Finnair Flight Tickets

Most Popular Finnair Flights

AY Finnair 16 August 2024
Antalya Kopenhag 25,217 TL
Buy
AY Finnair 22 April 2024
İstanbul Seul 34,121 TL
Buy
AY Finnair 20 March 2024
Cenevre Helsinki 10,748 TL
Buy
AY Finnair 01 April 2024
Helsinki Oulu 5,024 TL
Buy
AY Finnair 05 May 2024
Kopenhag Antalya 6,298 TL
Buy
AY Finnair 22 June 2024
Oslo Antalya 13,643 TL
Buy
AY Finnair 07 June 2024
Prag Tallinn 4,222 TL
Buy
AY Finnair 15 March 2024
Roma Calgary 98,235 TL
Buy
AY Finnair 15 June 2024
Stokholm Antalya 6,414 TL
Buy
AY Finnair 13 April 2024
Tallinn Antalya 17,433 TL
Buy
AY Finnair 06 July 2024
Tampa İzmir 34,079 TL
Buy
AY Finnair 01 May 2024
Vilnius Antalya 18,155 TL
Buy
AY Finnair 11 June 2024
Viyana Ταλίν 4,820 TL
Buy

Fast access

Finnair Hakkında

Finnair tickets

Finnair, Avrupa ve Asya arasında uçma konusunda uzmanlaşmış havayolu şirketidir. Finlandiya’nın en büyük firması olan Finnair, 1923’ten beri hizmet vermektedir. Yurt içinde 10’dan fazla uçuşu bulunur ve dünya genelinde 132 noktaya seferler düzenler. Dünyanın en eski havayollarından biri olan şirket, 84 uçaklık filoya sahiptir. Filoda Airbus A319-100, Airbus A320-200, Airbus A321-200, Airbus A330-300, Airbus A350-900, ATR 72-500 ve Embraer 190 model uçaklar yer alır. Finnair’in merkezi Helsinki Havalimanı’ndadır ve Oneworld üyesidir.

Finnair Rota ve Seferler

Finnair Türkiye uçuşları: Gazipaşa Havaalanı, Antalya Havalimanı ve İstanbul Havalimanı.
Finnair iç hat uçuşları: Vaasa Havaalanı, Turku Havaalanı, Tampere Pirkkala Havaalanı, Savonlinna Havaalanı, Rovaniemi Havaalanı, Pori Havaalanı, Oulu Havaalanı, Mikkeli Havaalanı, Mariehamn Havaalanı, Lappeenranta Havaaalanı, Kuusamo Havaalanı, Kuopio Havaalanı, Kittila Havaalanı, Kemi- Tornio Havaalanı, Kajaani Havaalanı, Joensuu Havaalanı, Ivalo Havaalanı, Helsinki Havaalanı.
Finnair dış hat uçuşları: Avusturya, Bahreyn, Belarus, Belçika, Brezilya, Bulgaristan, Kanada, Çin, Kolombiya, Hırvatistan, Küba, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Dominik Cumhuriyeti, Mısır, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong, Macaristan, İzlanda, Hindistan, Irak, İrlanda, İsrail, İtalya, Japonya, Ürdün, Kazakistan, Kenya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malezya, Malta, Meksika, Karadağ, Fas, Hollanda, Kuzey Makedonya, Norveç, Panama, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Singapur, Slovenya, Güney Kore, İspanya, Sri Lanka, İsveç, İsviçre, Tayland, Tunus, Türkiye, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, Venezuela, Vietnam.


Check-in İşlemleri

Online check-in kalkıştan 36 saat öncesine kadar yapılmaktadır. Check-in ve bagaj teslim ise kalkıştan en geç 2 saat önce açılır. Yolcular, self servis check-in kioskları ya da kontuarlar ile havalimanı check-inlerini tamamlayabilir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Business, Plus, Plus Platinum, Gold, Silver üyeleri 2 parça 10 kg, diğer yolcular ise 8 kilogramlık kabin içi bagaj hakkına sahiptirler. Check in bagajları Ekonomi sınıfı için 23 kg ve Business class için 32 kilogramdır, boyutları en fazla 158 cm olabilir.


