United Airlines Flight Tickets

Most Popular United Airlines Flights

UA United Airlines 21 March 2024
İstanbul Houston 17,438 TL
Buy
UA United Airlines 07 July 2024
Atina New York 49,495 TL
Buy
UA United Airlines 01 May 2024
Bakü Hyannis 74,005 TL
Buy
UA United Airlines 01 June 2024
Boston Nantucket 6,714 TL
Buy
UA United Airlines 26 May 2024
Dallas Toronto 8,847 TL
Buy
UA United Airlines 08 April 2024
Detroit New York 4,312 TL
Buy
UA United Airlines 26 March 2024
Έντμοντον Antalya 26,996 TL
Buy
UA United Airlines 11 March 2024
Houston İstanbul 20,599 TL
Buy
UA United Airlines 03 April 2024
Indianapolis İstanbul 20,390 TL
Buy
UA United Airlines 18 August 2024
Las Vegas San Diego 25,873 TL
Buy
UA United Airlines 22 August 2024
Lizbon Papeete 63,358 TL
Buy
UA United Airlines 15 June 2024
Los Angeles İstanbul 27,864 TL
Buy
UA United Airlines 28 May 2024
Miami İzmir 127,264 TL
Buy

Fast access

United Airlines Hakkında

United Airlines tickets

Uluslararası havayolları firmasında en kapsamlı uçuş ağına sahip olan United Airlines, Star Alliance üyesidir. Amerika’nın en genç filoya sahip havayolları olması ile övünen şirket, yüksek kalitede uçuş hizmeti sunar. Gelişen teknolojiyi takip eden United Airlines, yakıt tasarrufu ve düşük CO2 emisyonlu uçaklara sahiptir. 707 uçağı içeren geniş filoda bulunan uçak modelleri arasında Boeing 737, Boeing 757, Airbus A320, Boeing 777-200/ER, Boeing 767-(200/300/400) ve Boeing 747-400 yer alır.

United Airlines Rota ve Seferleri

United Airlines beş kıtada 300’den fazla şehre ve 4500’den fazla günlük uçuşa sahiptir. Uçuş gerçekleştirdiği havaalanları arasında Akron Colorado Plains Rgnl Havaalanı, Denver International Havaalanı, Los Angeles International Havaalanı, Chicago NAS Havaalanı, San Francisco International Havaalanı bulunmaktadır. Mısır, Kenya, Fas, Nijerya, Seychelles, Sierra Leone ve Güney Afrika gibi Afrika ülkelerine uçuş yapan United Airlenes bunların yanı sıra Avustralya, Çin, Fransa, Hindistan, Endonezya, Japonya, Yeni Zelanda, Pakistan, Filipinler, Singapur, Sri Lanka, Tayland, Vietnam gibi Asya ve Pasifik ülkelerine de uçuş gerçekleştiriyor.
United Airlines Avusturya, Belçika, Bosna, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Kosova, Letonya, Litvanya, Karadağ, Hollanda, Polonya, Portekiz, Malta, Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, İngiltere gibi Avrupa ülkelerine seferler düzenler.


Check-in İşlemleri

Online check-in işlemleri uçuşlardan 24 saat önce aktif hale gelir ve online check-in yapan yolcular hızlı ve pratik bir şekilde kendilerine ayrılan kontuarlardan bagajlarını teslim edebilirler. Diğer yolcular uçuşlarının destinasyonuna göre en az 2 saat önce havalimanında olmalı ve check-in işlemlerini kontuarlardan tamamlamalıdırlar.


Bagaj Hakkı Kuralları

Kabin içi bagajlar 56 x 35 x 22 cm’den büyük olamazlar, el, omuz ve laptop çantaları ücretsiz olarak kabul edilirler. Ekonomi sınıfı için bagajlar en fazla 23 kg ve 158 cm olabilir. United BusinessFirst, United First, United Global FirstSM, United PolarisSM first class, United Business,  ve United Polaris business class yolcuları için bagajlar en çok 32 kg ağırlığında ve 158 cm boyunda olabilir.


United Airlines İkramlıkları

United Airlines ikramlıkları, uçuş destinasyonu ve yolcuların sınıflarına göre değişiklik gösterir. Seçenekler arasında alkollü alkolsüz içecekler, sıcak ve soğuk yemekler, atıştırmalıklar yer alır.


Koltuk Seçimi

Ekonomi sınıfı bilet sahibi yolcular, kendilerine otomatik olarak atanan koltuklarda seyahat ederler. Diğer sınıflara mensup United Airlines yolcuları hiçbir ücret ödemeden koltuk seçimi yapabilirler. Grup seyahatlerinde, hiçbir engel bulunmadığı takdirde yolcular yan yana oturabilir. Yardım hizmetlerine ihtiyaç duyan özen yolcular, United Airlines görevlilerine durumu bildirmelidirler.


United Airlines Özel Programları

  • MileagePlus
MileagePlus, United Airlines yolcularının mil biriktirdiği programdır. Bu sayede yolcular uçak biletleri, araç kiralama ve otel kiralama harcamalarından mil biriktirebilir ve yine aynı şekilde farklı hizmetlerde harcayabilirler.
  • United Club – Lounge
United Airlines, 45 tane United Club hizmeti ile yolcuları konforlu lounge ortamı yaratır. United Club’larda açık büfe, atıştırmalıklar, alkollü & alkolsüz içecekler, ücretsiz wifi, gazete, dergi ve çok daha fazlası bulunur.
  • Araç Kiralama
Yolcularına ulaşımda kolaylık sağlama misyonunu yüklenen United Airlines, farklı iş ortakları ile indirimli araç kiralama hizmetleri sunar. United Airlines ile anlaşmalı araç kiralama şirketleri arasında: Hertz, Dollar, Thrifty ve Amtrak yer alır.


İletişim

Ofis Adresi: AİREP Mete Caddesi No: 18/1 Taksim İstanbul 34437
Rezervasyon numarası: 0212-334-2920
Telefon numarası: +1 (847) 700 40 00
Fax: +1 (847) 700 22 14
Web Sitesi: https://www.united.com/en/us/
E-mail: [email protected]

United Airlines Flight Tickets FAQ (Frequently Asked Questions)

You can find all United Airlines flight tickets from the list that appears after choosing a route on Bilet.com flight ticket page.
If you have completed your Bilet.com membership, you will receive instant information about all active campaigns. In addition, if you use a mobile application, you will receive a notification directly on your phone. When these campaigns are active, you will be able to buy United Airlines flight tickets in valid date ranges and on routes that comply with the campaign conditions.
With a United Airlines flight ticket, you can go to Philadelphia, Ankara, Acapulco, Monterey, Istanbul major foreign cities.
The popular countries to which United Airlines airlines go are listed as Türkiye, Amerika, Amerika, Türkiye, Meksika.
In general, the baggage policies of many airlines are the same. United Airlines airlines have a luggage limit of 23 kg for economy class and 32 kg for business class. You can take items with a maximum weight of 8 kg in the overhead baggage.
Firearms or non-firearms, scissors, pocketknife and other pointed items are not allowed in hand luggage.
You can reach United Airlines customer service from the contact numbers on their official website.
Check-In process of United Airlines flight ticketsBilet.com Check-Infrom the page.
Hot / cold meals are served on international and transoceanic flights of United Airlines flights. It may vary depending on the flight time.

United Airlines About Comments

Very good ( )
Good ( )
Middle ( )
Bad ( )
Too bad ( )
Average Score

0

Yorum Yok