’nın çok sayıda ülke ve şehri yer alıyor. Oslo merkezli hizmetlerini, Oslo Gerdemoen Havalimanından yürütüyor. Tarifeli seferlerinde her zaman düşük maliyetli seyahat seçeneklerini sunuyor.


Check-in İşlemleri

Norwegian Air Shuttle uçak bileti check-in işlemlerini internet üzerinden daha pratik bir şekilde yapabiliyorsunuz. Uygun fiyatlarla satın aldığınız biletleriniz için check-in işlemlerini, uçuş saatine 24 saat kala başlayan işlemlerle gerçekleştirmelisiniz. İnternet erişimi olmayan yolcular, seyahat asistanı yardımı ile işlemlerini yapabilecektir. Bilet alırken telefon numarasını bildiren müşterilerini uçuşa 2 saat kala sms ile bilgilendirme yapıyor. Bu bilgilendirme yolcuların check-in işlemi yapmaları gerektiğini hatırlatıyor. Online check-in işlemlerini yaparken, koltuk seçimi ve yemek siparişi işlemlerini de gerçekleştirebiliyorsunuz.


Bagaj Hakkı Kuralları

Norwegian Air Shuttle uçak bileti fiyatlarını ucuz tarife üzerinden sunarken, yolcularına farklı bagaj hakkı seçenekleri de sunuyor. Ekonomik sınıf yolcular, 2 adet 20 kg bagaj taşıyabiliyor. Tek bagaj ağırlığı en fazla 32 kg olabiliyor. 2 parça bagajın toplam ağırlığının 64 kg geçmemesi gerekiyor. Kabin bagaj hakkı ise yolcu başına 10 kg’dır. 2 bagaj için belirlenen kg hakkı dışında fazla eşyalar için kg başına ek ücret ödenir. Ek ücret ödenen fazla bagajların ağırlığı da en fazla 20 kg olabiliyor. Uçuş öncesi bagaj hakkı ölçü ve ağırlık bilgilerini öğrenebiliyorsunuz.


Norwegian Air Shuttle İkramlıklar

Norwegian Air Shuttle havayolu Norveç kültürünü yansıtmaya ve yolcularına dünya mutfağı seçeneklerini sunmaya çalışıyor. Uçak içi ikram menülerinde, kahvaltı, atıştırmalıklar, sıcak ve soğuk içecek seçeneklerini sunuyor. Ücretli menülerden faydalanmak isteyenler, alkollü ve alkolsüz içecekler ile farklı yemek siparişlerini verebiliyor.


Koltuk Seçimi

Norwegian Air Shuttle havayolları yolcularının konforlu seyahat edebilmesi için ortalama 4 yaş aralığında olan modern uçaklarla hizmet veriyor. Seyahat için bilet satın alanlar, online check-in işlemleri ile birlikte koltuk seçimini de yapabiliyor. Standart koltukları tercih edenler, seçimlerini, arkadaşları ile yan yana, cam kenarı ya da koridor olarak seçebiliyor. Acil çıkış kapılarına yakın olan koltuklar, hem diz genişliği fazla hem de uçağa biniş ve inişleri kolay olan koltuklardır. Bunlar ücretli olarak seçilebiliyor.


Norwegian Air Shuttle Özel Programları

Norwegian Air Shuttle havayolu sık uçuş programı olan Norwegian Reward programını kullanıyor. Üye olarak kart sahibi olan yolcular, sık yapacakları seyahatler sayesinde kartlarında puan biriktirecektir. Kartlarda biriken puanlar, bedava seyahat, ek bagaj için ücretsiz faydalanma gibi avantajları kullanabilecektir. Biriken puanlar firmanın belirlemiş olduğu süre içerisinde kullanılmalıdır.


Norwegian Air Shuttle İletişim

Norwegian Air Shuttle havayolları, telefon numarası: +47 214 900 15
E-mail adresi: post@norwegian.no
Web sitesi: https://www.norwegian.com
İletişim adresi: Norwegian Air Shuttle ASA PO Box 115 1330 Fornebu Norway

Cheapest Norwegian Air Shuttle Flights


DY Norwegian Air Shuttle 29 June 2023
Helsinki Oslo 971 TL
Satın Al
DY Norwegian Air Shuttle 16 February 2023
Amsterdam Oslo 1,549 TL
Satın Al
DY Norwegian Air Shuttle 03 February 2023
Oslo Kopenhag 1,643 TL
Satın Al
DY Norwegian Air Shuttle 14 February 2023
Antalya Oslo 2,144 TL
Satın Al
DY Norwegian Air Shuttle 04 February 2023
Antalya Varşova 2,840 TL
Satın Al
DY Norwegian Air Shuttle 11 February 2023
Antalya Prag 3,317 TL
Satın Al
DY Norwegian Air Shuttle 13 August 2023
Budapeşte Antalya 3,405 TL
Satın Al
DY Norwegian Air Shuttle 28 February 2023
Oslo Antalya 3,468 TL
Satın Al
DY Norwegian Air Shuttle 11 February 2023
Antalya Varşova 3,502 TL
Satın Al
DY Norwegian Air Shuttle 18 February 2023
Antalya Varşova 3,710 TL
Satın Al
DY Norwegian Air Shuttle 04 February 2023
Antalya Roma 3,831 TL
Satın Al
DY Norwegian Air Shuttle 02 March 2023
Antalya Gdansk 5,446 TL
Satın Al

Norwegian Air Shuttle Hakkında En Faydalı Yorumlar

Very Good ( )
Good ( )
Medium ( )
Bad ( )
Very Bad ( )
Average Point

0

Yorum Yok