Finnair İkramlıkları

Hem Avrupa hem de Asya'nın en iyilerini birleştiren mevsimsel, yüksek kaliteli yiyecek ve içecek seçenekleri Economy Class'ta Avrupa ve Orta Doğu'daki tarifeli Finnair uçuşlarında yolcuların tüm isteklerini karşılar. Neredeyse tüm Finnair uçuşlarında kahve, çay, su ve Finnair’in yeni özel içeceği yaban mersini suyu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Riga yolcularına yalnızca içecek ikram edilir ve Tallinn, Turku ve Tampere uçuşlarında servis yoktur.


Koltuk Seçimi

Koltuk seçimi, check in sırasında yapılabilir ve fiyatlar uçuş destinasyonuna göre değişir. Rezervasyon sırasında kesin fiyatları öğrenebilirsiniz. Yardıma gereksinim duyan yolcular özel durumlarını koltuk seçimi sırasında bildirmelidirler.


Finnair Özel Programları

  • Finnair Plus
Finnair Plus üyeleri, özel uçuş tekliflerine sahip olurlar. Her uçuştan puan kazanılır ve puanlar, daha sonraki satın alımlarda kullanılabilir. Uçaklardaki Y ve J sınıflarında puanların %100'ü, A ve I sınıflarında puanların % 50'si Finnair Plus’ta birikir.
  • Lounge
Finnair lounge hizmetinde lezzetli yemekler, alkollü – alkolsüz içecekler, çalışma alanı, duş alma yerleri, ücretsiz internet, dolaplar, gazeteler ve dergiler yer alır. Helsinki Havaalanı'nda biri Schengen tarafında, diğeri Schengen olmayan tarafında olmak üzere üç lounge, yolcuların konforlu bir şekilde havalimanında vakit geçirmelerini sağlar. Diğer havalimanlarındaki lounge seçenekleri, Finnair internet sitesinden kontrol edilebilir.


İletişim

Finnair Hava Yolları Telefon Numarası: 00 358 600 081 881
E-mail adresi: [email protected]
Web sitesi:  www.finnair.com
Adres: Sokak adresi: Tietotie 9, Vantaa, Finlandiya Posta adresi: PO Box 15, 01053 Finnair, Finlandiya
 

Finnair Flight Tickets FAQ (Frequently Asked Questions)

You can find all Finnair flight tickets from the list that appears after choosing a route on Bilet.com flight ticket page.
If you have completed your Bilet.com membership, you will receive instant information about all active campaigns. In addition, if you use a mobile application, you will receive a notification directly on your phone. When these campaigns are active, you will be able to buy Finnair flight tickets in valid date ranges and on routes that comply with the campaign conditions.
With a Finnair flight ticket, you can go to Antalya, Istanbul, Reykjavik, Barcelona, Antalya major foreign cities.
The popular countries to which Finnair airlines go are listed as Danimarka, Türkiye, İspanya, Türkiye, Çin.
In general, the baggage policies of many airlines are the same. Finnair airlines have a luggage limit of 23 kg for economy class and 32 kg for business class. You can take items with a maximum weight of 8 kg in the overhead baggage.
Firearms or non-firearms, scissors, pocketknife and other pointed items are not allowed in hand luggage.
You can reach Finnair customer service from the contact numbers on their official website.
Check-In process of Finnair flight ticketsBilet.com Check-Infrom the page.
Hot / cold meals are served on international and transoceanic flights of Finnair flights. It may vary depending on the flight time.

Finnair About Comments

Very good ( )
Good ( )
Middle ( )
Bad ( )
Too bad ( )
Average Score

0

Yorum Yok