Nas Air Nas Air Flight Tickets

Headquarters

Riyad

Year of foundation

2007

Number of Flying Points

23

Number of Countries Flying

2

Total Number of Aircraft

31

Sales Status

Aktif

Most Popular Nas Air Flights

XY Nas Air 20 June 2024
İstanbul Ντουμπάι 7,449 TL
Buy
XY Nas Air 28 June 2024
Cidde İstanbul 16,060 TL
Buy
XY Nas Air 30 June 2024
Doha İstanbul 8,427 TL
Buy
XY Nas Air 29 June 2024
Medine İstanbul 18,678 TL
Buy
XY Nas Air 01 July 2024
Riyadh İstanbul 5,847 TL
Buy
XY Nas Air 29 June 2024
Taif İstanbul 19,263 TL
Buy

Nas Air Hakkında

Suudi Arabistan havayolu şirketi olan NasAir, 2007 yılında kuruldu ve 2013 yılında ismini FlyNas olarak değiştirdi. Firma merkezleri, Kral Abdulaziz Uluslararası Havalimanı, Kral Khalid Uluslararası Havalimanı ve Kral Fahd Uluslararası Havalimanı’dır. NasAir, 32 uçaklı filosu Airbus A319-100, Airbus A320-200, Airbus A320neo, Embraer 195AR, Boeing 737-500, Boeing 747-400 ve Airbus A321XLR model uçaklardan oluşur. Hem yurt içi hem yurt dışı uçuşlar düzenleyen Nasair’in ismi Nasair Eritrea’dır. Low-cost anlayışına sahip firma, Suudi Arabistan’ın ikinci havayolu şirketidir.

NasAir Rota ve Seferler

Nasair, Suudi Arabistan iç hatlarda 11 noktaya ve uluslararası uçuşlarda 23 ülkeye seferler düzenler. Firmanın Türkiye’deki uçuşları İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Adana Şakirpaşa Havalimanı ve Hatay Havalimanı’nadır.
Suudi Arabistan Nasair yurt içi uçuşları aşağıdaki şehirlere gerçekleştirilir.
 • Abha: Abha Regional Airport
 • Al-Jawf: Al-Jawf Domestic Airport
 • Dammam: King Fahad International Airport
 • Gassim: Prince Nayef bin Abdulaziz International Airport                            
 • Ha'il: Ha'il Regional Airport                        
 • Jeddah: King Abdulaziz International Airport
 • Jizan: Jizan Regional Airport
 • Medine: Prince Mohammad bin Abdulaziz International Airport
 • Qurayyat: Gurayat Domestic Airport
 • Riyat: King Khalid International Airport
 • Tabuk: Tabuk Regional Airport
Uluslararası Nasair uçuşları şu ülkelere düzenlenir: Avusturya, Azerbaycan, Bahreyn, Bosna – Hersek, Cezayir, Gürcistan, Mısır, Yunanistan, Hindistan, Endonezya, Irak, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Malezya, Fas, Nijerya, Pakistan, Sudan, Suriye, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve Birleşik Krallık.


Check-in İşlemleri

Online check-in işlemleri uçuş saatinden 24 saat önce aktif olur ve 2 saat kala kapanır. Bagaj işlemleri ve check-in işlemleri havalimanındaki kontuarlardan tamamlanabilir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Nasair kabin bagajı her yolcu için 1 parça, en fazla 7 kg ağırlığında ve 56x36x23 cm boyutlarındadır. Business Class yolcularının bagaj hakkı 2 parça 25’er kg, Ekstra Class yolcuları 1 parça 30 kg ve Ekonomi Class yolcuları 1 parça 20 kg sınırına sahiptir. Bagaj sınırlarının aşımında uçuş noktasına göre farklı ücretlendirme yapılır. İnternet üzerinden ekstra bagaj hakkı satın almak isteyen yolcular, indirimli fiyatlardan yararlanır.


NasAir İkramlıklar

Uçak içi yemek ve içecekler için ücret alınmaktadır. Ice Tea, Pepsi, meyve suları, süt, Evian su 5 Suudi Arabistan Riyali ve Redbull 10 Suudi Arabistan Riyalidir. Sandviçler 15 SAR’dır ve atıştırmalıkla için fiyatlar değişir.


Koltuk Seçimi

Koltuk seçimi yapmak isteyen yolcular, online check-in sırasında ekstra ücret ödeyerek işlemlerini gerçekleştirebilir. Özel olarak koltuk seçmeyenler için otomatik olarak ücretsiz koltuk atanır. Nasair uçaklarında ön sıralar Business sınıfı yolcularına aittir. 4 – 5 – 6. sıralar Super Practical, 7 – 8 - 9. sıralar Practical, acil çıkış sıraları Spacious olarak adlandırılır. 12. sıradaki koltuklar kadınlara ayrılmıştır. Uçağın kalanı normal bilete sahip yolcularınındır ve konumlarına göre ücretlendirilirler.


 

Nas Air Flight Tickets FAQ (Frequently Asked Questions)
You can find all Nas Air flight tickets from the list that appears after choosing a route on Bilet.com flight ticket page.
If you have completed your Bilet.com membership, you will receive instant information about all active campaigns. In addition, if you use a mobile application, you will receive a notification directly on your phone. When these campaigns are active, you will be able to buy Nas Air flight tickets in valid date ranges and on routes that comply with the campaign conditions.
With a Nas Air flight ticket, you can go to Kutahya, Ankara, Addis Ababa, Doha, Tashkent major foreign cities.
The popular countries to which Nas Air airlines go are listed as Hindistan, Türkiye, Umman, Suudi Arabistan, Türkiye.
In general, the baggage policies of many airlines are the same. Nas Air airlines have a luggage limit of 23 kg for economy class and 32 kg for business class. You can take items with a maximum weight of 8 kg in the overhead baggage.
Firearms or non-firearms, scissors, pocketknife and other pointed items are not allowed in hand luggage.
You can reach Nas Air customer service from the contact numbers on their official website.
Check-In process of Nas Air flight ticketsBilet.com Check-Infrom the page.
Hot / cold meals are served on international and transoceanic flights of Nas Air flights. It may vary depending on the flight time.

Nas Air About Comments

Very good ( )
Good ( )
Middle ( )
Bad ( )
Too bad ( )
Average Score

0

Yorum Yok