Kenya Airways Kenya Airways Flight Tickets

Headquarters

Nairobi

Year of foundation

1977

Number of Flying Points

56

Number of Countries Flying

41

Total Number of Aircraft

39

Sales Status

Aktif

Cheapest Kenya Airways Ticket Prices and Expeditions

Most Popular Kenya Airways Flights

KQ Kenya Airways 30 July 2024
İstanbul Antananarivo 28,593 TL
Buy

Kenya Airways Hakkında

Kenya Airways tickets

Kenya Airways, Afrika merkezli büyük hava yolu şirketleri arasında yer alıyor. Kenya Airways şirketinin 1977 yılında kurulduğu biliniyor. Kurulduğu zamandan bugüne kadar milyonlarca yolcuya hizmet veren Kenya Airways devamlı kendisini geliştirmeyi amaçlıyor. East Afrika Airways’in çözülmesi ile birlikte kurulan bu şirketin genel merkezi Nairobi’de yer alıyor. Kenya Airways firmasının 2007 yılından beri SkyTeam üyesi olduğu biliniyor. Kenya Airways firmasının bünyesinde 2 çeşit uçak bulunuyor. Son zamanlarda filosunu artırmayı amaçlayan şirket farklı uçaklara yönelebiliyor.


Kenya Airways Rota ve Seferleri

Kenya Airways uçak bileti satın alanlar seferlerin saatini ve detaylarını resmi internet sitesinden öğrenebiliyor. Kenya Airways 55’ten fazla ülkeye uçuş gerçekleştiriyor. Bu uçuşların çoğu direkt olarak gerçekleşiyor. Buna rağmen firma uçuş kalitesini artırmayı hedefliyor. Kenya Airways firmasının uçuş yaptığı ülkeler:
•Tayland
•Malezya
•Kolombiya


Check-in İşlemleri

Kenya Airways uçak bileti alan kişilerin uçuştan önce check-in yaptırması gerekiyor. Check-in yaptırılmayan biletler geçerliliğini yitiriyor. Check-in işlemlerini firma personelleri havaalanında gerçekleştirebiliyor. Ancak bu işlem için havaalanına gitmek istemeyen kişiler online check-in yaptırmayı tercih ediyor. Online check-in işlemleri çok daha fazla tercih ediliyor. Online check-in işlemleri çok daha pratik olarak görülüyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Kenya Airways müşterileri, bagajlarını ücretsiz bir şekilde taşıyabiliyor. Ancak bu ücretsiz taşıma belirli bir adede kadar oluyor. Bu adedi aşan bagajlardan ekstra ücret talep ediliyor. Ancak talep edilen ücretler çok yüksek olmuyor. Yolcuların bagajları uçuştan önce ölçülüyor. Uygun özellikte olan bagajlar 1 adede kadar ücretsiz bir şekilde taşınıyor. 1 adedin üzerindeki bagajların kiloları belirleniyor. Bu kilograma göre ödeme gerçekleşiyor. Yurt dışı uçuşlarında daha fazla bagaj görülebiliyor.


Kenya Airways İkramlıklar

Kenya Airways şirketi, hem ekonomi sınıfı için hem business sınıfı için ikram sunuyor. Sunulan ikramların içeriği bazen çok farklı ve leziz oluyor. Bu sayede birçok kişi ikramlardan memnun kalıyor. Kenya Airways şirketi alkol severler için alkollü; alkolü sevmeyen kişiler içinse alkolsüz menüler sunuyor. İnce düşünce ile hareket edilmesi yolcuların dikkatini çekiyor. Daha önceden şirketin danışma hattı aranarak da özel ikram talep edilebiliyor. Bu talep çoğu zaman kabul ediliyor. Kenya Airways şirketi ikramlarında diyette olan kişileri de unutmuyor.


Koltuk Seçimi

Kenya Airways uçaklarında farklı koltuk türleri yer alıyor. Dileyen kişiler koltuklarını tercih edebiliyor. Çoğu kişi diz mesafesi geniş olan koltuğu tercih ediyor. Çünkü bu koltuklarda daha fazla hareket alanı bulunuyor. Koltuk seçiminin yapılabileceği birçok mecra bulunuyor. Dileyen kişiler web sitesinden, firma bürolarından, seyahat acentelerinden koltuk seçebiliyor. Seçilen koltuklar için ekstra ücret ödemek gerekebiliyor.

Kenya Airways Flight Tickets FAQ (Frequently Asked Questions)
You can find all Kenya Airways flight tickets from the list that appears after choosing a route on Bilet.com flight ticket page.
If you have completed your Bilet.com membership, you will receive instant information about all active campaigns. In addition, if you use a mobile application, you will receive a notification directly on your phone. When these campaigns are active, you will be able to buy Kenya Airways flight tickets in valid date ranges and on routes that comply with the campaign conditions.
With a Kenya Airways flight ticket, you can go to Istanbul, Istanbul, Ankara, Cairo, Istanbul major foreign cities.
The popular countries to which Kenya Airways airlines go are listed as Türkiye, Türkiye, Türkiye, Burundi, Türkiye.
In general, the baggage policies of many airlines are the same. Kenya Airways airlines have a luggage limit of 23 kg for economy class and 32 kg for business class. You can take items with a maximum weight of 8 kg in the overhead baggage.
Firearms or non-firearms, scissors, pocketknife and other pointed items are not allowed in hand luggage.
You can reach Kenya Airways customer service from the contact numbers on their official website.
Check-In process of Kenya Airways flight ticketsBilet.com Check-Infrom the page.
Hot / cold meals are served on international and transoceanic flights of Kenya Airways flights. It may vary depending on the flight time.

Kenya Airways About Comments

Very good ( )
Good ( )
Middle ( )
Bad ( )
Too bad ( )
Average Score

0

Yorum Yok