Flydubai Flydubai Flight Tickets

Most Popular Flydubai Flights

FZ Flydubai 14 August 2024
Ankara Taşkent 13,948 TL
Buy
FZ Flydubai 02 July 2024
İstanbul Shimkent 20,245 TL
Buy
FZ Flydubai 05 July 2024
Aşkabat İstanbul 19,404 TL
Buy
FZ Flydubai 10 August 2024
Bakü Trabzon 14,982 TL
Buy
FZ Flydubai 02 July 2024
Batum Colombo 20,485 TL
Buy
FZ Flydubai 08 July 2024
Bişkek İstanbul 16,658 TL
Buy
FZ Flydubai 08 July 2024
Doha Kolombo 6,068 TL
Buy
FZ Flydubai 03 July 2024
Dubai İstanbul 7,658 TL
Buy
FZ Flydubai 25 June 2024
Tahran İstanbul 11,715 TL
Buy
FZ Flydubai 16 July 2024
Taşkent Ankara 12,523 TL
Buy

Flydubai Hakkında

flydubai, Dubai devletine ait havayolu firması olarak 2008’den beri hizmet vermektedir. Merkezi, Dubai Uluslararası Havaalanı’dır. Firma, dünya genelinde Orta Doğu, Afrika, Avrupa ve Asya’ya uçuşlar gerçekleştirir. 3300’den fazla çalışana sahip flydubai, 54 uçaklık filoya sahiptir. Filosunda 40 tane Boeing 737-800, 11 tane Boeing 737 MAX 8 ve 3 tane Boeing 737 MAX 9 bulunmaktadır. Firma, Air Moldova ve Emirates ile iş ortaklıklarına sahiptir. Ekonomi ve Business olmak üzere iki yolcu sınıfına sahip flydubai, ‘’It’s that easy’’ sloganına sahiptir.


flydubai Rota ve Seferler

flydubai, 23 ülkede 90 noktaya uçuşlar gerçekleştirir. Firmanın Türkiye uçuşları, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na yapılmaktadır. Flydubai iç hat uçuşları Dubai Uluslararası Havalimanı’ndaki terminallerden yönetilir. Uluslararası flydubai uçuş rotası sırası ile sıralandığı gibidir: Suudi Arabistan, Suriye, Mısır, Ürdün, Türkmenistan, Bahreyn, Azerbaycan, Lübnan, Sri Lanka, Cibuti, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, Türkiye, Afganistan, Nepal, Pakistan, Sudan, Kuveyt, Hindistan, Umman, Rusya, Ermenistan.


Check-in İşlemleri

Online check-in işlemi uçuş kalkış saatinden 48 saat önce başlar ve 90 dakika önce sona erer. Yolcular, online check-in yaptığında, check-in yapacak bagajları yoksa ve check-in kontuarında seyahat belgesi, vize veya kredi kartı doğrulaması yapmaları gerekmiyorsa doğrudan güvenliğe geçebilir.  Kalkıştan en az 60 dakika önce güvenlikten geçilmiş olması ve 20 dakika öncesi kapıda hazır olunması gerekir.


Bagaj Hakkı Kuralları

flydubai Ekonomi sınıfı yolcular laptop çantası, el çantası gibi 1 kişisel eşya ve 1 kabin içi bagajı ücretsiz olarak taşıma hakkına sahiptirler. Business class için kabin içi bagaj hakkı 2 parçadır. Ekonomi sınıfı 7 kg ve Business Class 15 kg’lık bagajı taşıyabilir. Boyutlar en fazla 56 cm x 45 cm x 25 cm olabilir. Check in bagajları, Ekonomi sınıfı için 20 kg’dır ve bagajlar 32 kilogramdan ağır olamaz. Business class yolcuların check in bagaj hakkı, 3 parça – 40 kilogramdır. 1 parça 32 kilogramdan ağır olamaz ve ölçüleri 75 cm x 55 cm x 35 cm’den küçük olmalıdır. Economy Class yolcuları, bagaj sınır aşımları için ücretlendirmeleri uçuş destinasyonuna göre yapar.


flydubai İkramlıkları

Business class yolcuları, 30.000 fit manzarası eşliğinde lezzetli atıştırmalık ve içeceklerin tadını çıkarır. flydubai menüleri uçuş rotalarından esinlenilerek oluşturulur. Ekonomi sınıfı yolcuları value-flex ile seyahat ettiklerinde ücretsiz olarak ikramlıklardan faydalanabilir. Vejetaryen yemek siparişleri uçuştan önce yapılmalıdır. Servis edilen yemekler, uçuş uzunluğuna bağlıdır. 


Koltuk Seçimi

Koltuk rezervasyonu sadece flydubai üzerinden yapılan rezervasyonlarda ve flydubai tarafından gerçekleştirilen uçuşlarda mevcuttur. İş ortağı havayolu şirketlerinde rezervasyon yapan yolcular, koltuk rezervasyonu yapmak için iş ortağı havayoluyla iletişime geçmelidir.

 

Flydubai Flight Tickets FAQ (Frequently Asked Questions)
You can find all Flydubai flight tickets from the list that appears after choosing a route on Bilet.com flight ticket page.
If you have completed your Bilet.com membership, you will receive instant information about all active campaigns. In addition, if you use a mobile application, you will receive a notification directly on your phone. When these campaigns are active, you will be able to buy Flydubai flight tickets in valid date ranges and on routes that comply with the campaign conditions.
With a Flydubai flight ticket, you can go to Basrah, Ankara, Istanbul, Faisalabad, Bodrum major foreign cities.
The popular countries to which Flydubai airlines go are listed as Somali, Türkiye, Türkiye, Lübnan, Özbekistan.
In general, the baggage policies of many airlines are the same. Flydubai airlines have a luggage limit of 23 kg for economy class and 32 kg for business class. You can take items with a maximum weight of 8 kg in the overhead baggage.
Firearms or non-firearms, scissors, pocketknife and other pointed items are not allowed in hand luggage.
You can reach Flydubai customer service from the contact numbers on their official website.
Check-In process of Flydubai flight ticketsBilet.com Check-Infrom the page.
Hot / cold meals are served on international and transoceanic flights of Flydubai flights. It may vary depending on the flight time.

Flydubai About Comments

Very good ( 0 )
Good ( 1 )
Middle ( 0 )
Bad ( 0 )
Too bad ( 0 )
Average Score

4

1 Değerlendirme

salih

y****

12-07-2023

Important changes to your booking: booking reference: KFT8GJ SAYIN İLGİLİ BU SORUYU SORUYORSUNUZ AMA O TARİHTE YAPMAMIZ GEREKEN UÇUŞU FLYDUBAİ 1 GÜN RÖTART YAPTIRARAK UÇUŞUMUZU 1 GÜN SONRA GİBİ GERÇEKLEŞTİRDİ. HAA BU DURUMDA İŞİ AKSAYAN YOLCULAR OLMUŞTUR. BENİM ŞAHSEN TATİLİM 1 GÜN DAHA UZAMIŞ OLDU ATRI 1 KERE DAHA SRİLANKA YA GİRİŞ ÇIKIŞ YAPMIŞ OLDUM. BU OLAĞAN ÜSTÜ GELEN ORTAMI PARA VERSEN YAŞAYAMAZSIN. SAYGILAR SİZLERE DE VE FLYDUBAİ E DE. SALİH YAĞIZ